Recent reviews by Stayren

Tato hra je z pohledu třetí osoby z dobře propracovanou grafiku a velmi dobrýma efektama. Ti co se nebojí zlikvidovat protihráče tím způsobem že ho rozstřelí vejpůl a nebo mu provrtaj tělo přes skrz na skrz zde najdou zalíbení . Ba naopak ti co si mysli že z dírou hlavě nebo tělem spálené na popel se nedá žít , tak ať tuto hru radši tuto hru ani neinstalují ! Co dodat v této hře se nehledí na to kolik má člověk v sobě krve tak i tak z vás vyteče minimálně 10 litrů a vy se budete vesele probíhat a likvidovat svýma vlastně vyrobenýma zbraněma jednoho nepřátele po druhým. Když myslím vlastně vyrobenýma tak opravdu vlastně vyrobenýma! Jetu neuvěřitelná škála výroby a modifikací zbraní. Pokut se vám líbí samopal s elektronickýma střelama a nebo laserová [lejzrová] zbraň ve stylu odstřelovací pušky tak si jí vyrobte. Na závěr si můžete vybrat mezi 3 charakterama a ty si dle vaši libosti zkrášlit nějakým tím oblekem. Je jenom na vás jak bude váš zabiják vypadat. Co se mě týče této hře dávám 8/10 a to kvůli tomu že ač byla hra propuštěn z beta testování je plná bugu které se dají přehlédnout a nijak vám ve hře vadit nebudou.
Posted February 9, 2014. Last edited February 9, 2014.