Products

30 people found this review helpful
3 people found this review funny
1.2 hrs on record
Not a game.
The story was too linear(and short). Moreover, most of default choices'll get me to happy-end.
But, if we look at this concept as a try to popularize some facts about life in USSR, while making it on the GameJam, it is'nt that bad.
What is bad, is that you didn't made a Ukrainian translation.(because en-pl-ru translations kinda different from my perspective)
BTW, it's free and some facts was new to me, so time was not wasted.
Posted January 2, 2022.
0.2 hrs on record
Hey, csgo players! Just try something else =).
Posted January 9, 2021.
No one has rated this review as helpful yet
11.5 hrs on record (9.1 hrs at review time)
Поліція, секс, містика.
Дізнавшись про єдиний(крім Омікрона) реліз на пк від геніяльного (юнацького максималізму) єдиного зачинателя, але ж Shenmue вийшов раніше! поширювача інтерактивного кіна Девіда Кейджа, я одразу завантажив піратку. Але після півтори години проходження гри я вирішив, що моя психічна система не достатньо заповнена для продовження гри в це.
І, ось, отримавши результати ЗНО - я вирішив добити себе придбанням квитка до дорослого життя. А саме Fahrenheit.

Достатки та недоліки я не скажу, позаяк я фанат всіх ігор QD.

Загалом можу сказати, перші три-п'ять годин це був чудовий детектив, а потім все пішло в сторону сучасних індійських фільмів, але я не виню розробників, вважаючи, що на ті часи, мабуть, так хотіла спільнота. І на сьогодні це дало мені максимум емоцій від гри.
Posted August 10, 2020.
0.5 hrs on record
ТЬОЛКИ ЦЕ ХYЙНЯ! ПАЦАНИ ЦЕ ПРОСТО СИЛЬНІ ПАЦАНИ! ПАЦАНИ ПИЗДУЙТЕ ВИ СВОЇХ ДІВЧАТ!

Лімбо з тупим сюжетом і підказками.
Posted August 8, 2020.
1 person found this review helpful
26.4 hrs on record (24.5 hrs at review time)
Стрибайло
Захопившись bhop мапами в глобальному наступі та сурсі, перейшов до окремої гри для цього режиму - Kreedz Climbing. Не пройшовши жодного рівня, я почав шукати альтернативу для моїх здібностей. Тільки почав писати "jump..", одразу отримав "jumps game" і був приємно здивований ціною та сетингом.

Чудесність:
+заспокійлива атмосфера,
+ R E T R O W A V E.

Нестача:
-майстерня та редактор рівнів
Posted July 2, 2020. Last edited December 27, 2020.
No one has rated this review as helpful yet
0.3 hrs on record (0.2 hrs at review time)
Чудова безкоштовна альтернатива для forager або don't starve.
Posted July 2, 2020.
1 person found this review helpful
3.8 hrs on record (0.6 hrs at review time)
Firstly, thinking i don't need another idle game in my library, but for free(founded key in HTML code), it should be some fun.
And probably the game is intresting and little bit boring (:

Posted December 29, 2019.
No one has rated this review as helpful yet
0.9 hrs on record (0.8 hrs at review time)
Kolbaşiet nořmälnò
Posted November 27, 2019.
No one has rated this review as helpful yet
3.9 hrs on record (3.1 hrs at review time)
Давайтеяпростоскжущогранеймовірновмієрозслабити.

Чудові модельки в стилі т у м а н н о ї х в и л і.
Заспокійлива музика.
Цікаві механіки ґеймплею.

Хоч мені вже й остогид напрям ретро/неон/вапор вейву, але кращого відпочинку о третій ночі, ніж проведення його з милим дельфіном я не знаходив.
Posted April 29, 2019. Last edited July 13, 2020.
4.0 hrs on record
І лячно, і цікаво
Пройшов гру ще роки два тому, але дізнавшись про українську локалізацію цієї гри вирішив пройти гру знову і нарешті написати огляд.

Це одна з небагатьох модифікацій, котра справді сподобалась мені. Хоч рушію вже багато років, але він досі виглядає не погано, враховуючи, що самі розробники додали більш розширену систему динамічного світла, задля впровадження більш реальної атмосфери на різних місцинах.

До цього всього у гри неймовірне навколишнє середовище. Сюжет хоч і не поганий, та стає кращим, коли гравець перебуває в таких класнючих приміщеннях. З фінальних титрів ми бачимо, що за геймдизайном плідно працювала не одна людина. І по правді кажучи це найсильніша сторона гри.

Скриптери спрацювали як це від них просилось, нового нічого майже не внесли. Противники доволі примітивні, але завдяки звуковому супроводженню часто лякався, хоч і не мав проблем з їх винищенням.

На сам кінець лише додам, що там вийшла нова частина з більш сучасною графікою на UE4 з низкою нових можливостей і цікавим сюжетом.
Posted January 18, 2019. Last edited May 13, 2020.
< 1  2 >
Showing 1-10 of 13 entries