Recent reviews by Kath

Dzięki tej grze, moje wspomnienia z dzieciństwa wróciły.
GOTY 11/9
Posted November 29, 2015.
CS:GO Review
Counter Strike: Global Offensive to gra, która zmieni Twoje życie! Dzięki temu dowiesz się informacji takich jak:
- kto sypiał z Twoją matką w ciągu ostatnich 5 lat
- jakie masz choroby psychiczne (m.in. autyzm)
- że jesteś "♥♥♥♥♥♥♥♥" (ewentualnie "♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥", lecz to w bardziej zaawansowanych etapach gry)
- jaka jest Twoja prawdziwa orientacja seksualna

Oraz wiele innych!
Osoby, które grają w CSGO dostają również darmowy pakiet nauki języka rosyjskiego. Aby go aktywować, należy włączyć dowolny tryb gry, po czym zacząć grać. Skuteczność gwarantowana!
Posted March 29, 2015.
You can fight with cross
10/10
Posted January 5, 2015. Last edited January 6, 2015.
Unturned jest kolejną grą z gatunku survival, których w ostatnich latach pojawiło się bardzo dużo - Rust, The Forest, DayZ, Don't Starve... i tu można byłoby wyliczyć dziesiątki podobnych tytułów. Co czyni Unturned grą wyjątkową? Ano to, że jest w pełni stworzona przez siedemnastolatka - nie ukrywajmy, większość osób w tym wieku nie potrafi programować. Kolejnym aspektem, który czyni tę grę wyjątkową jest przetrwanie - o wiele trudniejsze niż w np w znienawidzonym Minecraftcie. W Unturned musimy zaspokajać tylko dwie potrzeby bohatera - głód i napojenie. Myślicie, że przecież w miasteczkach na pewno będzie coś do zjedzenia? Ha, twórca nas nieźle strollował - większość pożywienia jest zgniła. Zjedzenie czegoś zgniłego = radioaktywność. Dużo radioaktywności = śmierć. Tak więc musimy uważać, co bierzemy do ust, bo branie tego co popadnie nie zawsze skończy się dobrze ;) Sprawa tak samo wygląda z wodą - chociaż otacza nas morze, nasz bohater/ka jest na tyle upośledzony, że nie potrafi uklęknąć i się napić. Musimy znaleźć coś do picia (woda też potrafi być zgniła, heh), albo poszukać manierki. Jak widać, początki w grze potrafią nieźle działać na nerwy - sama się o tym przekonałam. Czas na wyliczenie wad i zalet (koniec ściany tekstu, uff):

Zalety:
- szeroki wachlarz broni - od pałki policyjnej do kuszy z celownikiem
- trudne zaspokajanie potrzeb takich jak głód i woda
- wiele lokacji, takich jak miasto portowe, baza wojskowa, ukryty bunkier czy rozbity helikopter
- realizm!
- brak mikropłatności (chociaż możliwości golda lekko ulepszają grę innym)
- możliwość zbudowania własnego kącika
- grafika (pikselowa, co jest także na...)
Wady:
- grafika (...minus, ponieważ w ostatnich czasach jest wysyp gier z pikselami w roli głównej)
- bug buga bugiem pogania
- wszędzie za dużo amunicji. Co w sklepie mięsnym robi amunicja, wtf?

Podsumowując - jak na grę w systemie Early Access, można jej dać śmiało 8/10.
Polecam, Katarzyna K.
Posted August 9, 2014.