guma
Sebastian Guminiczak   Konin, Poland
 
 

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ :sunsetRV:

Widzę ludzi, ale nie człowieczeństwo. Każdy jest kimś, ale nikt nie chce być sobą:LIS_poker_face:

Mające miejsce dziś machnięcie skrzydeł małego motyla, może po kilku tygodniach doprowadzić do powstania straszliwego huraganu🦋

Kwiaty wiśni znane są z bardzo krótkiego i wspaniałego okresu kwitnienia. To przypomina, że życie jest tragicznie krótkie, ale jednocześnie piękne. Czas tych kwiatów na ziemi jest ulotny...🌸

Kocham deszczową pogodę, która przypomina mi zarówno o tych dobrych jak i smutniejszych chwilach, które łącząc się w całość ukazują moje życie...moje wspomnienia:yellowcoat::kittybrokenheart:

Czasem gdy kładę się spać mam nadzieję, że przyśni mi się coś dobrego...ale czasem sen przynosi za sobą tak silne emocje, że wstając nie mam już pewności czy to jawa czy sen. To tęsknota za czymś czego nie mogę już..."złapać" :luv::stalker_cry:

Z przyszłości wysłali mnie jako :coolendo: fiu*** ludzkości. Zastąpiłem Schwarzeneggera zblokowałem rodziców Johna Connora :lisr_chloe_laughing:

Nie tykaj moich garnków, patelni, faceta...to zgramy się jak kawa z mlekiem:chuchelwhy::rolling_pin::SmugMira: :lostinspace:

Czasem gdy kogoś kochasz...lepiej być obcym:Sebastian::disconnected::Catherine:

Miłość jest jak sztylet. Może razić na odległość albo z bliska. Można się w niej przejrzeć. Jest piękna. Dopóki Cię nie zrani. A koniec końców, kiedy po nią sięgniesz... Nie jest prawdziwa:cmh_getout:

"Teraz, kiedy jestem wiele starszy i odrobinkę mądrzejszy, rozumiem, że rodzina to nasza największa słabość, ale i największa siła. Pozwala nam wstać rano z łóżka; pozwala nam ścigać marzenia, nawet, jeśli uciekają zbyt szybko, żeby je złapać; nie pozwala nam też się przewrócić, kiedy jesteśmy zbyt zmęczeni, by zrobić kolejny krok... Pamiętajcie. Pieniądze, robota, nawet najlepsi kumple...przychodzą i odchodzą. A rodzina? Rodzina zostaje na zawsze.":BEheart:

Wiesz czego chciałem najbardziej na świecie?
- Być wielkim?
Czegoś więcej... Chciałem żebyś mnie widziała:stella_sad::2016butterfly:


Swoją przygodę z grami PC rozpocząłem ogrywając FIFĘ 2005 i UT 2003 . W między czasie pojawiła się wyjątkowa opowieść :neverwintereye:, którą ciągle miło wspominam NN 2 (Elanee:lifeheart:). Pamiętam również, ale to już przez taką lekką mgłę The Neverhood i Morrowind. Mass Effect:Miranda1:[...] zakochałem się bez opamiętania i nie potrafię przestać. Zawsze będę mile wspominał historię Sheparda. Potem był :Toxic_Geralt:, który do tej pory wzbudza w moim sercu specyficzne emocje oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.W3 to gra wszech czasów. Szczególne miejsce w moim sercu ma historia Rachel Amber:evelyn2077: LiS spowodowało, że moje serce przez kilka tygodni nie potrafiło zrozumieć dlaczego, dlaczego nasze życie jest "takie dziwne". LiS BtS rozłożyła mnie pod względem emocjonalnym jeszcze bardziej niż poprzedniczka i dzięki właśnie tej historii trafiłem na pewien serial. Miasteczko Twin Peaks i historia zatoczyła koło:EXPLODARAMA:

"Wszystkie zamyka sprawy śmierć,
Lecz przedtem rozbłysnąć jeszcze może czyn szlachetny,
Godny tych, którzy z bogami walczyli.":tinder::HelmetS:


