Recent reviews by Girls Playtoy

1,237.7 hrs on record (449.4 hrs at review time)
Witam was robaczki wy moje , dzisiaj zrecenzuję gre która zwie się Dead by daylight.
Jeżeli chodzi o dbd to jest to horror asymetryczny pełen współpracy no chyba że nikt ci nie pomaga bo meg chowa się za drzewem na drugim końcu mapy i boi się wyjść , taktyczne zagrania 20 rangi to tylko chowanie się. Jeżeli chodzi o rangi to gdy wyjdziemy do rangi 10 zacznie się zabawa , Gra bardzo dobra tym bardziej że behaviour nawiązał współprace z netflixem albo na odwrót? No nie ważne chociaż? Większość community narzeka na brak perków ze strony ocalałych więc w nowym chapterze z stranger things dostaniemy demogorgona oraz Nancy jak i Steve'a . W dbd powinniśmy przełamać strach po 50 godzinach i zacząć pomagać ludzią nawet gdy słyszymy bicie serca. Powinniśmy robić wszystko aby pomóc ocalałym ale aby przy tym nie zgineli więc odradzam podchodzenie od razu gdy surv wisi.
plusy gry są następujace!
Gra nie wymaga dobrego komputera aby działa
Bardzo dużo perków i dużo map :)
kazdy znajdzie coś dla siebie
minusy :(
dead by lobby jako killer długo nam wyszukuje meczu
bugi
Każda gra je posiada. Ja bardzo polecam gre i życzę dobrej zabawy :)
Posted October 21, 2018. Last edited August 21, 2019.
Hej cześć witajcie ! Dzisiaj napiszę recenzję jak ta gra jest Z A J E F A J N A ... W Team Fortress 2 mamy do wyboru 9 klas lecz musimy wiedzieć że każda się w czymś specjalizuje . W TF2 mamy tryb MvM czyli (man versus machines) jeśli kupimy przepustkę możemy trafić naprawde fajne przedmioty czyli np.: Kuriozum(coś w stylu licznika zabójstw) itd... ogólnie jest też system skrzynek : Kosmetycznych oraz z bronią . mam już 160 godzin w TF2 i myslę że ta recenzja jest troszke przydatna a więc :

====================================================================================
PLUSY+
+Dużo postaci (Skaut , Żołnierz , Pyro , Demoman , Gruby , Inżynier , Medyk , Snajper , Szpieg)
+Dużo Trybów
+Skrzynki Kosmetyczne jak i z Bronią (Tanie Skrzynie i wgl.)
+Miła społeczność
MINUSY-
-Skrzynie Kosmetyczne ( Klucze Kosztują 2.50 ) więc dla tych biedniejszych graczy [F2P] Słabiutko :(
-Wyzywanie innych od [F2P] ( Free 2 Play )
-Na serwerach 100% Crits są CHEATERZY :(
Dziękuje wam za wysłuchanie tej recenzji POWODZENIA!
Posted July 23, 2017.