Recent reviews by LILFUR

< 1  2  3  4  5  6 >
Alien Swarm to strzelanina autorstwa studia Valve Software, stanowiąca kontynuację popularnej modyfikacji pod tym samym tytułem. Gra jest unowocześnioną wersją staroszkolnych produkcji w stylu Alien Breed. Kierujemy potężnie uzbrojonym żołnierzem, który musi zmierzyć się z hordami krwiożerczych obcych. Wszystko ukazane jest z kamery umieszczonej wysoko nad głową głównego bohatera. Gra została zaprojektowana pod tryb kooperacyjny dla czterech graczy. Wybieramy nasze wirtualne alter ego spośród ośmiu modeli postaci i czterech klas. Uzbrojenie obejmuje 40 różnego rodzaju broni, a na zdobycie czeka 64 Osiągnięć Steam.

Moim zdaniem gra jest świetna !
Dla fanów obcy vs predator to będzie to strzał w dziesiatkę.
Mimo że to gra z 2010 roku to i tak daję radę z grafiką i grywalnością.
Przejdźmy do zalet i wad.

Zalety :
- Dobry CO-OP
- Świetna do gry ze znajomymi
- Niestarzejąca się grafika
- Rozwalanie alienów jest bardzo satysfakcjonujące
- Gra jest FTP (Darmowa)
- Dużo broni i 4 klasy

Wady:
- Mało misji
- Może się szybko znudzić :(

Ocena końcowa : 9/10
Posted March 13, 2016. Last edited February 24, 2017.
Double Action: Boogaloo to Świetna gra.To tytuł w multiplayerowy z kamerą umieszczoną za plecami bohaterów. Całość odtwarza stylistykę filmów akcji z lat 80-tych i początku lat 90-tych ubiegłego wieku, zwłaszcza tych, które wyszły spod ręki Johna Woo.
Całość w praktyce mocno przypomina serię Max Payne. Mamy zwalnianie czasu, efektowne skoki, uniki oraz inne akrobacje oraz możliwość walki wręcz. Gra nagradza nie tylko eliminowanie innych graczy, ale również styl, w jakim tego dokonujemy. Projekt osadzony jest w czasach współczesnych i porzuca elementy science-fiction na rzecz realistycznych lokacji i uzbrojenia.

Grałem w to dość długo i muszę powiedzieć że to świetny Max Payne.
Lepiej tej gry sam bym nie zrobił. Szkoda że od jakiegoś czasu nie ma updatów.
Przejdźmy do zalet i wad.

Zalety:
- Multiplayer
- Świetny Max Payne
- Fajne bonusy
- Fajne Bronie
- Mnóstwo akcji

Wady:
- Brak updatów
- Tylko 3 postacie (wada opcjonalna)

Ocena: 8/10 - Polecam !
Posted January 29, 2016. Last edited February 25, 2017.
Brawlhalla to wydana na platformie PC Windows dwuwymiarowa gra bitewna w konwencji klasycznej platformówki (Super Smash Brothers), przeznaczona do zabawy w kilku zróżnicowanych trybach rozgrywki jedno- i wieloosobowej. Za powstanie gry odpowiada niezależne, amerykańskie studio Blue Mammoth Games, znane dotąd głównie za sprawą przeglądarkowego MMO Dungeon Blitz. Produkcja rozpowszechniania jest w modelu free-to-play, tak więc jej podstawową wersję możemy pobrać zupełnie za darmo.

Zalety:
- Dużo postaci
- Fajny modeling
- Dobry tryb multi
- Mapy są świetnie zaprojektowane
- Dobra do gry ze znajomymi
- Fajne skórki......

Wady:
- ...Które niestety kosztują krocie
- Zbieranie złota na postać jest nudne i uciążliwe
- Szybko się nudzi

Ocena: 8/10
Posted January 12, 2016. Last edited February 24, 2017.
Unturned jest kolejną sandboksową produkcją niezależną z zombie w roli głównej. Jej oryginalność polega jednak na tym, iż łączy ona w sobie mechanikę popularnego moda DayZ z oprawą graficzną równie kultowego Minecrafta. Godny odnotowania jest też fakt, że samodzielnym autorem gry jest szesnastolatek Nelson Sexton, znany w społeczności graczy także jako Greg Stevens lub po prostu ZackZak.

I muszę powiedzieć że przy tej grze zmarnowałem około 70 godzin życia.
Dlaczego ?....
Nie wiem morze urzekła mnie ta grafika i prostota.
Ale jak patrzę teraz na servery to myślę OMG!!!
Ta gra stała się PTW (Pay to win) przez servery które oferują dużo broni i pancerza za opłatę.
A tryb singleplayer jest nudny. Więc w ta grę trzeba grać ze znajomymi. Ale kto jest taki głupi żeby zagrać w grę z pozoru FTP (Darmową). I jeszcze ta społeczność same dzieci Minecrafta a raczej Unturened.

Ta gra to piekło !!!!!!! nie grajcie w nią.

Zalety
- Nie ma

Wady:
- Dziecinna społeczność
- Z pozoru FTP a tak naprawdę PTW
Posted December 7, 2015. Last edited November 24, 2017.
Świetna gra na zabicie czasu - mimo, że ma prostą mechanikę, można się świetnie bawić.
Ocena: 6.5/10
Posted October 28, 2015. Last edited March 3, 2017.
Polska gra za 1 euro
w skrócie EXTRA
Polecam!
Posted October 28, 2015.
Mega gra !!!
Nie oceniajcie książki po okładce a tym bardziej gry po obrazkach
Stara ale jara polecam !!!
Posted September 29, 2015.
Dead Island jest brutalną grą akcji, w której wydarzenia obserwuje się z perspektywy pierwszej osoby. Podstawową atrakcją tego tytułu jest możliwość uczestniczenia w licznych i wyjątkowo efektownych starciach z udziałem nieumarłych stworów. Za przygotowanie gry odpowiedzialny jest polski Techland, znany między innymi dzięki takim tytułom jak Call of Juarez czy Chrome.
W Dead Island gracz wciela się w jedną z czterech postaci, różniących się od siebie płcią, wyglądem i charakterystykami. Nasz bohater budzi się otoczony przez ludzi, którzy są pewni, że za moment zamieni się w żywego trupa. Przypomnienie sobie jak i przez kogo został pogryziony nie jest łatwe....
....Ostatecznie nie będe spojlerował XD
Powiem że to gra Świetna ale nie bez wad.

Zlalety :
- Obszerna
- Zróżnicowana wyspa aż prosząca się o eksplorację
- Przemyślana mechanika walki w zwarciu
- Bogaty arsenał broni z możliwością modyfikacji
- intuicyjny tryb współpracy

Wady :
- Fabuła słaba w pomyśle i wykonaniu
- Liczne błędy i niedociągnięcia; powtarzalne zadania
- W niektórych krajach gra jest okrojona

Ocena : 9/10 (Świetnie się przy niej bawiłem Polecam Gorąco !)
Posted September 12, 2015. Last edited February 24, 2017.
Mobilne runnery, czyli gry, w których kontrolujemy bohatera, który cały czas biegnie i staramy się unikać wszelkich przeszkód i pułapek na drodze, biją rekordy popularności. Dowiodły tego imponujące wyniki finansowe gier z serii Temple Run (nie narzekajcie na podobieństwo) czy ostatnie odsłony mobilnych Raymanów. Na horyzoncie pojawi się tymczasem Running Shadow - kolejny potencjalny hit w swoim gatunku.

W grze znajdziemy 48 fascynujących questów do wykonania, ponad 300 przedmiotów, oryginalny system walki dostosowany do mechaniki runnera, czary, rozmaite rodzaje broni, 4 rodzaje egzekucji a nawet Parkourowskie, akrobatyczne triki!
Gra zadebiutowała głównie na smartphonach.

Niestety od roku nie wyszła żadna aktualizacja a szkoda bo gra ma potencjał
W grze widać wyraźną inspirację z serii assasin creed oraz innych tego typu gier.
Przejdźmy do zalet i wad.

Zalety:
- Originalny parkourowo-assasyński klimat
- Śwnietna oprawa audio-wizualna
- DLC dające nie tylko ładne skórki ale i bonusy do gry
- Ciekawa fabuła
- 4 Rodzaje egzekucji wroga
- Parkourowe techniki quick time event
- System zbierania artefaktów (które później sprzedajemy za złoto)
- Dużo lokacji, miast

Wady:
- Powtarzalność misji
- Niektórym może się szybko znudzić
- Brak updatów
- Mało parkourowskich sztuczek
- Słaby system kupowania broni i pancerza (bo od danego levela)
- You need Better Sword !!!!

Ocena: 7,5/10
Grę polecam serdecznie!
Posted September 4, 2015. Last edited February 26, 2017.
Dobre wprowadzenie do Broforce 7/10
Posted September 2, 2015. Last edited April 17, 2021.
< 1  2  3  4  5  6 >