Games are my LIFE:bebeby: because real life Sux!:darkmage:I'am łoczing you :chuchelcrazy:
Currently Offline
Featured Artwork Showcase
Dying Light 2 Stay Guman
320 146 32
Artwork Showcase
What are you thinking?
11 5
   。         ゚  .       .
,     .  .       ,  .
   。     ⋆     ゚  .       .
,     :cargo_ship:
    :laser_ship:
        
             .    .
 "Gdybyś mógł zobaczyć całe swoje życie chciałbyś coś zmienić? Może... Częściej mówiłbym o swoich uczuciach. Patrzę w niebo odkąd pamiętam...wiesz co najbardziej mnie zachwyciło? Nie spotkanie z Nimi... ale z Tobą[...] Zapomniałam jak jest dobrze gdy mnie przytulasz...":eye_small::eye_small::window: :Kidman::Sebastian:
Artwork Showcase
Arrival (2016)
74 30 2
Items Up For Trade
7,941
Items Owned
81
Trades Made
11,600
Market Transactions
:theorb:
:esprit::ps::ps:
:b_ball::b_ball::b_ball::esprit::theorb:
:pycircle::blue_dot::b_ball::b_ball::b_ball::ps:
:pycircle::pycircle::blue_dot::blue_dot::b_ball::b_ball::ps::ps:
:pycircle::pycircle::pycircle::blue_dot::blue_dot::b_ball::b_ball::esprit::ps::theorb:
:pycircle::blue_dot::pycircle::blue_dot::pulstar::blue_dot::b_ball::b_ball::esprit::ps::theorb::theorb:
:blue_dot::pulstar::pulstar::blue_dot::pycircle::pulstar::pycircle::b_ball::b_ball::b_ball::lotus::ps::theorb:
:pycircle::blue_dot::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::sadud::b_ball::b_ball::b_ball::lotus::ps::ps:
:pycircle::pycircle::blue_dot::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::b_ball::b_ball::b_ball::b_ball::b_ball::lotus::ps:
:Blu::Blu::pycircle::blue_dot::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::sadud::sadud::b_ball::b_ball::b_ball::b_ball::b_ball::lotus::orbstuff:
:ATEM::Blu::Blu::Blu::blue_dot::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::sadud::b_ball::b_ball::b_ball::b_ball::lotus::ps:
:ATEM::ATEM::ATEM::Blu::Blu::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::sadud::b_ball::b_ball::b_ball::b_ball::b_ball::full::theorb:
:ATEM::ATEM::ATEM::dark_rune::Blu::Blu::blue_dot::sadud::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::sadud::pulstar::b_ball::b_ball::b_ball::pulstar::full::theorb:
:neptun::emplanet::Harvestman::mana::BlueGlow::Blu::Blu::pulstar::s13eye::sadud::pulstar::sadud::pulstar::pulstar::pycircle::pulstar::b_ball::b_ball::b_ball::s13eye::full::orbstuff:
:ATEM::BlueGlow::Blu::gumo::ablueball::dark_rune::Blu::Blu::sadud::sadud::sadud::sadud::sadud::pulstar::sadud::Blu::sadud::pulstar::sadud::sadud::pycircle::full:
:ATEM::ATEM::ATEM::ATEM::Holey::theorb::Harvestman::Blu::Blu::Blu::Blu::Blu::pulstar::pulstar::sadud::pulstar::ablueball::emplanet::emplanet::emplanet::emplanet::full::ps::full::orbstuff:
:gumo::dark_rune::Harvestman::dark_rune::ATEM::ythstone::neptun::Blu::Harvestman::Blu::Blu::Blu::Blu::sadud::sadud::sadud::sadud::Blu::Blu::Holey::Holey::lotus::pulstar::lotus::full::full:
:ATEM::ATEM::neptun::emplanet::Harvestman::dark_rune::dark_rune::ATEM::theorb::Harvestman::Blu::Blu::Blu::Blu::Blu::ablueball::sadud::ablueball::Holey::emplanet::emplanet::lotus::lotus::pulstar::Ices::lotus::full:
:ATEM::ATEM::ATEM::ATEM::neptun::esprit::emplanet::lotus::ATEM::neptun::Harvestman::BlueGlow::Blu::Blu::Holey::pulstar::b_ball::b_ball::s13eye::neptun::dark_rune::lotus::pulstar::pulstar::pulstar::Ices::lotus::full:
:BlueGlow::dark_rune::dark_rune::ATEM::dark_rune::ATEM::mana::neptun::gumo::dark_rune::snikplayer::Harvestman::snikplayer::Blu::Blu::Blu::Blu::Blu::b_ball::s13eye::Harvestman::ythstone::sadud::sadud::sadud::pulstar::Ices::lotus::orbstuff:
:neptun::theorb::gumo::dark_rune::dark_rune::dark_rune::ATEM::ATEM::mana::Ices::dark_rune::mana::Harvestman::dark_rune::dark_rune::dark_rune::emplanet::sms::pulstar::Blu::Harvestman::lotus::Holey::sadud::pulstar::ablueball::neptun::Ices::full:
