Recent reviews by Darion

polecam o ile ogarną optymalizacje xD
Posted November 21, 2023.
Meee
Posted November 23, 2018.
Gra jest tak wspaniala że aż mi stanął bardzo mnie intryguje grafika ponieważ jest lepsza niż w wiedźminie 3 i gta v razem wziętych !!! Nie wiem jak zmieścili taką grafike w takiej małej wadze gre polecam 3/10
Posted September 16, 2015.
CS:GO Review
Gra ma ciekawy gameplay oraz rynek można wykorzystywać ją na wiele sposobów.Począwszy od zwykłej gry po hazard czy robienie np road from nothing to knife. Co do tego pierwszego to podobają mi sie tryby turniejowy ponieważ jest dużo ludzi z obrazkami cycków i można do czego walić.Są też ludzie z którymi można pogadać o polityce np Rosjanie którzy bardzo chętnie rozmawiają o różnych tego typu sprawach.Co do skinów to niektóre są dobrze i precyzyjnie wykonane ale niestety zdarzają sie wyjątki które wyglądają jak wysrane z dupy.Najbardziej podoba mi sie system rang ponieważ czym więcej przegrasz tym szybciej awansujesz i nie musisz sie starać możesz walić sobie do awatarów cycków i i tak wbijesz swoją upragnioną range ( ja tak doszedłem do szeryfa przegrywając 4 mecze i wygrywając 1 jak nie było cycków).Największymi wadami moim zdaniem są dzieci z tak zwanej ,,Jp Armi'' których naszczęscie nie ma na dużych rangach ale potrafią być irytujacy na uproszczonych ;/.Podsumowywując.
Grafika:
+Ładnie wykonane tekstury i dokładne
+ładnie wykonane awatary cycków do których możesz walić i masz brazzers za darmo
-duża ilośc skinów do broni które dają ci to że patrzysz sie na nie a nie na przeciwników i często umierasz
-ludzie z awatarami kutasów i gayporn
Gameplay:
+na 64 tick gra mi sie świetnie nie jest załatwo i zatrudno
+gra jest taktyczna czasami trzeba obmyślać niezłe taktyki żeby ugrać runde
-zdarzają sie tak zwane smurfy na rangach szeryf,orzełek,global które są prawdopodobnie z rangi global 3 i mają 100% headshotów bo są zbyt skillowi valve powinien zrobić im tą range a nie wpuszczać ich do takich rang ;/
Społeczność:
+ ♥♥♥♥♥ słuchają sie jak mówisz do nich putin kid
+gracze bardzo sie wciągają i potrafią realistycznie reagować np kiedy strzelisz w swojego sojusznika to drze ryja SUKA BLAIAT NA HUI TY DO MNIE STRZELASZ
+Czasami trafi ci sie arab i oni są najlepsi ponieważ kiedy dasz mu bombe na 100% ją podłoży nawet jak ma 1 hp i gra vs 5
-kiedy chce se spokojnie pograć to nagle dostaje 999999 zaproszeń do znaj i od graczy żeby z nimi grać a 3/4 z nich mają silvery jak ja już na szeryfie jestem i piszą że dobrze grają a kiedy z nimi gram to myślą że im ugram gre.
-90% graczy oprócz rusków ma w dupie co mówisz bądź piszesz
-czasami możesz słyszeć dziecko ruchane przez księdza które sie drze IT'S B IT'S B co mnie bardzo denerwuje kiedy on tak piszczy jak rżnięta świnia ;/

Podsumowywując to wszystko oceniam gre na :
Gameplay 6.9/10
Grafika 6.66/10
Społecznosć 10/10
Grywalnosć 1/10
Ocena końcowa: 6/10

xD

Edit: Dodano rękawiczki do walenia konia na avatary dup i cycków
Posted August 23, 2015. Last edited November 25, 2017.