Recent reviews by Rixet

< 1  2  3  4 >
"Tajemnica Wulkanu" jako oryginalna gra nie siadła mi jakoś. Zła nie była, ale wolałem bardziej Rundę 2.
Natomiast ten port na Steama to jest jakiś absurd. Po udanej Rundzie 2 na Steama czekałem kilka lat na reedycję zarówno tej gry, jak i pierwszej części na tą platformę. Liczyłem, że też będzie trochę poprawek, ustawień, tak jak Runda 2 miała. Ale jednak dostaliśmy port, który jest po prostu bez sensu. Dlaczego?
Żadnych ustawień, poprawek, szkoda gadać totalnie. Już pomijam steamową wersję jedynki. Tam trochę miałem złe odczucia, a tutaj to już przesada.
Głosy postaci usunięte... naprawdę? Musimy sami czytać co mówią, by iść dalej? Czytanie wcale nie jest złe, ale tylko mam takie nastawienie.

Mam nadzieję, że w przyszłości zostanie wydany patch, który wprowadzi parę poprawek, a najbardziej naprawi brak tych głosów.
Póki co preferuję bardziej wersję tej gry na GOG'a, którą dostaniecie wraz z kupnem całej trylogii właśnie na tamtej platformie.
Posted April 27, 2023. Last edited April 27, 2023.
Cóż, jeśli posiadacie już oryginalną Manię zakupioną, to te DLC jest dla was! Najlepsze jest to, że można grać jako Mighty i Ray, którzy powrócili po 20 latach, grać w te same poziomy, ale z innymi barwami. Chociaż jest jedyny minus - Special Stage - są one trudne i często się wkurzałem przy nich. Ale cóż, polecam!
Posted November 7, 2019.
Sonic Mania wydana w 2017 roku jest jedną z najlepszych gier z serii ostatnich lat i najlepszym powrotem klasycznego Sonica. Wydana z okazji 25 lecia była najlepszym pomysłem Segi. Widać, że jednak Christian Whitehead, Headcannon i PodaWest Games się spisali :D Poziomy są te same, co w poprzednich Sonicach (klasycznych xd). Zdecydowanie polecam wszystkim zagrać w ten tytuł, oraz zakupić Encore DLC, które zrecenzuję w kolejnej recenzji.
Posted November 7, 2019.
Cudo! Mogę sobie za niedługo ubrać swojego Avatara w kostiumy Jet Set Radio lub Nights.
Posted September 7, 2019.
Po pierwszym zagraniu w tą grę miałem na początku jakieś pozytywne odczucia, ale chciałem napisać recenzję od razu, jak dotarłem już prawie do drugiego poziomu. Zespół złoczyńców z Deadly Six jest po prostu do niczego, chociaż lepszy z tych jest Zavok, sterowanie wygląda na dziwne, nawet Boosta brakuje dla współczesnego Sonica. Poziomy trójwymiarowe to skopiowany pomysł z Super Mario Galaxy, w które nie grałem, ale widziałem gameplay. Nawet dziwnie, że jak mam wziąć Wispy, to po kilku próbach rozumiem, że to trzeba kliknąć coś, czego tera nie wiem. Tak czy siak, tą grę uważam za średnią. A tak serio, polecam. :)
Posted June 21, 2019. Last edited June 21, 2019.
"Kao the Kangaroo: Round 2" to jeden z najlepszych gier komputerowych z Kangurkiem Kao z ostatnich lat, a także jedyna gra z tej serii na Steama. Jeśli nie graliście, to sięgnijcie po ten tytuł, jak dla mnie warto w to grać.
Posted June 2, 2019.
Pomimo uważam, że All-Stars Racing Transformed jest lepsze, to trochę się w tą pierwszą wyścigówką z samochodami w 3D zabawiałem, oczywiście, jedynym minusem jest to, że wersja na PC nie ma osiągnięć, bo oryginalnie to na Xboxie 360 i PlayStation 3 to są.
Sterowanie... trochę wygląda na bolesne, a sam nie wygrałem nawet pierwszego miejsca, ale polecam, nawet jak wyjdzie Team Sonic Racing, to też kupcie. :)
Posted May 19, 2019.
Nie wiem jak mi się pojawiło jakoś z rok temu, ale Metal Sonic jako DLC tutaj jest nawet najs. xd
Posted May 17, 2019.
Najlepszy program do tworzenia Discordowych botów, ja początkowo miałem z tym problemy, np. wyskakiwał mi error, ale teraz jest lepiej. :D
Posted May 11, 2019.
Fajna gra, ale trochę misje są trudne. :)
Posted May 8, 2019.
< 1  2  3  4 >