:ATEM::ATEM::neptun::lotus::gumo::ythstone::esprit::Harvestman::ATEM::neptun::gumo::dark_rune::Holey::Harvestman::snikplayer::dark_rune::dark_rune::emplanet::Blu::emplanet::Harvestman::ATEM::BlueGlow::sadud::pulstar::s13eye::neptun::neptun::lotus::orbstuff:
:dark_rune::dark_rune::gumo::dark_rune::neptun::gumo::Siege::emplanet::dark_rune::ATEM::BlueGlow::emplanet::ATEM::Blu::Harvestman::Siege::mana::emplanet::Blu::Blu::dark_rune::ATEM::ATEM::s13eye::b_ball::pulstar::ablueball::dark_rune::lotus::Harvestman:
:BlueGlow::dark_rune::dark_rune::dark_rune::dark_rune::dark_rune::gumo::ATEM::neptun::Harvestman::ATEM::BlueGlow::Harvestman::BlueGlow::mana::ythstone::dark_rune::ATEM::neptun::emplanet::dark_rune::Harvestman::ATEM::neptun::pulstar::b_ball::s13eye::emplanet::emplanet::lotus::ps:
:dark_rune::dark_rune::dark_rune::dark_rune::dark_rune::ATEM::ythstone::gummy::ATEM::neptun::ATEM::ATEM::emplanet::dark_rune::mana::dark_rune::ythstone::Harvestman::ATEM::ythstone::dark_rune::Harvestman::ATEM::dark_rune::pulstar::b_ball::s13eye::emplanet::emplanet::pulstar::lotus:
:ATEM::ATEM::ATEM::ATEM::dark_rune::ATEM::ATEM::Harvestman::Harvestman::gummy::ATEM::ythstone::Harvestman::dark_rune::emplanet::mana::ythstone::ythstone::ythstone::dark_rune::lotus::Harvestman::Harvestman::dark_rune::sadud::blueball::b_ball::s13eye::BlueGlow::s13eye::b_ball::ps:
:ATEM::ATEM::ATEM::Blu::Blu::Blu::Blu::Blu::Harvestman::gummy::ATEM::ATEM::float::BlueGlow::mana::Blu::Harvestman::ATEM::ATEM::dark_rune::dark_rune::lotus::gumo::dark_rune::s13eye::b_ball::b_ball::s13eye::Blu::s13eye::b_ball::lotus:
:Ices::Ices::Blu::Blu::neptun::ythstone::ATEM::ATEM::Harvestman::gummy::gummy::ATEM::dark_rune::Siege::ythstone::ythstone::theorb::Harvestman::ATEM::ATEM::dark_rune::dark_rune::lotus::element4lheart::neptune::blueball::b_ball::sadud::Blu::neptun::b_ball::full:
:Blu::Blu::ATEM::ATEM::ATEM::Blu::Blu::Blu::Harvestman::dark_rune::gummy::gummy::gummy::gummy::ATEM::ATEM::ythstone::ythstone::ATEM::dark_rune::dark_rune::dark_rune::dark_rune::lotus::element4lheart::s13eye::blueball::sadud::Blu::ythstone::blueball::full:
:dark_rune::ythstone::ythstone::Blu::Blu::Blu::ATEM::ATEM::Harvestman::dark_rune::dark_rune::neptun::Harvestman::ATEM::Siege::float::dark_rune::ATEM::dark_rune::dark_rune::dark_rune::float::mana::dark_rune::lotus::element4lheart::gumo::neptune::dark_rune::dark_rune::sadud::full:
:Blu::Blu::Blu::ATEM::dark_rune::dark_rune::Harvestman::dark_rune::Harvestman::dark_rune::ATEM::ATEM::Harvestman::ythstone::mana::neptun::neptun::ATEM::dark_rune::float::ythstone::ythstone::ATEM::dark_rune::dark_rune::lotus::element4lheart::lotus::gumo::BlueGlow::blueball::Ices:
:Blu::ATEM::ATEM::ythstone::mana::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::Harvestman::dark_rune::ATEM::ATEM::ATEM::dark_rune::ATEM::ATEM::ATEM::dark_rune::dark_rune::BlueGlow::dark_rune::Harvestman::dark_rune::dark_rune::ATEM::dark_rune::lotus::lotus::element4lheart::lotus::lotus::full:
:dark_rune::Harvestman::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::neptun::mana::dark_rune::ATEM::ATEM::snikplayer::ATEM::ATEM::ATEM::dark_rune::dark_rune::theorb::sms::ythstone::ythstone::ATEM::dark_rune::mana::mana::gumo::lotus::lotus::element4lheart::Ices:
