guma
Sebastian Guminiczak   Konin, Poland
 
 
                           :rarebutterfly:


Czasem gdy kładę się spać mam nadzieję, że przyśni mi się coś dobrego...ale czasem sen przynosi za sobą tak silne emocje, że wstając nie mam już pewności czy to jawa czy sen. To tęsknota za czymś czego nie mogę już..."złapać" :luv::stalker_cry:

Kocham deszczową pogodę, która przypomina mi zarówno o tych dobrych jak i smutniejszych chwilach, które łącząc się w całość ukazują moje życie...moje wspomnienia :yellowcoat::kittybrokenheart:

Swoją przygodę z grami PC rozpocząłem ogrywając FIFĘ 2005 i Unreal Tournament 2003 . W między czasie pojawiła się wyjątkowa opowieść :neverwintereye:, którą ciągle miło wspominam Neverwinter Nights 2 (Elanee:lifeheart:). Pamiętam również, ale to już przez taką lekką mgłę The Neverhood i Morrowind. Mass Effect:LIARA:[...] zakochałem się bez opamiętania i nie potrafię przestać. Zawsze będę mile wspominał historię Komandora Sheparda. Potem był Wiedźmin:Geralt:, który do tej pory wzbudza w moim sercu specyficzne emocje oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra wszech czasów. Szczególne miejsce w moim sercu ma historia Rachel Amber:evelyn2077: Life is Strange spowodowało, że moje serce przez kilka tygodni nie potrafiło zrozumieć dlaczego, dlaczego nasze życie jest "takie dziwne". Life is Strange Before the Storm rozłożyła mnie pod względem emocjonalnym jeszcze bardziej niż poprzedniczka i dzięki właśnie tej historii trafiłem na pewien serial. Miasteczko Twin Peaks i historia zatoczyła koło:EXPLODARAMA:

"Wszystkie zamyka sprawy śmierć,
Lecz przedtem rozbłysnąć jeszcze może czyn szlachetny,
Godny tych, którzy z bogami walczyli." :tinder::HelmetS:

"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc
Niech płonie starość tuż przed kresem dni
Walcz, walcz, gdy światło traci swoją moc
Choć wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok
Bo żaden piorun z ust nie padnie ich
Nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc
Walcz, walcz, gdy światło traci swoją moc" :Girl_Crying::Cupboard::Spaceman::TreepileHeart:

"Gdybyś mógł zobaczyć całe swoje życie chciałbyś coś zmienić? Może... Częściej mówiłbym o swoich uczuciach. Patrzę w niebo odkąd pamiętam... wiesz co najbardziej mnie zachwyciło? Nie spotkanie z nimi...ale z Tobą:hrt::hrt: Zapomniałam jak jest dobrze gdy mnie przytulasz..." :eye_small::eye_small::window: :Kidman::Sebastian:

Kwiaty wiśni znane są z bardzo krótkiego i wspaniałego okresu kwitnienia. To przypomina, że życie jest tragicznie krótkie, ale jednocześnie piękne. Czas tych kwiatów na ziemi jest ulotny...:cherry:

Thomas 'Tommy' Angelo: "Teraz, kiedy jestem wiele starszy i odrobinkę mądrzejszy, rozumiem, że rodzina to nasza największa słabość, ale i największa siła. Pozwala nam wstać rano z łóżka; pozwala nam ścigać marzenia, nawet, jeśli uciekają zbyt szybko, żeby je złapać; nie pozwala nam też się przewrócić, kiedy jesteśmy zbyt zmęczeni, by zrobić kolejny krok... Pamiętajcie. Pieniądze, robota, nawet najlepsi kumple...przychodzą i odchodzą. A rodzina? Rodzina zostaje na zawsze." :BEheart:

"Mające miejsce dziś machnięcie skrzydeł małego motyla, może po kilku tygodniach doprowadzić do powstania straszliwego huraganu" :butterfly:

Ta kolońska i szlugi
Z Tobą lipiec był długi :DISCONNECTED::CATHERINE:
                                                            :pulstar:
Wszechświat nie znaczyłby tak wiele gdyby nie żyli w nim ludzie których kochamy :LOVERMU:

"Ona jest tym skarbem, którego ja nie mogę mieć" :bracelet:
Featured Artwork Showcase
Halyx addict
239 93 39
Awards Showcase
x42
x25
x32
x16
x83
807
Awards Received
642
Awards Given
Items Up For Trade
4,654
Items Owned
79
Trades Made
7,741
Market Transactions
:theorb:
:esprit::ps::ps:
:b_ball::b_ball::b_ball::esprit::theorb:
:pycircle::blue_dot::b_ball::b_ball::b_ball::ps:
:pycircle::pycircle::blue_dot::blue_dot::b_ball::b_ball::ps::ps:
:pycircle::pycircle::pycircle::blue_dot::blue_dot::b_ball::b_ball::esprit::ps::theorb:
:pycircle::blue_dot::pycircle::blue_dot::pulstar::blue_dot::b_ball::b_ball::esprit::ps::theorb::theorb:
:blue_dot::pulstar::pulstar::blue_dot::pycircle::pulstar::pycircle::b_ball::b_ball::b_ball::lotus::ps::theorb:
:pycircle::blue_dot::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::sadud::b_ball::b_ball::b_ball::lotus::ps::ps:
:pycircle::pycircle::blue_dot::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::b_ball::b_ball::b_ball::b_ball::b_ball::lotus::ps:
:Blu::Blu::pycircle::blue_dot::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::sadud::sadud::b_ball::b_ball::b_ball::b_ball::b_ball::lotus::orbstuff:
:ATEM::Blu::Blu::Blu::blue_dot::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::sadud::b_ball::b_ball::b_ball::b_ball::lotus::ps:
:ATEM::ATEM::ATEM::Blu::Blu::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::sadud::b_ball::b_ball::b_ball::b_ball::b_ball::full::theorb:
:ATEM::ATEM::ATEM::dark_rune::Blu::Blu::blue_dot::sadud::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::pulstar::sadud::pulstar::b_ball::b_ball::b_ball::pulstar::full::theorb:
:neptun::emplanet::Harvestman::mana::BlueGlow::Blu::Blu::pulstar::s13eye::sadud::pulstar::sadud::pulstar::pulstar::pycircle::pulstar::b_ball::b_ball::b_ball::s13eye::full::orbstuff:
:ATEM::BlueGlow::Blu::gumo::ablueball::dark_rune::Blu::Blu::sadud::sadud::sadud::sadud::sadud::pulstar::sadud::Blu::sadud::pulstar::sadud::sadud::pycircle::full:
:ATEM::ATEM::ATEM::ATEM::Holey::theorb::Harvestman::Blu::Blu::Blu::Blu::Blu::pulstar::pulstar::sadud::pulstar::ablueball::emplanet::emplanet::emplanet::emplanet::full::ps::full::orbstuff:
:gumo::dark_rune::Harvestman::dark_rune::ATEM::ythstone::neptun::Blu::Harvestman::Blu::Blu::Blu::Blu::sadud::sadud::sadud::sadud::Blu::Blu::Holey::Holey::lotus::pulstar::lotus::full::full:
:ATEM::ATEM::neptun::emplanet::Harvestman::dark_rune::dark_rune::ATEM::theorb::Harvestman::Blu::Blu::Blu::Blu::Blu::ablueball::sadud::ablueball::Holey::emplanet::emplanet::lotus::lotus::pulstar::Ices::lotus::full:
:ATEM::ATEM::ATEM::ATEM::neptun::esprit::emplanet::lotus::ATEM::neptun::Harvestman::BlueGlow::Blu::Blu::Holey::pulstar::b_ball::b_ball::s13eye::neptun::dark_rune::lotus::pulstar::pulstar::pulstar::Ices::lotus::full:
:BlueGlow::dark_rune::dark_rune::ATEM::dark_rune::ATEM::mana::neptun::gumo::dark_rune::snikplayer::Harvestman::snikplayer::Blu::Blu::Blu::Blu::Blu::b_ball::s13eye::Harvestman::ythstone::sadud::sadud::sadud::pulstar::Ices::lotus::orbstuff:
:neptun::theorb::gumo::dark_rune::dark_rune::dark_rune::ATEM::ATEM::mana::Ices::dark_rune::mana::Harvestman::dark_rune::dark_rune::dark_rune::emplanet::sms::pulstar::Blu::Harvestman::lotus::Holey::sadud::pulstar::ablueball::neptun::Ices::full:
:ATEM::ATEM::neptun::lotus::gumo::ythstone::esprit::Harvestman::ATEM::neptun::gumo::dark_rune::Holey::Harvestman::snikplayer::dark_rune::dark_rune::emplanet::Blu::emplanet::Harvestman::ATEM::BlueGlow::sadud::pulstar::s13eye::neptun::neptun::lotus::orbstuff:
:dark_rune::dark_rune::gumo::dark_rune::neptun::gumo::Siege::emplanet::dark_rune::ATEM::BlueGlow::emplanet::ATEM::Blu::Harvestman::Siege::mana::emplanet::Blu::Blu::dark_rune::ATEM::ATEM::s13eye::b_ball::pulstar::ablueball::dark_rune::lotus::Harvestman:
:BlueGlow::dark_rune::dark_rune::dark_rune::dark_rune::dark_rune::gumo::ATEM::neptun::Harvestman::ATEM::BlueGlow::Harvestman::BlueGlow::mana::ythstone::dark_rune::ATEM::neptun::emplanet::dark_rune::Harvestman::ATEM::neptun::pulstar::b_ball::s13eye::emplanet::emplanet::lotus::ps:
:dark_rune::dark_rune::dark_rune::dark_rune::dark_rune::ATEM::ythstone::gummy::ATEM::neptun::ATEM::ATEM::emplanet::dark_rune::mana::dark_rune::ythstone::Harvestman::ATEM::ythstone::dark_rune::Harvestman::ATEM::dark_rune::pulstar::b_ball::s13eye::emplanet::emplanet::pulstar::lotus:
:ATEM::ATEM::ATEM::ATEM::dark_rune::ATEM::ATEM::Harvestman::Harvestman::gummy::ATEM::ythstone::Harvestman::dark_rune::emplanet::mana::ythstone::ythstone::ythstone::dark_rune::lotus::Harvestman::Harvestman::dark_rune::sadud::blueball::b_ball::s13eye::BlueGlow::s13eye::b_ball::ps:
:ATEM::ATEM::ATEM::Blu::Blu::Blu::Blu::Blu::Harvestman::gummy::ATEM::ATEM::float::BlueGlow::mana::Blu::Harvestman::ATEM::ATEM::dark_rune::dark_rune::lotus::gumo::dark_rune::s13eye::b_ball::b_ball::s13eye::Blu::s13eye::b_ball::lotus:
:Ices::Ices::Blu::Blu::neptun::ythstone::ATEM::ATEM::Harvestman::gummy::gummy::ATEM::dark_rune::Siege::ythstone::ythstone::theorb::Harvestman::ATEM::ATEM::dark_rune::dark_rune::lotus::element4lheart::neptune::blueball::b_ball::sadud::Blu::neptun::b_ball::full:
:Blu::Blu::ATEM::ATEM::ATEM::Blu::Blu::Blu::Harvestman::dark_rune::gummy::gummy::gummy::gummy::ATEM::ATEM::ythstone::ythstone::ATEM::dark_rune::dark_rune::dark_rune::dark_rune::lotus::element4lheart::s13eye::blueball::sadud::Blu::ythstone::blueball::full:
:dark_rune::ythstone::ythstone::Blu::Blu::Blu::ATEM::ATEM::Harvestman::dark_rune::dark_rune::neptun::Harvestman::ATEM::Siege::float::dark_rune::ATEM::dark_rune::dark_rune::dark_rune::float::mana::dark_rune::lotus::element4lheart::gumo::neptune::dark_rune::dark_rune::sadud::full:
:Blu::Blu::Blu::ATEM::dark_rune::dark_rune::Harvestman::dark_rune::Harvestman::dark_rune::ATEM::ATEM::Harvestman::ythstone::mana::neptun::neptun::ATEM::dark_rune::float::ythstone::ythstone::ATEM::dark_rune::dark_rune::lotus::element4lheart::lotus::gumo::BlueGlow::blueball::Ices:
:Blu::ATEM::ATEM::ythstone::mana::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::Harvestman::dark_rune::ATEM::ATEM::ATEM::dark_rune::ATEM::ATEM::ATEM::dark_rune::dark_rune::BlueGlow::dark_rune::Harvestman::dark_rune::dark_rune::ATEM::dark_rune::lotus::lotus::element4lheart::lotus::lotus::full:
:dark_rune::Harvestman::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::neptun::mana::dark_rune::ATEM::ATEM::snikplayer::ATEM::ATEM::ATEM::dark_rune::dark_rune::theorb::sms::ythstone::ythstone::ATEM::dark_rune::mana::mana::gumo::lotus::lotus::element4lheart::Ices:
