Recent reviews by -D4vEØFF

1 person found this review funny
All I can say is that this is a worthy successor of the first two games of the series Amnesia: The Dark Descend and Amnesia: A Machine For Pigs. Looking for an amazing story? Go with it. :)
Posted November 15, 2020. Last edited November 18, 2020.
2 people found this review funny
První, čeho jsem si na Warface všiml byla shoda možných technik hrají jako v Call of Duty, nicméně si člověk musí být vědom, co hraje. Na hře mi hodně scházel autoheal, což je velké mínus, jeden souboj vyhraje a ztratíte životy a v dalším velice pravděpodobně prohrajete. Ovšem z mého pohledu si zaslouží pochvalu CO-OP mise, které mě bavily víc než MP, neboť v zde hraje opravdu velkou roli týmová spolupráce. Bohužel mě sice celkově moc nenadchla, nicméně si myslím, že za vyzkoušení stojí :)

Za mě 8/10 :)
Posted December 6, 2014.
Hru jedině mohu doporučit, už jen z důvodu, že hra dost dobře zpracovaná z komické stránky. Achievmenty jsou v této hře hodněkrát opravdovou výzvou a nejen při jejich plnění, ale i kolikrát při normálním hraní se člověk dost nasměje. Sice se zde vyskytují občasné bugy, ale mi nikdy nezkazilo náladu to hrát. Velký výběr map, zbraní atd. je opět velké +. Co zkrátka dodat? Další suprová hra od Valve, na které se tvůrci znatelně podepsali

Dávám 9,99999999999999/10 :D
Posted June 29, 2014.
Pokud hledáte hororovku se skvělou atmosférou a dobře zpracovaným příběhem, tak je Amnesia dobrá volba. Všechny materiály ve hře jsou skvěle zpracované do 19. století a hororová atmosféra do tohoto prostředí skvěle zapadá. Logické lapsy jsou rovněž stejné a hlavně nestereotypní, přičemž jejich obtížnost se postupem hrou stále stěžuje. Dále grafika, doprovodné zvuky a především nepřátelé tvoří dohromady spolu s ostatními zmíněnými prvky skvělý horor a zážitek z této hry je opravdu k nezaplacení

Jediné, co se občas stává, že hra padá (v pár případech i v dost velké míře), ale když nezasahujete bezmyšlenkovitě do složky se hrou, tak by mělo být vše OK.

Rozhodně dávám 10/10 :)
Posted June 28, 2014.