CzechLP
Alexandr Radecký   Prague, Hlavni Mesto Praha, Czech Republic
 
 
https://www.twitch.tv/czechlp
Toto je jediný pravý účet Twitch Partnera známého jako CzechLP.
This is the only genuine account of the Twitch Partner known as CzechLP.
Currently In-Game
Corpse of Discovery
Favorite Group
CzechLP - Public Group
Fanklub Pro Inteligentní Hráče!
82,270
Members
2,300
In-Game
17,087
Online
714
In Chat
Screenshot Showcase
Je to tak, čas zahojí všechny rány :-)
14
Artwork Showcase
Twitchon 2019 Portrét
7 3 1
Review Showcase
3.6 Hours played
Asi nikdo z nás se neubrání při prvním kontaktu se hrou automatickému reflexu předpovídat náplň hry z jejího názvu. U dnes recenzované hry The Fan jsem si představil originální hru operující s fyzikou předmětů v levlech za pomocí důmyslně umístěných větráků. Jaké však bylo mé zklamání, když jsem zjistil, že hra není o větrácích, ale o jakémsi fanouškovi. Mé větrné mlýny, pardon, větráky, se rázem v mých představách rozplynuly s tím, že do dohrání hry hořká pachuť z tohoto nedorozumění nevyprchala. To však neznamená, že jsem ji pociťoval dlouhé hodiny, kdepak! Hru The Fan lze totiž dohrát do půl hodiny, a pokud budete čipernější než já a vyhnete se jakýmkoliv zbytečným zásekům a bloudění, tak klidně i za dvacet minut.

Protagonistou, či spíše antagonistou tohoto počinu, je zjevně psychicky vyšinutý jedinec, který unáší lidi, které předtím dlouhé měsíce stalkoval. Následně se vrací do jejich příbytků a hledá v nich konkrétní předměty, které má vytipované z potají vytvořených fotografií pořízených během stalkovací fáze. Zda se jedná o nějaký podivný fetiš, duševní poruchu či psychopatii je těžko posouditelné. Během hry totiž nevydá hlavní postava ani hlásku. Ostatně ani vedlejší postavy, unesená mladá slečna a její spící manžel, toho příliš nenamluví. Abychom byli přesní, ve hře není přítomen žádný dabing s výjimkou citoslovcí výkřiku a podobných skřeků. Vývojáři tak nepochybně ušetřili za dabing, jen mi úplně není jisté, kam takto důmyslně ušetřené peníze investovali. Asi do nějaké páteční kalby, protože na ostatních částech hry se tato úspora rozhodně neprojevila.

Celá hra je svou hratelností založena na průchodu klikáním na jednotlivé lokace, které tvoří reálné fotky a dle vývojářů je jich několik set. Inu, pokud do toho počítali i ty vystavené na několika nástěnkách do hry umístěných, tak asi ano. I tak to však dle mého názoru hraničí s klamáním spotřebitele, na úřad pro ochranu hospodářské soutěže je však pochopitelně ohlásit nejde, a ačkoliv mám nepochybně lorda Gabena nastaveného na mobilu v režimu rychlého vytáčení, nechci mu brát jeho drahocenný čas, který by jinak strávil na vývoji nového Half-Lifu.

Hra je během celého jejího kratičkého průchodu naprosto lineární, a to s jednou jedinou výjimkou. V posledním levelu hry narazíte na spícího manžela unesené paní, kterého můžete, ale nemusíte zabít. Já ho nejprve zabil v domnění, že se jedná o povinný úkon, nicméně následně vyplynula dobrovolnost tohoto úkonu, jelikož tento čin děj hratelnostně nikam neposunul. Mezi jednotlivými minikapitolami hry se vyskytují novinové útržky, ve kterých po penězích a slávě bažící pisálci v nesčetných superlativech líčí trestné činy spáchané vaší postavou, větrákmanem. Poslední noviny tak dle mého úsudku čerpajícího z běžného zdravého rozumu musí mít dvě různé varianty, a sice jednu, kde manžela zabijete, a druhou, kde ho necháte spokojeně chrupkat. Rovněž z mého zdravého rozumu však plynulo mé rozhodnutí jenom kvůli potvrzení této mé banální a popravdě poměrně nedůležité hypotézy hru podruhé nerozehrát.

