Recent reviews by ♫telzjo♫

1.ehhhh....Rozczarowanie to mało powiedziane,jakiś nowy system se wymyślili i stwierdzili że to będzie dobre.......Stary system Men of War-a był zajebisty i przejrzysty (jak dla mnie) było wiadomo co i jak gdzie jest twoja jednostka,nawet było wiadomo gdzie jest twój jeden żołnierz(gdzie mógł być jednoosobową armią)a teraz razem jakieś drużyny kij wie kto kim jest,ekwipunek jakiś taki dziwny,sterowanie pojazdem takie bez odczucia że obracasz ciężkim pojazdem, takie to trochę bez życia.Widać w moim odczuciu że było to trochę robione pod multi i zapomnieli że (w moim odczuciu) ta gra jest bardziej singleplayer,gdzie właśnie w trybie jedno osobowym najwięcej się czerpie przyjemność z rozgrywki.Czekało się 10 lat żeby ujrzeć takie rozczarowanie,gdzie nie możesz sprawdzić plecak twoje główno dowodzącego grupy, tylko musisz specjalnie nacisnąć na jednego żołnierza żeby się dowiedzieć co ma,pomińmy fakt taki że czołgi sam z siebie nie chciał strzelać do wrogiego pojazdu,który znajduje się tuż obok,gdzie mam załączony auto atak na jednostkę,którą zobaczą i zamiast do czołgu strzelać pociskami przeciw pancernymi to strzela pociskami przeciw piechotnymi (HE).Szczerze zawód straszy jak dla mnie,liczyłem się z tym że będą jakieś nowości bądź zmiany w wyglądzie,działaniu gry itd,ale takie zmiany osobiście mnie odtrącją od tej badź co bądź dobrej serii.Stary system(ekwipunek,zarządzanie żołnierzami itd) moim zdaniem nikomu nie przeszkadzał był dobry i dziwie się dlaczego ten system nie został przeniesiony albo przynajmniej jakoś sensownie odświeżony, a tu cyk liść na twarz i nie wiesz co tu się dzieje w tej grze,jakieś to wszystko nie jakie jak dla mnie.Mam nadzieje że wjedzie jakiś mod,który zmienia zarządzanie żołnierzami w stary dobry sposób,który jest jasny i przejrzysty,gdzie wiesz co nacisnąć.Może po aktualizacjach gierka się zmieni(na co osobiście licze) a jak na razie jestem trochę negatywnie nastawiony do tej gierki.

2.Zrobili połączenie Men of War-a z Company of Heroes i wyszło im słabo to,ja tam rozumiem dawać jakieś nowości bądź jakieś zmiany co do oryginału,ale przemieniać tą całą gre w kopię (jak dla mnie) Company of Heroes to trochę zły kierunek,Hp dla czołgów?No widzać stary błąd,który był chyba bodajże w Men of War Cold War(gdzie to była zwykła kopia moda XD).Stary Men of War był powolny i było wiadomo co masz robić,a teraz przyspieszyli tą rozgrywkę,dodali jakieś jednostki z ukończenie misji ( co w moim odczuciu nawet jest to fajnie przemyślane),ale i tak w zasadzie jest to średnio potrzebne.Czytając inne opinie bardziej pozytywne co do tej gry zauważyłem że ludzie chwalą że ów gra jest szybsza, no tylko problem jest taki że ta gra zawsze była wolna,gdzie ty mogłeś przechodzić jedną misje parę godziny,albo robić tak jak ja że chcesz przejść misję bez utraty ani jednego żołnierza,którym mogłeś dowodzić bo ci się tak chciało i nie mam tu problemu że gierka jest przyspieszona tylko problem jest w tym że nie idzie to w parze z dobrą zabawą,osobiście wole grać w Men of war-a niż kopie Company of Heroes.

Najdziwniejsze jest to że Men of War2 stworzyło całkiem inne studio niż pierwotny twórca,który teraz się zajmuje Call to Arms - Gates of Hell: Ostfront i widać w tej grze ich rękę( twórców starego Men of War-a),gdzie nawet sterowanie (z niektórymi zmianami)jest dokładnie prawie,że takie same czy też wygląd hud-a jest podobny(z lekkimi zmianami co do oryginału).

3.Najfajniejsze co by mogli dodać do ustawienia do starej wersji Men of War-a,gdzie byś dostał stary hud gierki(lekko odświeżony),starą prędkość rozgrywki i każdy by był zadowolony,ci co by chcieli pograć w szybką wersje to by są w nią grali, a starzy wyjadacze taj gierki też byli by zadowoleni bo by mogli grać "po staremu" i wszyscy by byli zadowoleni.

4.Możliwe że będzie czekać na Men of War 2 Assault Squad,żeby gra wróciła na swoje tory bo chwili obecnej no jest potencjał ale z jakimś dziwnym kierunkiem,którym obrali

5.Też nie rozumiem tego dlaczego ty masz w górnym prawym rogu napisane co zniszczyłeś,bądź co straciłeś,jak byś sami nie potrafił patrzeć na mapę i widzieć co tracisz,robienie jednego systemu do multi i do singleplayer, jest bez sensu.Singleplayer jest taką zwykłą kopią multika se zrobili Ctrl+C-Ctrl+V i se dali jedno i to samo tylko różnica jest także że zamiast ludzi masz średnio rozgarnięte boty

6.W mojej opinni gierka zasługuje na uwagę,ale bardziej dla osób nowych,który nigdy nie mieli styczności z tą gierką albo dla osób,które trochę tam pograli w starszą wersję i im się nie spodobała.

Gierka taka 5 na 10 żywię wielką nadzieje że będzie jakaś aktualizacja badź mod,który zmieni tą gierkę w ten stary sposób bo potencjał jest,ale źle ( moim zdaniem)wykorzystany
Posted May 15. Last edited May 19.
Posted November 4, 2022. Last edited January 5, 2023.
3,289.8 hrs on record (708.8 hrs at review time)
good
Posted September 28, 2016. Last edited November 25, 2020.