:Siege::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::gumo::theorb::Harvestman::dark_rune::ATEM::neptun::ATEM::ATEM::dark_rune::ATEM::dark_rune::dark_rune::Blu::float::neptun::ythstone::ATEM::ythstone::neptun::neptun::emplanet::ablueball::b_ball::Ices:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::neptun::sms::Harvestman::mana::dark_rune::ATEM::ATEM::ATEM::ATEM::dark_rune::dark_rune::gumo::Blu::ATEM::ATEM::ATEM::ATEM::float::sms::gumo::emplanet::blueball::sms::Ices:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::Harvestman::Blu::Harvestman::neptun::dark_rune::Siege::ATEM::ATEM::ATEM::ATEM::dark_rune::dark_rune::gumo::emplanet::ATEM::Siege::Harvestman::mana::gumo::sms::Blu::Blu::Ices:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::lotus::mana::mana::float::dark_rune::Siege::ATEM::ATEM::dark_rune::ATEM::ATEM::dark_rune::neptun::ATEM::ATEM::float::ablueball::Blu::gumo::emplanet::emplanet::esprit::b_ball:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::esprit::Harvestman::Blu::Blu::emplanet::ATEM::dark_rune::dark_rune::dark_rune::ATEM::ATEM::neptun::ATEM::dark_rune::Harvestman::ythstone::metal::Blu::sms::Ices::lotus::esprit::Ices:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::mana::Holey::neptun::Blu::Harvestman::dark_rune::dark_rune::mana::ATEM::dark_rune::mana::Siege::ythstone::neptun::sms::Harvestman::sms::blue_dot::Blu::lotus::Blu::gumo::Siege:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::Ices::Blu::mana::Harvestman::BlueGlow::dark_rune::BlueGlow::Siege::ATEM::neptun::gumo::dark_rune::TriangleAttract::sharkfin::Ices::neptun::heavydiamond::pulstar::blue_dot::pulstar::sms:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::mana::Blu::ablueball::theorb::Blu::mana::Holey::Harvestman::ATEM::mana::gumo::mana::ATEM::odinAI::element4lheart::sharkfin::element4lheart::heavydiamond::esprit::element4lheart::TriangleAttract:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::mana::mana::theorb::Blu::Holey::neptun::Siege::ATEM::ATEM::neptun::Holey::Diving::DONALDTOAD::TriangleAttract::odinAI::TriangleAttract::odinAI::element4lheart::TriangleAttract:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::mana::Harvestman::mana::mana::dark_rune::dark_rune::dark_rune::float::dark_rune::ATEM::Harvestman::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::TriangleAttract::TriangleAttract:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::neptun::Harvestman::theorb::theorb::Holey::float::Blu::Blu::Blu:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::mana::theorb::mana::sms::emplanet::dark_rune::theorb::Blu::sharkfin::nyctoflashlight:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::ythstone::Holey::mana::Siege::float::emplanet::Blu::heavybullet::TriangleAttract::nyctoflashlight:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::dark_rune::BlueGlow::dark_rune::mana::mana::gumo::Holey::heavybullet::Diving:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::float::mana::Holey::mana::theorb::gumo::TriangleAttract:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::mana::mana::Holey::theorb::mana::neptun:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::dark_rune::mana::Holey:
Featured Artwork Showcase
Xenogumorph🤪
241 16 20
Screenshot Showcase
Life is Fucki$n#$g!!! strange!!! ;( THEEND Nie pamiętam już kiedy gra komputerowa rozwaliłaby moje uczucia na łopatki tak jak ta opowieść...
70 7 10
Awards Showcase
x251
x153
x57
x408
x81
2,727
Awards Received
3,099
Awards Given
Video Showcase
I'm Luke Skywalker. You cannot defeat me.
381 26 18
Rarest Achievement Showcase
Steam Replay 2022
Review Showcase
Life is Strange: Before the Storm to produkcja studia Deck Nine. Jest to prequel swojej poprzedniczki nad którą z kolei drugą częścią pracuje zespół DONTNOD Entertainment. Tyle pięknych chwil jeszcze przed nami, ach... Akcja gry ponownie rozgrywa się w małej mieścince - Arcadia Bay wzorującej się na prawdziwym mieście Tillamook Bay w stanie Oregon(USA). Opowieść jaką będziemy mieli zaszczyt przeżyć to historia dobrze znanej Chloe i Rachel. Dwóch młodych kobietek, które połączyło...przeznaczenie. Gra znów czaruje swoją naturalnością i szczerym obrazem dwóch amerykańskich nastolatek, nie ma tutaj czarów i zabawy z "czasem". Zobaczycie na własne oczy historię, która mogła odegrać się naprawdę.

