Products
Products
in account

Recent reviews by Vaitekpwn

Showing 1-1 of 1 entries
No one has rated this review as helpful yet
15.2 hrs on record (11.9 hrs at review time)
Early Access Review
Perfektne spracovana stredoveka strategia. I keď to je sice early acess našiel som tam par chyb čo by sa mohlo do buducna opraviť. Samotny vplyv sa da nadobudnuť buď darovanim jedla alebo cez ničenie banditov. Keď nepriatelsky panovnik zabral všetky regiony, banditske tabory sa prestali spawnovať a neda sa inač nadobudnuť len bojom snim alebo cez to spomenute darovane jedlo. Tak isto keď sa začne zaberať uzemie panovnika pošle niekoľko skupin proti vam a zobrazi sa kruh kde ma dojsť k boju. Stalo sa mi že som mal posledne 2 skupiny vojakov, začal som nahaňať jeho poslednu skupinu a išli mimo kruh kde sa mal boj odohravať. Neuznalo mi vyhru nad nim a po uplinuti 15 dni poslal ďalšie... Znova som ho musel nahaňať a až na 3 krat som jednu skupinu nehal tam kde sa mal boj odohravať a uznalo mi vyhru a prebral som region. Potom tu mame lovcov zvierat.... Nastavil som aby nehali v lese 6 zvierat... Moc som si ich potom nevšimal a zrazu kuknem neni ani jedneho... všetko vyzabijali. Hra ma veľky potencial a vyplňuje dieru v trhu. No treba to ešte riadne doladiť zatial tomu davam 7/10
Posted April 28.
Was this review helpful? Yes No Funny Award