0.0 hrs last two weeks / 210.4 hrs on record (166.7 hrs at review time)
Posted: Mar 12, 2018 @ 2:42pm

Jak patrzę na ostatnie komentarze Polaków Cebulaków o tym jak to wydali te śmieszne 40 zeta na grę, która jest teraz dostępna za darmo to krew mnie zalewa. Prawda jest taka że od samego początku krążyły pogłoski o tym że H1Z1 ma być grą f2p, a większość po prostu o tym zapomniała. Ja uważam że decyzja o przejściu na model darmowy jest strzałem w dziesiątkę i decyzja ta była jedynym słusznym rozwiązaniem aby uratować tą podupadającą produkcję (uprzedzając pytanie, też wydałem te marne 10 euro czy inne 15 na to żeby sobie pogiercować w H1Z1). Przejdę do konkretów. Gra w tej chwili jest całkiem przyjemna, a optymalizacja o niebo lepsza niż jeszcze rok temu (choć do ideału trochę brakuje). Graczy przybyło. Z każdą kolejną aktualizacją pojawiają się bardzo przyjemne i pozytywne zmiany. Strasznie drażniło "randomowe" lądowanie na mapie, a teraz można zdecydować w jakim obszarze chce się wylądować (to powinno ułatwić grę nowicjuszom). Rozgrywka jest szybka i trzeba trochę czasu aby zapoznać się z regułami panującymi w grze. Ogarnięcie "recoila" każdej broni również wymaga czasu i praktyki.

Reasumując, taka gra za darmo? Smiało brać.
1 Comments
Koxu Mar 17, 2018 @ 6:57am
Jedyna recenzja polaka ktora jest sluszna :) pozdro ziomeczku jebac tych cebulakow