15 people found this review funny
Recommended
0.0 hrs last two weeks / 452.5 hrs on record (384.2 hrs at review time)
Posted: Dec 18, 2015 @ 10:21pm
Updated: May 23, 2021 @ 2:03am

Terraria
Kategorie: 2D / Sandboxové
Minecraft nebo Terrária
Terrária byla moje první hra na steamu a doslova jsem jí miloval ano je 2D minecraft je populárnějí v tomhle ohledu jenže terrária má více surovin a zbraní prostě všeho.
Těžba
Terrária je opravdu více zaměřená na těžbu svět je snad z 80% podzemní ale na výběr máte více surovin a také mnohem více krumpáčů či vrtáků
Stavba
Opravdu postavit dům jde z jakého koliv materiálu jakého typu i s cool nábytkem opravdu vaše hranice je jenom vaše představivost... a bohužel mapa
Boj a výzbroj
Zbraní a zbrojí máte opravdu mraky. Je libo Meč,sekera,kladivo magie či střelné zbraně?
Bestiář je také velký od slizu a po Wyrma, na výběr máte opravdu hodně nepřátel a také hodně bossů
Svět
Svět je generuje sám ale máte na výběr crimson (komouši) či corruption (politici) ale svět v základu obsahuje Jungli,dungeon a sněžný biom, dále obsahuje mini biomy a podzemní minibiomy samozřejmě si můžete vytvořit vlastní biom ,ale je to složitý proces.
Kladné
+ Hodně zbraní,materiálu věcí prostě všeho
+ NPC se umějí bránit
+ Jsou tam speciální akce jako třeba blood moon,slime raining nebo meteorit přistál a další
+ Hodně biomů
+ Bestiář je opravdu velký
+ po skolení Wall of flesh se odemyká Hardcore mod (více surovin a nových nepřátel)
+ Speciální události jako halloween a chrismas
+ Pokaždé jiná hudba když jdete do jiné oblasti a dobrý soundtrack
+ i - Svět je sice udělán (v minecraftu se musí tvořit když už jste ve hře) ale jak ho projdete tak tak zjistíte že je pro vás docela malý i když máte velikost světa LARGE
? Nevím proč si většina lidí stěžuje že terraria je 2D ale kdyby byla 3D tak by to byla náhraška minecraftu nemám pravdu!
Závěr
Terraria je fantastická ale má pár mouch ale ty vás neodradí si zahrát tuto skvělou hru

Hodnocení: Masterpiece? (10 z 10)
4 Comments
Ultra Elite the ODST Feb 24, 2020 @ 1:19pm
@Startun4cz no vyskytlo se pár bugů občasné propady do země a spol obzvláště u multiplayeru ale je fakt že mohl bych tam dát 10 z 10 přece jenom je to to po G modu nejlepší sandboxovka co jsem kdy hrál
PS: Sry za opožděnou odpověď
Startun4cz Dec 1, 2019 @ 1:42pm
Já taly souhlasím, ale u dokonalé hry dáš 95%? A u čeho dáš 100%
Dennared Dec 6, 2016 @ 9:22am
Souhlas Terrárka je lepší než MC
Mysak Dec 23, 2015 @ 10:23am
jj úplně s tebou souhlasím :D