Recent reviews by MisterKuba

Gra, która zawodzi w każdym możliwym aspekcie.
- w pierwszych minutach rozgrywki zostajesz przywitany bugiem, przez który twoja postać nie może się poruszać,
- graficznie przypomina gry sprzed 10 lat (a waży ponad 100 gb),
- bezsensowna fabuła,
- beznadziejne SI,
- niedziałające serwery,
- reskin tej samej gry wydany po raz n-ty (i to najgorszy z nich wszystkich),
- wspaniałe zadania typu "biegnij za npc" (w zasadzie to "idź za npc", bo gra blokuje możliwość biegu, żeby gracz nie był zbyt szybki),
- na deser przerywniki filmowe zablokowane w 30 klatkach w grze z 2021 roku,

+ człowiek zaczyna doceniać inne gry po zetknięciu się z tym "czymś"
Posted November 14, 2023.
Refund simulator!
Posted December 23, 2017. Last edited December 1, 2021.
"b" jest świetną grą, która dostała się na platformę steam dzięki nieistniącemu już steam greenlight. To gracze mieli wpływ na to, jakie gry powinny zostać opublikowane, a które nie. Kiedy gra niezależnego studia u&i pojawiła się na greenlight, użytkownicy od razu zauważyli jej piękno, dzięki czemu mamy teraz możliwość zagrania w tę produkcję.

W grze możemy doświadczyć takich rzeczy jak zmiana pogody i pory dnia w czasie rzeczywistym, a nawet dynamiczne cienie. Dzięki pięknej muzyce i bardzo realistycznym roślinom może zdarzyć się, że ciężko będzie nam odróżnić grę od prawdziwego świata. W grze nie spotkamy samouczka, ponieważ wszystkiego musimy nauczyć się sami, a to gdzie zaczniemy naszą przygodę zależy tylko i wyłącznie od nas. W grze nie spotkamy niewdzialnych barier, które mogłyby zepsuć nasze poczucie immersji, ponieważ do dyspozycji mamy otwarty, nieskończony świat. Możemy nawet eksplorować kosmos. Warto zaznaczyć, że gra nie miała wersji "early access", a twórcy postanowili opublikować swoją grę, dopiero po jej ukończeniu i to całkowicie za darmo, bez mikropłatności. Uważam, że jest to jedna z najlepszych produkcji tego roku.
Posted July 19, 2017. Last edited November 19, 2017.
Najlepszy symulator rzucania worków w jaki grałem ! Nie zastanawiajcie się, KUPUJCIE!
Posted March 24, 2014. Last edited November 22, 2018.