CRUMBSNACKER
Crumb Snacker

expunged
Don't add me to trade, it's not for sale.
:100::latch::100:
jeff: latch was such a hard character to play already
jeff: there needed to be another mechanic
jeff: because he was so bad

Dear my fellow Sea-Loves,
I am a man of many oceans. My love fopr the sea can onnly bee described in poetry. My mind like a time-beaten shore, assaulted nightky by the tides of moons rise. My heart the waves that come crashing on the shore with each strike pulling more with it. The birds, they call to me: "EKAWWWW" to which I respond for naught. Winky face

signed,
Richard K. Pterodactyl
Currently Offline
Artwork Showcase
EZ PREY
:^)
:B1::B1::B1::B1::B1::B1::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::soviet::B1::B1::B1::B1::B1::B1:
:B1::B1::B1::B1::B1::soviet::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::soviet::B1::B1::B1::B1::B1:
:B1::B1::B1::B1::soviet::RedStar::pact::pact::pact::pact::pact::csdsmile::csdsmile::csdsmile::pact::csdsmile::csdsmile::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::RedStar::soviet::B1::B1::B1::B1:
:B1::B1::B1::soviet::RedStar::pact::pact::pact::pact::pact::pact::csdsmile::csdsmile::csdsmile::pact::pact::csdsmile::csdsmile::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::RedStar::soviet::B1::B1::B1:
:B1::B1::soviet::RedStar::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::csdsmile::pact::csdsmile::csdsmile::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::RedStar::soviet::B1::B1:
:B1::soviet::RedStar::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::csdsmile::csdsmile::csdsmile::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::RedStar::soviet::B1:
:soviet::RedStar::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::csdsmile::pact::pact::csdsmile::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::RedStar::soviet:
:soviet::RedStar::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::csdsmile::pact::pact::pact::pact::csdsmile::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::RedStar::soviet:
:soviet::RedStar::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::me::me::pact::me::pact::me::pact::me::pact::me::pact::pact::me::me::pact::pact::pact::pact::pact::pact::RedStar::soviet:
:soviet::RedStar::pact::pact::pact::pact::pact::pact::me::pact::pact::pact::pact::me::pact::pact::me::me::pact::pact::me::pact::pact::me::pact::pact::pact::pact::pact::RedStar::soviet:
:soviet::RedStar::pact::pact::pact::pact::pact::pact::me::pact::pact::pact::pact::me::pact::pact::me::me::pact::pact::me::me::me::me::pact::pact::pact::pact::pact::RedStar::soviet:
:soviet::RedStar::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::me::me::pact::pact::me::pact::pact::me::pact::me::pact::me::pact::pact::me::pact::pact::pact::pact::pact::RedStar::soviet:
:soviet::RedStar::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::pact::RedStar::soviet:
:B1::soviet::RedStar::pact::pact::pact::pact::pact::pact::me::me::pact::me::pact::me::pact::me::pact::me::pact::pact::me::me::pact::pact::pact::pact::pact::pact::RedStar::B1:
:B1::B1::soviet::RedStar::pact::pact::pact::pact::me::pact::pact::pact::pact::me::pact::pact::me::me::pact::pact::me::pact::pact::me::pact::pact::pact::pact::pact::B1::B1:
:B1::B1::B1::soviet::RedStar::pact::pact::pact::me::pact::pact::pact::pact::me::pact::pact::me::me::pact::pact::me::me::me::me::pact::pact::pact::pact::B1::B1::B1:
:B1::B1::B1::B1::soviet::RedStar::pact::pact::pact::me::me::pact::pact::me::pact::pact::me::pact::me::pact::me::pact::pact::me::pact::pact::pact::B1::B1::B1::B1:
:B1::B1::B1::B1::B1::soviet::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::RedStar::B1::B1::B1::B1::B1:
Favorite Group
Online
In Chat
Rarest Achievement Showcase
76561199129094398 Aug 15, 2023 @ 9:39am
Signed by me :) lets play csgo
ronin chilli cobra Jul 3, 2023 @ 8:59pm
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸______🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
🌸🌸 𝓕𝓻𝓲𝓮𝓷𝓭𝓵𝔂 𝓰𝓾𝔂=)🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
_ 🌸𝓦𝓮 𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓯𝓻𝓲𝓮𝓷𝓭𝓼 𝓯𝓸𝓻 𝓯𝓾𝓽𝓾𝓻𝓮 𝓰𝓪𝓶𝓮𝓼^_^🌸
__🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
____________🌸🌸🌸🌸🌸🌸
_____________🌸🌸🌸🌸
_____________🌸🌸
Kras Mazov Jan 13, 2021 @ 6:47am
i like to watch anime as i feel closer to becoming a samurai, im awkward and shy but im a hot sensual guy looking for a daddy to pump my bum with his sensual c'um