Recent reviews by Algida[M¤n$terbean$]

1 person found this review helpful
Určitě si pamatujete na "dávnou" hru plants vs zombie, která na mobilních telefonech strhla doslova lavinu. Jestliže Vás hra o kytičkách bavila, můžete se pustit do mnohem propracovanější hry na Váš počítač, Sanctum. Je založena na velice podobném principu jako již zmíněná kytičková hra, ale velice dobře kombinuje strategický um při stavbě nových bloků a také akci při každé z vln. Již nemusíte čekat na to až Vaše bloky udělají práci za vás, ale do mobů se můžete pustit sami. Ve hře si můžete za získané peníze vylepšovat bloky a zbraně, toto vše je velice dobře zakomponováno do pohledu zhora a pohledu první osoby, mezi kterými můžete libovolně přepínat. Nepopírám, že již vyšla hra Sanctum 2, ale myslím že za cenu již muže jednička nabídnout je tato hra v mnohém dostačující. Grafiku má průměrnou, možná až podprůměrnou, kompenzuje to ale vy\nikajícím soundtrackem. Možná se Vám budou zdát začátky hry zmatečné, ale nelekejte se vše Vám vysvětlí v tutoriálu a navíc Vaše možnosti jsou omezeny jen na hranice mapy a počet bloků. Tuto hru doporučuji, když chcete npř. hrát cooperativní hru s přáteli, nebo se jen tak odreágovat. Příjemný gaming hry Sanctus.
Posted March 18, 2014.