Recent reviews by Seinnt2k

Fajnie sie gra, tylko czasami trafisz na ludzi którzy strzelą raz do przeciwnika i deadają z damage na koniec rundy 200 lub 400
Posted November 30, 2023.
Przeznaczona dla: Dzieci,Nastolatków oraz Dorosłych.

Car Mechanic Simulator 2015 to
gra stworzona przez Studia Red Dot oraz Playway. Gra zadebiutowała 23 Kwietnia 2015 roku na platformie Steam.

Gra CMS2015 to gra w której wcielamy się w postać młodego mechanika, który dopiero co zakupił warsztat i ma zamiar prowadzić w nim biznes. Głównym zadaniem w grze jest naprawa samochodów których mamy sporo w tym starego poczciwego Fiata 126p nazywynago potocznie "Maluch". Rozpoczynamy naszą prace przyjmując zlecenie. Na początku gry przed przyjęciem zlecenia mamy szczegółowo opisane co trzeba będzie wymienić w aucie aby przywrócić je do pełnej sprawności. Zadania początkowe są pokroju: Spuść stary olej, wlej nowy, zrób kapitalny remont podwozia, wykonaj kapitalny remont silnika itd. Gra również wybacza błędy jeżeli zapomnimy zamontować danej części i chcemy zakończyć zlecenie, staje się to niemożliwe, ponieważ gra nas informuje o danej częśći która nie została zamontowana (za wyjątkiem trybu ekspert). Co do trybu Eksperta. Ekspert to tryb który twórcy dedykują dla ludzi którzy mają sporę doświadczenie w serwisowaniu auta. Wszystkie wspomagacze są wyłączone, klienci nie opisują szczegółowo części który trzeba wymienić lecz jest to zastępywane w formie niedoświadczonego klienta który opisuje auto tak: "Podczas jazdy czuję nierównomierną pracę silnika", "Auto niepewnje się prowadzi","Wyczuwam silne drgania kierownicy przy skręcaniu". W warsztacie możemy dodawać sobie ulepszenia np. Szybsze odkręcanie śrub, szybszy montaż części, skanery OBD itd. Dzięki nim trochę nam to polepsza tempo w jakim naprawimy samochód. Poza zwykła pracą mechanika na zlecenia klientów możemy udac się do Centrum Aukcyjnego w którym można wylicytować pojazd za daną sumę (wymogiem jest posiadanie parkingu który można odblokować po zdobyciu 9000 pkt doświadczenia). Po licytacji auto pojawia sie u nas w garażu i możemy z nim zrobić co chcemy, albo naprawić zepsute części i wymienić na nowe, albo zrobić kapitalny remont samochodu w którym wymieniamy wszystko razem z silnikiem. Silników mamy kilka rodzai V8,V6 itd. Każdy z nich generuje inny hałas podczas pracy oraz osiągi pojazdu. Ta gra to istne dzieło. Serdecznie polecam.
Posted March 1, 2021.
Słaba, gra mega sztywna.
Posted August 6, 2020.
ZAJEBISTA
Posted March 20, 2019.
CS:GO Review
No co,typowy cs'ik w którego można łupać z kolegami dniami i nocami.Taktyczny FPS nastawiony na współprace z drużyną któy premierę miał 2012 roku na konsole starej generacji oraz na komputery z systemem windows.Samemu gry nie wygrasz,więc na starcie warto się przywitać z drużyną którą możecie spotakać na różnych mapach na tych bardziej znanych typu: Dust II po renowacji,Nuke po renowacji,Mirage.
Posted April 12, 2018. Last edited May 9, 2020.