0.0 hrs last two weeks / 16.4 hrs on record (13.8 hrs at review time)
Posted: Mar 31 @ 4:22pm

Świetna i bardzo wciągająca gra. Trochę survival, trochę automatyzacji i odrobinę programowania. To ostatnie jest dobrze dopracowane, ale lepiej mieć jakiekolwiek pojęcie o programowaniu lub chociaż algorytmach. Pozwala to automatyzować naszych pracowników tak, aby robili dokładnie to czego potrzebujemy. To daje ogromną satysfakcję. Na szczęście dla osób, które nie mają żadnego doświadczenia są gotowe instrukcje do podstawowych funkcji jak zbieractwo, produkcja czy wydobycie surowców. Gra nie posiada języka polskiego, więc jeśli nie znasz angielskiego będzie ci znacznie ciężej korzystać z tych instrukcji. Widać wyraźnie inspiracje grą Valheim, zwłaszcza od drugiego biomu. Sporo pomysłów jest zaczerpnięte stamtąd, ale to akurat plus. Sama gra rozpoczyna się dość powoli ponieważ pierwszy biom jest chyba najbardziej "ubogi". Najmniej w nim szczegółów i jest mało urozmaicony. Każdy kolejny jest coraz bardziej interesujący i daje nam masę nowych możliwości. Obecnie gra ma kontentu na minimum kilkanaście godzin dobrej zabawy, ale posiada potencjał i jest rozwijana. Jeśli lubicie grind, budowanie, crafting, oraz zarzadzanie to odnajdziecie się w tej produkcji. Najlepsze jest to, że nawet grind z czasem się automatyzuje i wszystko robią za nas pomocnicy, a my tylko zwiedzamy i tworzymy potrzebny nam ekwipunek. Gra jest charakterystyczna i skierowana do konkretnej grupy odbiorców, ale polecam sprawdzić, bo można się naprawdę mile zaskoczyć, kiedy da się jej szansę.
Comments are disabled for this review.