Products
Products
in account

Recent reviews by Kerrisynd

Showing 1-1 of 1 entries
No one has rated this review as helpful yet
1,314.3 hrs on record (609.4 hrs at review time)
CS:GO Review
Acesta este un mic istoric despre Counter-Strike
M-am apucat de Counter Strike inca din anul 2007.Aveam undeva in jur de 6-7 ani .Eu nu am fost genul de copil care sa merg la sala de jocuri pentru ca ,chiar de mic am avut PC(din 2003).Prima data am jucat Counter Strike 1.6 dar piratat .Am dechis in anul 2010 sa imi fac un cont de Steam,asa ca asta am si facut .Pana sa dau de CS:GO ma jucam pe 1.6 doar modul Furien pe un Server de la indungi unde aveam si CO-Owner (aveam undeva la ~2000 cu tot cu alea de pe non-steam).

De CS:GO m-am apucat in Decembrie 2014 iar dupa scurt timp a aparut si operatiunea "Vanguard".Primul meu Rank a fost Silver 2 pentru ca nu aveam un AIM bun deoarece dupa♥♥♥♥♥am zis si mai sus jucam doar Furien !
La inceput jucam doar eu cu prietenul meu cel mai bun ,jucam doar unu cu altu! Iar acum dupa cam 1,400 ore am ajuns sa ating si eu rank-ul Global Elite !
Pentru o scurta perioadata de timp am administrat si un servere de 1 vs 1 (cam cel mai mare din romania).
♥♥♥♥♥am facut eu rost de primele mele skinuri in CS:GO ? Pai eu CS:GO-ul l-am primit cadou(Gift) de la un prieten din Anglia,iar atunci cand a vazut ca ma joc mi-a oferit si un cutit GUT Knife ~ 40 euro apoi am mai adaugat eu o suma de bani si am luat un karambit Boreal Forest .De acolo tot am facut schimburi iar cu putin noroc la pariuri am ajuns la suma de 2500 de euro .Cu banii astia am hotarat sa imi fac un PC de ultima generatie ,cu toate ca inainte tot aveam un PC decent 45-70 fps in CS:GO .

Dupa atatea ore petrecute intr-un joc am reusit sa obtin locul 1 la 1 vs 1 Dreamhack Bucuresti la standul celor de la EVOMAG.
Cam asa m-am apucat eu de CS:GO !
Posted October 6, 2017.
Was this review helpful? Yes No Funny Award