54 people found this review helpful
Recommended
0.0 hrs last two weeks / 27.8 hrs on record (26.6 hrs at review time)
Posted: Jul 26, 2014 @ 8:29am
Updated: Nov 23, 2016 @ 12:35pm

Milujem hry, kde sa využívajú zbrane z dôb minulých.
Túto RPG hru som mal už skôr z CD a keď som sa dozvedel o jej zľave na Steame, neváhal som o jej kúpe.
Gothic 3 je hra pre náročnejších hráčov, ktorí milujú zvraty a výzvy. Malebné prostredia, široký bojový invent, rôzne techniky boja, hľadanie predmetov i artefaktov, nasadzovanie si brnení, používanie mágie či učenie sa nových spochopnosti k vylepšeniam techník a dovednosti a mnoho iných vychytávok ponúka táto hra.
Hra má krásny dej a náš hlavný hrdina si môže vybrať, na koho stranu sa postaví. Či k rebelom a kráľovi Rohbarovi vyznávajúc boha Innosa, žoldákom spolčených s orkmi vyznávajúc boha Beliara alebo nečakaného spojenia sa s čarodejom Xardasom. Mapa je rozdelená do 3 celkov, v ktorých plníte rôzne úlohy a tým si vylepšujete svoje schopnosti, ale aj invent.
Tak ako môžte si vybrať na koho stranu sa postavíte, tak potom budú 3 rôzne konce.
Ja sám som prešiel túto hru už viackrát a spomínané konce tiež.
Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto hre, zahrať si ju či zistiť ako sa veci majú, nič iného neostáva, len si túto hru kúpiť a ponoriť sa do deja, do roly hlavného hrdinu.
Hodnotenie: 10/10
Was this review helpful? Yes No Funny Award