Recent reviews by Zizu

🟩 Zabijacz Czasu gdy Nudy

💔 Minusy:
🟥 Błędy Gry
🟥 Oślepiające Światło
🟥 Elementy budowlane znikają pod ziemią
🟥 Ok 1h buduje się jeden domek
🟥 Brak możliwości Odblokowania Ostatniego WYZWANIA

💬Krótki Opis:
Gra bardzo przyjemna. Zabijacz czasu. Czasami znikają itemki pod ziemią. Błędy się zdarzają ale nie psują bardzo rozgrywki. Każda budowla staję się powtarzalna ale starają się twórcy dodawać nowe technologie budowy i urozmaicać. Dla mnie bardzo dobra gra która gdy wyjdzie pełna obstawiam mega się przyjmie i będziemy dobrze bawić się dalej!

Pozdrawiam Zizu Łukasz Gamer

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCcSRxuBh87kXJ5XaS-O_5wA
Posted February 21, 2022. Last edited February 21, 2022.
Dzień Dobry!

Ta gra jest idealna dla graczy którzy szukają niesamowitej historii, dobrej muzyki.

Grafika jest naprawdę przyjemna, a gra czasami bawi się nami. Momentami przez konwersacje zastanawiałem się czy ta Gra nie obserwuje mnie, jakby reagowała na moje decyzje i czynności.
Dużo śmiechu i dobrej zabawy. Historia w tej grze jest niesamowita i ciekawa. Ciągnie Was za rękę do kolejnych etapów,a Wy nie możecie przestać.

Rozgrywka jest bardzo przyjemna. Walka jak i wydawanie poleceń naszym towarzyszom jest perfekcyjne. Możliwości ulepszeń naszego bohatera, a także zmiana strojów jest przyjemna i dodaje nam jakiś taki smaczek.

Zdarzały się glicze textur, i gierka wywaliła mi się kilka razy, ale nie zraziło mnie to do zabawy.

Podsumowując
Dostaje wspaniała rozgrywkę i historię które nie zajmie nam 200h żeby przejść na niekoniecznie cały główny wątek.

Moja Ocena to 9/10

Polecam Każdemu! Warto zagrać!

Posted February 6, 2022.
Czołem Żołnierze

Grę Polecam Każdemu Kto Lubi Rozpierdziel!!!

Zacznijmy może od minusów (ponieważ ta Gra jest strasznie atakowana)
- Pojazdy są zbyt OP wiec łatwo dostać spazmy jak Helikoptr zabija Ciebie po raz setny.
- Mapy są za Duże (na początku meczu najbardziej) jak nie załapiesz się na pojazd przez kilka minut biegniesz do najbliższego celu
- glitch i problem z wczytywaniem mapy czasami razi w oczy
- brak normalnej tabeli wyników, interfejs bardzo uproszczony
- biedne mapy (zbyt duży minimalizm)
- okrojone pole destrukcji

Plusy (tak znalazłem kilka)
+ walki 64 vs 64 (128 graczy) epickie walki na naprawdę dużą skalę
+ mega ciekawy interfejs możliwości zmiany osprzętu broni (np luneta czy laser) podczas gry, walki
+ ładna grafika
+ system operatorów
+ możliwość doboru dowolnej broni i wyposażenia do żołnierza (brak klas)
+ zadania tygodniowe dzięki którym zdobywamy nowe skórki i doświadczenie

Podsumowując Dostajemy DOBRĄ gierkę która zabierze nam godziny życia, a dostajemy świetną rozrywkę i dużo zabawy.

Są problemy z Aktualizacjami które psują wydajność ale ciągle gra jest poprawiana i łatana działa coraz lepiej.

Liczę że za jakiś czas Ta grą nie "umrze" a stanie się podwaliną do kolejnych odsłon tego typu Gierek.

Pozdrawiam ZizuGamer

Posted January 22, 2022.