Produk

Menampilkan11-16 dari 16 kiriman
1 orang menganggap ulasan ini membantu
Tercatat 2.5 jam
Ulasan Akses Dini
hra Nomad jee hra s otvoreným svetom a aj so zombíkmi je tam celkom dosť zbraní trošku to paroduje hru unturned ktorá má princip taký istý a je lepšia . túto hru taktiež doporučujem pretože má gule a je to fajn na 2 3 hodinky a možno trošku viac . grafia hry sa nevyrovná unturnedu ale aj tak celkom to ujde. to čo ma trochu nasralo je zombíci a malá ďialka no
ide oto že vás naháňa zomb hej je vedľa vás asi 5 metrov a vás hitne . toto je všetko čo môžem povedať je to fajn gameska ale no .........

hodnotenie 7-10

lagy niesu a netreba hrácky

bugy- niekedy
Diposting pada 21 April 2017.
2 orang menganggap ulasan ini membantu
1 orang menganggap ulasan ini lucu
Tercatat 7.0 jam (Telah dimainkan 3.6 jam saat ulasan ditulis)
Planet Coaster je kreatívna hra kde môžete si postaviť vlastný zábavný park . mohol by som začať grafikou grafika je veľm pekná hlavne vtedy keď sa v first personu zveziete na horskej dráhe a za počítačom je vám na vracanie pretože tá grafika je vážne neskutočná . zabavý na veľa hodín. v hre máme 3 módy prvý mód kampaň kde začnete z rozrobeným parkom a vaša úloha je ten park urobiť no proste urobiť to lepšie. druhý je sandbox kde si môžete postaviť všetko vy takže ak túžite si postaviť svj park hra je ako pre vás robená.

lagy- u mňa niesú ale je na to treba hrácky alespoň výkonný pc

bugy- zriedkavo

hodnotenie 10-10

topka na dosť hodín
Diposting pada 19 April 2017.
1 orang menganggap ulasan ini membantu
Tercatat 38.3 jam (Telah dimainkan 24.8 jam saat ulasan ditulis)
táto hra je super ja ju mám strašne rád k veci : je to RPG žiadny multiplayer ale aj tak táto hra má bohatý príbeh do ktorého raz začnete sa boriť už si poviete áno ja túto hru dohrajem a ak nie tak nie .

bugy: mnohé bugy hlava v stene meč v chrbte atd... ale sú tam aj vtipné bugy napr. keď sa postava prepadne cez zem a tak ďalej.

lagy: niesu aspoň u mna
netreba na to nejaký EXTREMECOMPUTEROZ-hrácky počitač ale pôjde to lepšie keď budete mať ten hrácky ..

a ešte jedna vec pre milovníkov drakov ako som ja je tu malá vec o ktorej každý hráč skyrimu vie ale pre nováčikov to poviem dá sa tu jazdiť na drakoch sila nie ??? tak nie ak hej alebo nie napíš dolu komentár aj čo si hre myslíš zkrátenú verziu jednoducho povedané The Elder Scrolls V: Skyrim je bomba hra doporučujem ju aj všetkým ktorý hnijú za kompom a riekajú si čo by som si do pekla zahral ?
Diposting pada 20 Februari 2017. Terakhir diedit pada 20 Februari 2017.
4 orang menganggap ulasan ini membantu
Tercatat 32.7 jam (Telah dimainkan 0.6 jam saat ulasan ditulis)
Ulasan Akses Dini
upozornenie!! na túto hru je treba hrácky PC inač sa postavte a odídte niečo iné hľadať
v tejeto hre vieme nájst dinosaury a aj ktore vime ochočiť draky len v suvival of the fittest draky takže milovníci drakov a dinosaurov hra je ako pre vás !
v hre môžme stavať aj bojovať a samozrejme loviť pre cheaterov je tu konzola
ktora im dúfajme bude stačiť

bugy: skoro žiadne

Lagy: len na normalných PC

hodnotenie 10 -10
Diposting pada 29 Desember 2016. Terakhir diedit pada 30 Desember 2016.
Apakah ulasan ini membantu? Ya Tidak Lucu Penghargaan
Belum ada yang menganggap ulasan ini membantu
Tercatat 128.0 jam (Telah dimainkan 35.9 jam saat ulasan ditulis)
v tejto hre máte za ulohú vykrádať banky alebo robiť perník atd... za heisti dostanete mastný cash a potom si môžete kúpiť zbraňe a teraz aj heisti . keby ste chceli zo mnou hrať tak si ma pridajte za frienda a môžme vykradnúť zopár bank.
a je tam dobrá vec aspoň ja som tam nevidel žiadneho kida to je plus pre hru.

proste je to vykrádačka ktorá má v sebe toho dosť veľa
Diposting pada 26 Juli 2016. Terakhir diedit pada 5 Februari 2017.
2 orang menganggap ulasan ini membantu
2 orang menganggap ulasan ini lucu
Tercatat 0.8 jam (Telah dimainkan 0.1 jam saat ulasan ditulis)
celkom fine ale ................................... prestane to človeka baviť :( snaď dajú lepšý update a bude to lepšie
Diposting pada 23 Juli 2016.
< 1  >
Menampilkan11-16 dari 16 kiriman