Recent reviews by Lewis Crymilton #44

CS:GO Review
Najgorszy szit jaki mógł powstac! przez tą pier*oloną gre Valve zaniedbało team fortess 2.w tym roku valve zdąrzylo zrobic 7 update do cs:go. a do tf2 ledwo 2. Mówie wam lepiej nie kupować tej gry bo to zwykły rak
Posted July 7, 2016.
Rayman Legends jako gra dostaje odemnie fale pozytywnych ocen. Ubisoft zrobił kawal wielkiej roboty
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do zalet gry można zaliczyć:
- Grafika (ciesząca oko). wszystko jest kolorowe
- Postacie
- wyglądy
- Zwierzątka
- Losy (zdrapki, polegaja na ty ze możesz wygrać item)
- Dużo levli
- Poziomy muzyczne :)
- gra w pojedynke lub 4 graczy
DO wad można zaliczyć:
- brak gry po przez internet (tzn. musisz grać na podzielonym ekranie)
- Sterowanie (POLCEAM KUPIC PADA!!!)
- Cena (na promocji mozna kupić)
Ocena końcowa:
moim zdanie rayman legends powinien dostać 9,9/10 ten 0,1 odejmuje za sterowanie (POLECAM GRAC NA PADZIE!)
Jest grą fajną przygodową z grafiką cieszącą oko. Niemusisz grać sam, w każdej chwil mogą sie do ciebie przyłaczyć 3 przyjciół bądzi rodzina.
Posted June 26, 2016.
powiem szczerze że ta gra to gówno. raz że jak jesteś w menu to masz obraz na cały ekran to po dołaczeniu do gry masz rodzielczosc 3:4 i widac ci kawalek pulpitu. O systemie poszukiwania gry juz nie wspowne. polecam w to tylko zagrac ze względu na nóż do Team fortress 2
Posted June 24, 2016.
bardzo dobra modyfikacja/usprawnienie do gry. 9/10
(tej jeden punkt za to że jesli zakladaz serwer gold do tylko osoba z tą modyfikacją może dołączyć)
Posted July 11, 2015.
Dla wielu na pierwszy rzut oka wydaje się być zwykłym klockowatym minecraftem. Lecz doświadczeni gracze widzą tu rzeczywistość. przy budowie domu w minecraft wystarczyło tylko pościnać kilka klocków i był już dom gotowy. natomiast w unturned jest inaczej, zanim zaczniemy budować musimy kilkanaście razy przecraftować, scraftować , i przetopic niektóre materiały przezco poprzeczka jest WYŻEJ niż w minecraftcie.Craftować to tu jest! mamy ty ponad 10000 receptór craftingu
od metali po, elektryczne płoty. mamy tutaj też dużo rodzaji samochodow: do wyboru do koloru.Jeśli masz te kilka gb miejsca na dysku a szukasz poprzeczki wyższej od minecraft to nie wachaj się pobieraj!
Posted March 7, 2015.
Bardzo fajna fabuła i co-op.
PLUSY:
-ładna grafika
- super fabuła
- zajefajny co-op
- możliwość stworzenia własnej komory w warsztacie
MINUSY:
- co chwile się ładuje (na single i co-op)
- po przejściu singla i co-op nuda
ALE POLECAM WARTO WYDAĆ TE 15 EURO
Posted February 10, 2015.