Ani nepřemýšlejte o tom, jít do této hromady odpadků. Stigma vyvrhele a podčlověka vás bude pronásledovat po prvním spuštění téhle ♥♥♥♥♥♥♥ a po první hodnotící hře v noci za vámi přijdou španělští trpaslíci a znásilní vás přímo v nenamazaném zadku. Od nynějška půjde váš život z kopce (kam jinam může jít po 2k hodinách v nesmyslném kýblu) a vy skončíte svůj život někde v příkopu vedle této recenze

Na Vaších fotografiích, které jste nám poslal, jsme bohužel vypozorovali, že váš anál není vhodný pro žádný, z našich análních ocasů. Bohužel Vám s lítostí oznamujeme, že se budete muset nechat trochu roztáhnout, pokud chcete využít naše služby.

-Rep toxic a totální píča
marvin Trade Banned Aug 6, 2019 @ 2:22pm
si frajer cez Kable pičus keby ti chcel niekto rozbit piču @MichaelAverage si frajer cez Kable pičus keby ti chcel niekto rozbit piču @MichaelAverage si frajer cez Kable pičus keby ti chcel niekto rozbit piču @MichaelAverage si frajer cez Kable pičus keby ti chcel niekto rozbit piču @MichaelAverage
h4rry5lol Jul 23, 2019 @ 6:10am
Okruh se skládal ze dvou částí: hlavní byla Nordschleife (severní trať) dlouhá něco málo pod 23 km (zpočátku 22,810 km). Trať byla tvořena asi 180 zatáčkami různého charakteru a obtížnosti, mezi nejslavnější patřila Karussell (dnes nese jméno Caracciola-Karussell na počest Rudolfa Caraccioly). Pro svou náročnost byla přezdívaná „Zelené peklo“.

Druhá část okruhu Südschleife (jižní trať) byla situovaná do blízkosti města Müllenbach. Délka okruhu byla 7,747 km a byla používána na motoristické události místního významu. Oba okruhy používaly místo nazvané Start und Ziel Schleife s boxy. Celková délka trati, která využívala oba okruhy, byla 28,265 km a byla pojmenována Gesamtstrecke. První ročníky Velké ceny Německa používaly kompletní délku okruhu, ke změně došlo roku 1931, kdy se začal používat pouze Nordschleife.
emo Jun 15, 2019 @ 2:28pm
Another ♥♥♥♥♥♥♥ playing with cheats. Learn to play clean homoboy. Coooock suuucking lover with skill zero, nothing more! Vac ban incoming, prepare another account and lose time on that one too ♥♥♥♥♥♥♥ :)!