:Siege::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::gumo::theorb::Harvestman::dark_rune::ATEM::neptun::ATEM::ATEM::dark_rune::ATEM::dark_rune::dark_rune::Blu::float::neptun::ythstone::ATEM::ythstone::neptun::neptun::emplanet::ablueball::b_ball::Ices:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::neptun::sms::Harvestman::mana::dark_rune::ATEM::ATEM::ATEM::ATEM::dark_rune::dark_rune::gumo::Blu::ATEM::ATEM::ATEM::ATEM::float::sms::gumo::emplanet::blueball::sms::Ices:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::Harvestman::Blu::Harvestman::neptun::dark_rune::Siege::ATEM::ATEM::ATEM::ATEM::dark_rune::dark_rune::gumo::emplanet::ATEM::Siege::Harvestman::mana::gumo::sms::Blu::Blu::Ices:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::lotus::mana::mana::float::dark_rune::Siege::ATEM::ATEM::dark_rune::ATEM::ATEM::dark_rune::neptun::ATEM::ATEM::float::ablueball::Blu::gumo::emplanet::emplanet::esprit::b_ball:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::esprit::Harvestman::Blu::Blu::emplanet::ATEM::dark_rune::dark_rune::dark_rune::ATEM::ATEM::neptun::ATEM::dark_rune::Harvestman::ythstone::metal::Blu::sms::Ices::lotus::esprit::Ices:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::mana::Holey::neptun::Blu::Harvestman::dark_rune::dark_rune::mana::ATEM::dark_rune::mana::Siege::ythstone::neptun::sms::Harvestman::sms::blue_dot::Blu::lotus::Blu::gumo::Siege:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::Ices::Blu::mana::Harvestman::BlueGlow::dark_rune::BlueGlow::Siege::ATEM::neptun::gumo::dark_rune::TriangleAttract::sharkfin::Ices::neptun::heavydiamond::pulstar::blue_dot::pulstar::sms:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::mana::Blu::ablueball::theorb::Blu::mana::Holey::Harvestman::ATEM::mana::gumo::mana::ATEM::odinAI::element4lheart::sharkfin::element4lheart::heavydiamond::esprit::element4lheart::TriangleAttract:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::mana::mana::theorb::Blu::Holey::neptun::Siege::ATEM::ATEM::neptun::Holey::Diving::DONALDTOAD::TriangleAttract::odinAI::TriangleAttract::odinAI::element4lheart::TriangleAttract:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::mana::Harvestman::mana::mana::dark_rune::dark_rune::dark_rune::float::dark_rune::ATEM::Harvestman::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::TriangleAttract::TriangleAttract:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::neptun::Harvestman::theorb::theorb::Holey::float::Blu::Blu::Blu:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::mana::theorb::mana::sms::emplanet::dark_rune::theorb::Blu::sharkfin::nyctoflashlight:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::ythstone::Holey::mana::Siege::float::emplanet::Blu::heavybullet::TriangleAttract::nyctoflashlight:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::dark_rune::BlueGlow::dark_rune::mana::mana::gumo::Holey::heavybullet::Diving:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::float::mana::Holey::mana::theorb::gumo::TriangleAttract:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::mana::mana::Holey::theorb::mana::neptun:
:DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::DONALDTOAD::dark_rune::mana::Holey:
Artwork Showcase
After (2019)
67 21 6
Completionist Showcase
Rarest Achievement Showcase
Favorite Game
Screenshot Showcase
Sam samotny.
96 31 14
Review Showcase
Przed uruchomieniem tej produkcji przeszła mnie myśl jak będzie wyglądała moja recenzja. Czy znajdzie się w niej opis fabuły, postaci, a może aktywności pobocznej... Lecz z każdą minutą w świecie gry Detroit odczuwałem pewien niepokój, to bardzo dziwne i zarazem strasznie wyjątkowe uczucie. Gdy zaczynasz bać się o swoich bohaterów, zaprzyjaźniasz się z nimi, pomagasz im, aż nareszcie...pojawia się uczucie miłości. Wtedy już wiedziałem, że nie będę w stanie napisać rzetelnej recenzji. Nie po tym jak utożsamiałem się z bohaterami, jak walczyłem o o ich szczęście, jak czułem... że ich tracę :(