Wcielamy się w postać Chloe , sfrustrowanej nastolatki,która po stracie taty utraciła swoją "duszę"... Któż może wiedzieć jaki ból drzemie w sercach osób, które w tak młodym wieku tracą tak niezbędną "część" życia. Długo się nad tym zastanawiałem, chciałem postawić się na miejscu naszej bohaterki lecz nie potrafiłem dopóki nie przypomniałem sobie swoich lat w szkole średniej... Jak wielu z nas, mieliśmy moment kiedy staliśmy się małymi buntownikami, wszystko i wszyscy nam przeszkadzali i skrzywdziliśmy przy tym wiele dobrych osób, które chciały nam tylko pomóc. Life is Strange tytuł, który mógłby posłużyć jako "Niekończąca się opowieść", jak deszczowa pora w lasach Ameryki Południowej. Gdzie żadna ludzka siła nie potrafiłaby przerwać tego cyklu. Życie nie rozpieszcza większości z nas, a Chloe w szczególności odczuła na własnej skórze czym jest cierpienie po utracie bliskiej jej sercu osobie.

Historia zaczyna się "niewinnie" od imprezy w starej stodole zespołu bodajże Rockowo-Metalowego. Wybaczcie mi jeżeli się mylę, ale nie jestem przesadnym fanem takiej muzyki. Nie byłem nigdy na takim koncercie. Chloe oczywiście nie jest jeszcze pełnoletnią kobietką więc ma problem z dostaniem się do środka. Lecz jej spostrzegawczość i "ostre słówka" pokazują ochroniarzowi, że tak łatwo się nie podda i jak będzie trzeba zagada go na śmierć. Twarda z niej dziewczyna ;) W tym momencie spotykamy się z jedną z głównych cech mechaniki gry. Trybem "przekonajmy tego gościa, że racja jest po mojej stronie". Oczywiście tak to się nie nazywa, ale w gruncie rzeczy o to chodzi. Podczas rozmowy na dole ekranu ukazuje nam się pasek z kilkoma niezapełnionymi kółeczkami (różne postacie mają różnorodną ich liczbę). Jeżeli będziemy rozmawiać z głową i dobrym wyczuciem uzbieramy wystarczającą liczbę "wskazanych" odpowiedzi, aby przekonać innych do swoich racji. W innym wypadku przegramy. Raz mi się tak zdarzyło i do tej pory zastanawiam się jaki to miało wpływ na dalszy przebieg zdarzeń.

