Recent reviews by paolciaxoxo

Cytując poprzednika "Gra posiada konkretne przesłanie, i to jest na plus, Ale czy to jest powód by od razu tworzyć grę?" tak, to jest powód by tworzyć grę.. niestety do tej pory mamy strasznie zamknięte społeczeństwo na tematy depresyjne czy depresyjno-lękowe.. większość osób jest wyśmiewanych, taka moda czy uśmiechnij się inni mają gorzej, sama dwa razy przechodziłam takie gówno, bo nie miałam najlepiej w domu i naprawdę człowiek nie myśli logicznie, najgorsze są ataki paniki od tak np. w centrum handlowym. Ta krótka gra po prostu próbuje nas uświadomić o problemach z którymi ludzie się borykają. kolejna sprawa "Niektóre metafory miały sens i budziły refleksję, ale całość to zlepek takich metafor, gdzie nie byłam pewna czy osoba cierpiąca ma depresję, schizofrenię, czy powalone sny" przy depresji i stanach lękowych blisko do szaleństwa.. miałam tak powalone sny po których budziłam się zalana potem.. przy stanach lękowych majaczyłam i nie wiedziałam co się dzieję, więc moim skromnym zdaniem w tej grze jest to prosto pokazane, po za tym przy stanach lękowych z własnych odczuć po prostu się borykasz.. nie umiesz usiedzieć w jednym miejscu, bo się boisz chociażby, że zaraz przestaniesz oddychać, chodzisz w kółko, po prostu by coś robić, by nie myśleć.
Posted May 31, 2021.
genialna fabuła i mechanika walki wręcz, polecam każdemu :D
Posted May 14, 2020.