Zapamiętam tą opowieść do końca swoich dni. Minie wiele miesięcy zanim zaakceptuję, że to już koniec. Lecz w głębi duszy będę wierzył...będę wierzył, że to co się wydarzyło ma jakiś większy cel i pomoże mi przetrwać w moim świecie... świecie gdzie... "Każdy chce być kimś, a nikt nie chce być sobą" ;(

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2179955541
Video Showcase
Uliczny grajek | Detroit: Become Human
111 17 4

Recent Activity

70 hrs on record
last played on May 17
1,195 hrs on record
last played on May 17
guma Apr 30 @ 8:37am 
Chapter XIV: World War Z: Farewell:LIS_poker_face:
__⠀ _
 \ ⠀` /  |
  \ __ `!
 /   ,'   `-._________________
' - ' \_____                             :DeadPilot:` - .
     <____():chuchelwhy::NDT_Z_Girl: :backpack::PineappleGrenade::Sebastian: []=====--)
        `.___ ,--------,________  ... - '
  :cherry:      ⠀  /         .'
      ⠀⠀ ⠀ /         .'
    ⠀⠀⠀ ⠀/       .'
      ⠀⠀ ⠀`--- '
guma Apr 17 @ 6:11am 
:chuchelcrazy::PowerTool::2018bestaward:
leamas Apr 17 @ 6:04am 
Thanks guma!
:whitekitty: profile award :whitekitty:
guma Apr 17 @ 3:10am 
:EASTERCHICK::BaseBat::chuchelwhy:
𝓓𝓪𝓿𝓮𝓟𝓛 Apr 17 @ 3:02am 
⢀⠔⠉⠉⠢⣀⠔⠉⠉⠹⣦
⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠁⠀⠀⠀⠀⣿⠇
⠡⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣼⡟
⠀⠈⠢⡀⠀⠀⠀⠀⢀⡾⠋
⠀⠀⠀⠀⠙⠲⣦⠞⠋
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢹
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸ Happy Easter!
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⠠⠂⠉⣴⣿⠏
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⠀⠀⠀⠀⠀⠀⡠⠊⠀⢀⡤⠞⠛⠋⠉⣩⣿⡿
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⠀⠀⠀⠀⡠⠊⠀⡠⠞⠁⠀⠀⣀⣴⣾⠟⠋
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⡠⠒⠉⠁⠀⠀⣊⣀⣤⣴⠿⠛⠋⠁
⠀⠀⠀⠀⠀⣠⠊⠀⠂⠀⠀⠀⠀⠀⢿⡆
⠀⠀⠀⠀⠀⠙⣄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣾⠇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⠳⢦⣄⡀⠀⠠⢴⣅
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠸⠀⡔⠁⠀⠀⠀⠀⣀⣉⡻⢦
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢁⠀⠀⠀⢀⡾⠉⠀⠀⠀⠻⡄
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀𝑝𝑙𝑒𝑎𝑠𝑒 𝑠𝑡𝑎𝑦 𝑠𝑎𝑓𝑒 :rose4u: