Recent reviews by Przycisk

Jeżeli szukasz gry, w której cenisz sobie klimat jaki tworzą gry bazujące na survivalu lub najzwyczajniej w świecie szukasz wrażeń - Nether jest dla ciebie !

Jest to kolejna produkcja łącząca w sobie MMO o przetrwaniu. W przeciwieństwie do jego konkurencji, Infestation Survival Stories nie spotkamy tam jakże ostatnio popularnych nieumarłych. Na ulicach zobaczymy zmutowane stworzenia, które przyjęło nazywać się "Netherami". Począwszy od pierwszego uruchomienia przyjdzie nam przeżyć zupełnie niezwykłe doznania. Gra emanuje niespotykanym klimatem, który udziela się nawet przy grze ze znajomymi. System craftingu, zadania, PVE oraz PVP to główne elementy, które sprawiają, iż gra nie nudzi się po paru godzinach.

Na minus można zaliczyć słabą optymalizację gry (na najmniejszych detalach w rozdzielczości FullHD od 40 do 60 fpsów.), oraz mniejsze bugi, które jednak z każdą następną aktualizacją są systematycznie usuwane. Gra uruchomi się tylko i wyłącznie na 64-bitowym systemie. Zastrzeżenia mam jeszcze odnośnie ceny. Lepiej poczekać na promocję i kupić grę dla znajomego, aby wspólnie przeżywać przygody w tym niebezpiecznym świecie.

Konfiguracja sprzętowa recenzenta:

Intel Core i5-3450 3.1GHz
NVIDIA GeForce GTX 560
8GB RAM (1333MHz)
Windows 7 Ultimate SP1 64bit
Posted August 5, 2014. Last edited November 27, 2017.
CS:GO Review
"TY JEB***Y KAMPERZE ! WYP******AJ Z SERWERA !"

Tak w skrócie można opisać Counter Strike'a patrząc na filmiki z youtube. Jednak w rzeczywistości mamy do czynienia z czymś zupełnie innym.

Seria Counter Strike liczy sobie już ponad 15 lat. Jej najnowsza odsłona "Counter Strike Global Offensive" oferuje wszystkie najlepsze udogodnienia, które twórcy mogli wymyśleć przez ostatnie lata. Jedna z niewielu gier FPS, której głowny aspekt to współpraca oraz umiejętności. Wcielamy się w rolę terrorystów lub analogicznych do nich, antyterrorystów w celu konkurowania na jednej z wielu przygotowanych wcześniej map.

Fizyka pocisków, system przeglądania nagrań z rozegranych już meczów, dobrze przemyślane i chętnie ogrywane mapy to tylko kilka z wielu zalet trzeciej części "CSa". O sukcesie gry dowodzi liczba fanów, którzy każdego dnia spędzają wiele godzin w internetowych starciach.

Komu można polecić produkcję ? Praktycznie każdemu fanu strzelanin, który wie, że do osiągnięcia dobrego wyniku, trzeba polegać na umiejętnościach.

Konfiguracja sprzętowa recenzenta:

Intel Core i5-3450 3.1GHz
NVIDIA GeForce GTX 550 Ti
8GB RAM (1333MHz)
Windows 7 Ultimate SP1 64bit
Posted August 2, 2014. Last edited August 5, 2014.