Srandista Kríger

▌▓▓▓▄▄▀▀▓▓▓▀▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▓█▓▓▌█▌DO IT.
█▐▓▓▓▓▓▓▄▄▄▓▓▓▓▓▓█▓█▓█▓█▓▓▓▐
Sandokan Apr 1, 2022 @ 10:23am
VEDEL SI, ŽE...
Krekosaurus Dilerus bol v skutočnosti pes:steammocking:
Sandokan Mar 31, 2022 @ 8:56am
egy jó játékos csak ideges lesz, amikor CSGO-t játszik, de mi van + rep
Sandokan Mar 31, 2022 @ 6:32am
VEDEL SI, ŽE...
Jeden blesk obsahuje toľko energie, že by dokázal upiecť 100 000 hrianok.:steamthumbsup:
Sandokan Feb 7, 2022 @ 9:09am
Polievka minestrone s TOFU
Polievka minestrone je výživná a sýta talianska zeleninová polievka. Dúfame, že vám v našej úprave bude chutiť
1 TOFU chilli
1,5 l zeleninového vývaru
400 g nasekaných paradajok
250 g koreňovej zeleniny (mrkva, petržlen, zeler)
1 konzerva bielej fazule
mleté čierne korenie
soľ
čerstvá bazalka
Postup:
1. Cibuľu nakrájame najemno a opečieme na oleji.
2. Pridáme nasekané paradajky a nakrájanú koreňovú zeleninu. Zalejeme vývarom a necháme 5 minút variť.
3. Cuketu umyjeme, so šupou nakrájame, pridáme do polievky spolu so scedenou fazuľou a hráškom. Varíme ďalších 5 minút.
4. Pridáme soľ a korenie podľa chuti.
5. Na tanieri ozdobíme polievku lístkami bazalky a nakrájaným TOFU
malypejlou Feb 7, 2022 @ 7:52am
Sopeľ dokáže rozhádať inak dobré kamošky, najmä, ak ho prinesie dieťa jednej z nich na spoločné kávičkovanie v detskom kútiku. Spôsobí otrasy na rodičovskom združení, ak rodičia sledovači (to sú tí, ktorí viac ako po svojom pokukujú po cudzích deťoch a sledujú čo nosia obuté, oblečené, ako rozprávajú a podobne), žalujú, kto sopliaci ráno pri skrinkách chodí do škôlky a teda úúúrčite šíri chorobu. Sopeľ je pliaga.
Moja päť a pol ročná (toto ...a pol ročná zdôrazňujem, lebo na tom trvá) považuje sopeľ a veci s tým súvisiace za najhoršiu chorobu. Nevie poriadne fúkať, to preto. Ťahá ho dnu a chrčí pri tom ako starý dedo. Odporné. Jej samej, ale aj tak nefúka poctivo. Keď ešte v polospánku ráno zakričí: sopéééľ, nastanú ťažké dni.