Recent reviews by Lionchart

2,399.8 hrs on record (1,656.6 hrs at review time)
CS:GO Review
Siemano wszystkim osobą które bedą chciały albo już mają te grę ja od dnia dzisiejszego mam zamiar wypi******ć tą grę z mojego konta steam zacznijmy od tego że
1 ogrom haxów i innych wspomagaczy które powoduje że ta gra staje sie nie fer wobec osób które grają uczciwie ile razy natrafiłem na typa który albo mi wyjebał kosmiczną banie za rogu albo kręcącego sie jak karuzela dla małych dzieci
2 zacznijmy od społeczeństwa jak grasz ze swoimi to możesz coś jeszcze ugrać niema problemu jest wspieranie sie nawzajem i inne rzeczy jakie smoke flach i ok ale zacznij tylko grać sam i sie zacznie jakiś rusek pojebany który tylko i wyłącznie ma zamiar napierdalać po rosyjsku ze swoimi temamate bo na chuj rozmawiać po angielsku albo najlepsza sytuacja jaką miałem zero info ale ze swoim napierdalają i to za każdym razem jak sie wypierdolą na bs i mają wszystko w dupie { ALE CHUJ Z TYM }
3 zacznijmy od początku kiedy zaczełem grac było wzystko ok grać dało rade strzelać w sumie też ale od momentu jak kochane valve coś najebało z hitboxem to kurwa grac sie nie da to już zjebany cod ma więcej do powiedzenie pod względem hitboxów niź
jeszcze bardziej pojebany cs go
Moja opinia na temat tej gry jest prosta ja jej nie polecam bo od czasów kiedy przeszła na free 2 play z kochanym dokupienie prime gra stała sie nie grywalna dziękuje valve za zjebanie moich całych prawie 1700 godzin które spędziłem na tej grze
jeśli nie wierzycie sami to zainstalujcie dojdzcie do jakiejść rangi i zobaczycie sami na temat tej gry można mówić o masakrycznej ilości błędów ale nikt z tym nic nie zrobi bo gra jest grywalna i zarabia na siebie pierdolonymi skinami przepustkami jedyniue tylko co było fajne to operacjie na których miałeś misjie do zrealizowania ok ale reszta szkoda gadać

jeżeli popełniłem jakieś błędy bardzo przepraszam ale pisałem to przed godziną 5
Posted September 4, 2019.
good game
Posted January 2, 2014.