Recent reviews by Franczesko

Przegrałem ponad 40 godzin w tę grę, więc postaram się ją na własne doświadczenie zrecenzować innym graczom.

Zalety:

-Ogromna ilość śmiesznych i eleganckich przedmiotów kosmetycznych (czapki, ubrania, odznaki itp.)
-Ciekawe oraz humorystyczne drwiny
-Wiele broni i rzeczy do odkrycia
-Tryb gry ,,Swobodny'', który pozwala nam na osiąganie kolejnych poziomów i szkolenie się w boju
-Możliwość gry w Mann Vs Machine
-9 klas, które można modyfikować, poprzez dodawanie wcześniej wspomnianych broni, ubranek oraz drwin.

Wady:

-Gra potrafi się nieźle zaciąć, i jednocześnie możemy otrzymać komunikat, że program hl2.exe przestał działać
-Żeby być pełnomocnym graczem (Premium), trzeba wykupić jakiś przedmiot ze sklepu
-Rzeczy nabyte ze sklepu można dopiero wymienić po jakimś czasie
-Często przejawiany na serwerach ,,rasizm'' (cyberprzemoc) wobec graczy F2P, kierowanie się zasadą F2P = Gorszy
-Serwery i mecze potrafią być bardzo niezbalansowane, co skutkuje, że gra kończy się już po 2,3 minutach

Moja opinia:

Gra jest bardzo fajna i potrafi umilić czas na godziny. Mimo wielu spotykanych wad, nie potrafi się ich dostrzec i mimo to da się grać. Zabawa jest jeszcze lepsza i przyjemniejsza, kiedy gra się ze znajomymi. Ponad to, w serwerach społeczności można napotkać się na ciekawe tryby oraz mapy, chociażby jak tryby Slender, Wario Ware, czy Zombie Mode. Nie potrafię się do czegoś więcej przyczepić - Gra jest podstawą silnika Source i jedną z najbardziej Standardowych Gier na Steama. Największy czapkowy symulator :)

Ocena: 9/10
Posted August 30, 2017.