The Fan je možné aktuálně na Steamu pořídit za šest euro, ale to si radši jděte do hospody na tři čtyři piva, a to prosím pěkně radím jako bytostný abstinent, takže by vám mělo být jasné, že hra mě nechala naprosto chladným. Na Steamu má celkem osmnáct recenzí a její celkové hodnocení je uvedeno jako spíše kladné, za což ovšem velmi pravděpodobně můžou falešné recenze od vývojářových kamarádů nebo hrou podplacených dětí. Každopádně se hra po publikaci této videorecenze může těšit na to, že ji na Steamu přibude jedno negativní hodnocení. Za tým CzechLP dávám hře The Fan jeden bod z deseti možných a vývojáři mohou být rádi, že jsme v týmu milosrdní a nulu dle našich pravidel není možné udělit.

+ Funguje Alt+F4
- Absence Dabingu
- Absence soundtracku
- Krátká herní doba
- Lineárnost
- Přemrštěná cena

UPDATE: Tato recenze byla publikována ve SCORE 288.
Items Up For Trade
16,135
Items Owned
2,172
Trades Made
35,160
Market Transactions
Položky pro obchodování dostanou rámeček s napsatelným textem a ostatní přehlídky ne? Diskriminace...
Achievement Showcase
4,279
Achievements
14
Perfect Games
27%
Avg. Game Completion Rate
Achievement Showcase
4,279
Achievements
14
Perfect Games
27%
Avg. Game Completion Rate
Favorite Guide
Created by - TollsU7
285 ratings
Do you have absolutely no idea who/what counters a hero? Well then, grab some doritos and Mountain Dew, because you will find out now!

Attention: This guide is still under construction (it still works tho, but it doesnt look like i want it to)
Workshop Showcase
Aurel finds his inner Red Baron
1,199 ratings
Status - Pending, Created by - PeeWee
Salien Stats
Level Reached
1
Bosses Fought
0

Experience Earned
965
Favorite Game
97
Hours played
53
Achievements
Vložte název
Zde zadejte svůj text
...já vím, je to edgy AF. Pokud vám chybí má pravidla friendlistu, stačí do vyhledávání přátel napsat slovo "blokenzí". Desítky lidí totiž měly potřebu je ode mne převzít.

Recent Activity

1.5 hrs on record
Currently In-Game
6.3 hrs on record
last played on Jun 25
4.4 hrs on record
last played on Jun 25
Grumpy 3 hours ago 
I absolutely dont know who are you but all my friends have you in their Fl .. ??
n1XEN Jun 24 @ 3:23am 
ahoj potvrdis mi zadost prosiiim ? chtel bych te mit ve FL . Duvod je takovy ze jsi pridavam zname tvare jak z CZSK tak i z ze sveta. :albertein:
Aka Jun 24 @ 12:31am 
:toadPepe::toadPepe::plaza::plaza::toadPepe::plaza::plaza::toadPepe::toadPepe:
:toadPepe::plaza::cameralens::cameralens::plaza::cameralens::cameralens::plaza::toadPepe:
:plaza::cameralens::Implo::Implo::cameralens::Implo::Implo::cameralens::plaza:
:plaza::cameralens::Implo::Implo::Implo::Implo::Implo::cameralens::plaza:
:toadPepe::plaza::cameralens::Implo::Implo::Implo::cameralens::plaza::toadPepe:
:toadPepe::toadPepe::plaza::cameralens::Implo::cameralens::plaza::toadPepe::toadPepe:
:toadPepe::toadPepe::toadPepe::plaza::cameralens::plaza::toadPepe::toadPepe::toadPepe:
:toadPepe::toadPepe::toadPepe::toadPepe::plaza::toadPepe::toadPepe::toadPepe::toadPepe:
Mithril Jun 23 @ 5:29am 
You're amazing! :ElectricalCharge: :steamhappy:

Sen inanılmazsın! :ElectricalCharge: :steamhappy:
. Push yourself, because no one else is going to do it for you.

Enjoy your weekend!<3
blondýnka3_brox Jun 22 @ 2:10am 
+rep podpis díky