Rachel Amber bo to o niej jest tak naprawdę ta opowieść... To dziewczyna z zasadami, najlepsza uczennica Akademii Blackwell i co dla nas najważniejsze nasza przyszła przyjaciółka. Jak się dziewczyny poznały? Rachel podczas imprezy uratowała Chloe przed bandą dwóch nieprzyjemnych gości. Ukazała w ten sposób swoją silna osobowość. Można się w niej zakochać od pierwszego wejrzenia. Jest w pewnym sensie unikalna. Przestrzegam Was przed tym, że ta historia to opowieść o miłości, życiu, przyjaźni , ale też niestety ma swoją drugą stronę medalu. Smutek, żal,gorzkie łzy to coś na co musicie być gotowi choć uwierzcie mi nie zawsze jest łatwo powstrzymać swoje emocje widząc tragedię bliskiej "przyjaciółki". Gra w wielu momentach miażdży swoim poziomem zarówno dialogowym jak i gameplayowym.

Specyficzną szata graficzna dodaje grze jeszcze większego uroku. Arcadia Bay to urocze miasteczko położone przy pięknej zatoce gdzie gdybym tylko mógł zabrałbym dziewczyny na wspólną kolację w świetle księżyca... Audio w grze to arcydzieło, przecudowne utwory muzyczne, które dodają grze emocji tak wyjątkowych, że ciężko później o nich zapomnieć...

Chloe, Rachel ...I :lifeheart: you, pokochałem Was dziewczyny za naturalność, za piękne momenty, których żadna siła nie będzie w stanie wymazać z mojej głowy. Stałyście się dla mnie rodziną, którą nigdy nie opuszczę.
https://www.youtube.com/watch?v=Q2eJ4_v9mX4


Plusy:
- postać Chloe i Rachel
- wzruszająca, pełna bólu i cierpienia historia
- ścieżka dźwiękowa
- graficznie urzeka
- podejmowanie trudnych decyzji

Minusy:
- dlaczego musiał być "koniec"?

Ocena za całokształt w skali od 1 do 10?
Zdecydowanie mocna 9-ka z wielkim +

Recent Activity

42 hrs on record
last played on Nov 27
15.9 hrs on record
last played on Nov 25
guma Nov 26 @ 3:25pm 
Powodzenia:stray_catapult::roboscrew::jawaevil: :lisr_chloe_laughing:
JillBSAA Nov 26 @ 1:24pm 
Dziękuję Sebastian.:lovestar: Może z katapulty wystrzelę złe roboty.:silencelute::jawawink:
guma Nov 26 @ 10:57am 
That's why I don't watch them :lisr_chloe_laughing:
Mojopin Nov 26 @ 4:13am 
bro I was looking at your screenshots and I couldn't last more than 10 minutes 😂
HunterHell Nov 24 @ 11:00am 
⠀⠀:linsignia::bluejewel::linsignia:⠀⠀⠀⠀⠀⠀:linsignia::bluejewel::linsignia:
:bluejewel::shinealight::cameralens::shinealight::bluejewel:⠀⠀:bluejewel::shinealight::cameralens::shinealight::bluejewel:
:linsignia::cameralens:⠀⠀⠀⠀:cameralens::linsignia::cameralens:⠀⠀⠀⠀:cameralens::linsignia:
:bluejewel::shinealight:⠀⠀⠀⠀⠀⠀:shinealight:⠀⠀⠀⠀⠀⠀:shinealight::bluejewel:
⠀⠀:linsignia::cameralens:⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀:cameralens::linsignia:
⠀⠀⠀⠀:bluejewel::shinealight:⠀⠀⠀⠀⠀⠀:shinealight::bluejewel:
⠀⠀⠀⠀⠀⠀:linsignia::cameralens:⠀⠀:cameralens::linsignia:
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀:bluejewel::shinealight::bluejewel:
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀:linsignia: