Recent reviews by MaGik

Game is very nice and sometimes funny but most time you will get angry becouse somebody with only axe will kill you in two hits or even one. Aim punch is too big and very often you just can't aim with a weapon becouse you can't see anything
Posted July 30, 2018.
Gra bardxo na plus. Daleko w tyle zostawia wszystkie klony warZ, dayZ a może i escape from tarkov które jest strasznie pobugowane.
Za tą cenę naprawdę warto. Ludzie naprawdę są mili.
Gra jest ciągle rozwijana i w tym roku ma wyjść.
Ciężko do czegokolwiek się przyczepić bo jedyne co to małe bugi z czatem i długie ładowanie.
Naprawdę polecam. +
Posted August 4, 2017.
Szukamy ekipy do gry na początkujących serwerach. 16 lat minimum i ts lub Skype

Gra bardzo fajna pomimo kilku błędów. Trzeba grać z kimś b samemu jest bardzo ciężko. Loot nie jest trudny do znalezienia, optymalizacja i wygląd tez spoko. Jedyne co to crashe i błędy gry ale widać ze ciągle pracują nad grą
Posted February 8, 2017.
2,560.7 hrs on record (1,994.5 hrs at review time)
CS:GO Review
Gra bardzo dobra pod warunkiem że masz mózg i chcesz działać. Bez mm server picker gra jest jak ruletka. Masz bardzo duże szanse wylosować jakiegoś chama z dżungli albo całą 4. Na randze LE ludzie dzielą się już tylko na słabszych i lepszych. Starają się nie utrudniają gry, a nawet typowe ♥♥♥♥♥ potrafią rozmawiać po ang. Jak napisałem bez myślenia, chęci i kultury nie zajdziesz daleko tylko zostaniesz na dole z podobnymi do ciebie. W większości przypadków gdy ja grałem solo trafiałem na 80% spoko typów i 20% trolli więc nie jest tak źle jak gadają. Samemu tu nic nie osiągniesz więc od rangi szeryf jest duży nacisk na znalezienie sobie kilku ludzi do wspólnej gry.
Cheaterów i trolli spotykam mało.
Skiny. Nikt cię nie zmusza a po 1k graniu domyślnym skinem broni grać się odechciewa, dlatego kupuję. Dodatki rękawiczki itp. Chcesz to kupuj nie to nie. Dla mnie zbędna rzecz. Faceit, esl, esea więc mmy to nie ostateczność. Na serwerach społ. można poznać wielu miłych ludzi a jak drzesz sie itp to wyłapujesz bana i nara. Overwatch rzecz bardzo dobra. 9/10 odemnie gdyby nie to że czasami zdarzają się ale to bardzo rzadko błędy hitboxów itp.
Posted January 25, 2017.