Recent reviews by SUICIDE

Kolejna premiera gry, tym razem w wersji darmowej i kolejnym fallstartem. Dlaczego ?
Ponieważ została dodana kolejka. Tak kolejka w której musisz czekać aby grę uruchomić.
Dla cierpliwych i mających wolnego czasu nadmiar może to nie stanowić żadnego problemu, ale dla kogoś kto znajdzie raz dziennie czy nawet raz na kilka dni 1 godzinę by pograć to więcej czasu poczeka w kolejce niż zasmakuje rozgrywki. A jak już dostanie się do menu gry to znalezienie meczu graniczy z cudem.
Wczorajszy dzień, czyli 30.09.2022 nie udało mi się dołączyć do żadnej rozgrywki ponieważ po upływie czasu szukania rozgrywki miałem informację (151) "coś poszło nie tak". Więc dla mnie kolejna premiera, czy otwarcie oficjalne tej gry to kalpa.
Jeżeli chodzi o samą rozgrywkę to nie mam nic do zarzucenia. Animacje zmienione, dźwięki również. Gra się bardzo fajnie i sympatycznie no i przede wszystkim przyznam że nie zmieniając sprzętu mogłem tym razem pograć w to normalnie bez żadnych lagów i na wysokich detalach, ale mogłem się tym nacieszyć przed 29.09.2022 gdy gra była dostępna tylko i wyłącznie dla osób które ją wcześniej kupiły.
No właśnie a propo tych wydanych pieniędzy na grę. To skoro gra już jest za darmo to co my, którzy to kiedyś kupiliśmy za to dostajemy, za wydane pieniądze? Bo jedyne co znalazłem na moim koncie na stronie WW3, gdy nie mogłem zagrać to znalazłem jedynie emblemanty veterana które można sobie ustawić.
Jeżeli to jest tylko to to to z przykrością stwierdzam ale nie jest to warte 100zł.

Więc oceniam tak:
+ rozgrywka, animacje , motoryka gry oraz jej optymalizacja
- obciążone serwery, kolejki oczekujących
Każdy ma prawo do swojej wypowiedzi i swojego komentarza. Takie jest moje zdanie.

Poniżej zostawiłem opinię którą napisałem kilka miesięcy po 1 premierze jak to wszystko wyglądało.
Niestety nie zostawiłem sobie opinii w pierwszych dniach premiery.
Gra tydzień po premierze chodziła lepiej jak teraz. Co jakiś czas sprawdzam jak wygląda jej grywalność - beznadziejnie. Wychodzą nowe aktualizacje które w ogóle gry nie optymalizują. Na dzień dzisiejszy mimo zmiany karty graficznej na lepszą i dołożeniu 8GB ramu więcej mam mniej fpsów niż po premierze.
Posted February 26, 2020. Last edited October 1, 2022.