Products
in account

Recent reviews by -<[$|n|4|k|3]>-

Showing 1-10 of 10 entries
68.0 hrs on record
Elképesztően jó game, tudom ajánlani a HP univerzum kedvelőinek! Rengeteg tartalom van benne és felfedezni való és érdekesség! 10/09 nálam a game, azért "csak" ennyi ,mert habár az univerzum azonos lehetne több utalás crossover az eredeti HP univerzummal szvsz.
Posted November 27, 2023.
2.7 hrs on record
It's a good game, but unfortunately it's unplayable on Epic for some reason. I installed it on the same hard drive with the same machine and default settings, intermittently, slowly or not loading textures at all. I don’t understand that it runs smoothly on Steam and can be enjoyed, and Epic doesn’t, whatever I do.
Posted December 20, 2021. Last edited December 20, 2021.
No one has rated this review as helpful yet
3,245.2 hrs on record (2,131.5 hrs at review time)
CS:GO Review
Good!
Posted June 29, 2019.
4 people found this review helpful
41.8 hrs on record (19.0 hrs at review time)
Early Access Review
Reszkess Minecraft! Habár még csak Early Access úgy gondolom minden esélye megvan rá,hogy sikeres game legyen és,hogy sikerességében a Minecraft babérjaira tőrjön. Már most annyi tartalom van benne,hogy el lehet veszni kb. Amiben ez a játék több mint az említett:

-Óriási világ, tényleg, nem tudom van-e vége, több sziget is van.
-Rengeteg craftolási lehetőség,szerencsére a legtöbb cucchoz le van írva,hogy mi kell, autót is lehet építeni!!
-Grafikailag szebb mivel nem blokkokból épül fel,hanem poligonokból
-Nagyon jó terraformálási lehetőség és építkezési mód.
-Néhány mechanika egészen összetett. pl tábortüzet nem csak lecraftolod és kész a tűz,hanem annak bizony tüzelő anyag kell és meg is kell valamivel gyújtani és eső által és bizonyos idő elteltével elalszik,ha nem tápláljuk és védjük.

Amiben jelenleg nem a legjobb:
-Újabb craftolások csak bizonyos tárgyak lecraftolásakor vagy megszerzésekor vállnak elérhetővé
-Egyenlőre pár állaton kívül (medve,farkas,puma,cápa) nincs komolyabb ellenfél, vagy legalábbis nem találkoztam vele.
-Nem elég változatos a karaktergenerálás, gondolom ez még változni fog.

Szóval egyenlőre nagyon ajánlott ez a játék a sandbox ,craftolós ,túlélős játékok kedvelőinek! (Habár egyelőre inkább a sandbox és a craft ami előtérbe van, remélem idővel a túlélés is jobban előtérbe kerül, éhezés illetve fázás már most is van,de fázni pl csak magas hegyeken fázott a karakter. Ja igen éhezés, szinte mindig éhes a karakter, már már idegesítően sokszor. )
Posted January 18, 2018.
No one has rated this review as helpful yet
12.4 hrs on record (7.8 hrs at review time)
Aki ismeri az előző részeket azoknak bátran ajánlom, hozza az első rész brutalitását. Nosztalgiafaktor level 9999.
Posted November 23, 2017.
1 person found this review helpful
58.9 hrs on record (54.4 hrs at review time)
Aki ismeri a Gothic sorozatot annak nem hiszem,hogy sok újdonságot fog mutatni a Risen 3.része. Őszintén bevallom mind a Gothic mind a Risen nagy kedvencem. Risen-nek viszont csak az első részével játszottam. A 2-at volt szerencsém kipróbálni ,de nem igazán fogott meg. Viszont ez ,mindenképpen ajánlott a Gothic kedvelőinek és azoknak akik szeretik az Rpg-ket. Rég játszottam ilyen jó harcrendszerű és hangulatú játékkal, nagyon beszippantott. Szóval tényleg csak ajánlani tudom,ha nem sajnáljátok rá a napokat,mert igen napokra le fog kötni ,ha nem hetekre. Úgy gondolom végső soron,ha jobb nem is lett mint az első rész ,de mindneképp vele azonos minőségű.
Posted October 7, 2017. Last edited October 7, 2017.
1 person found this review funny
278.5 hrs on record (160.3 hrs at review time)
Csak ajánlani tudom azoknak akik szeretik a kratfotlós túlélős játékokat :) Van amiben több és jobb mint a Minecraft van amiben kevesebb,de kétségkívül szerintem van olyan jó mint az említett játék, viszont legalább egy haverral érdemes tolni, egyedül hamar megunható sajnos. Ami nekem pluszt adott az a sok boss leginkább és a sokkal több craftolható cucc ,lőfegyverek stb :) A legtöbb boss legyőzése nem egyszerű feladat és türelmet igényel ,vagy érdemes utána nézni mivel győzhetőek le, a türelem egyébként valahogy az egész játékra igaz, ez nem a gyors sikerek kedvelőinek lett kitalálva. Hogy mégis akkor ajánlott -e vagy se? Egyértelműen igen, a műfaj kedvelőinek mindenképp! :)
Posted December 1, 2015.
1 person found this review helpful
0.2 hrs on record
Ha tetszett a Modern Warfare 1 vagy 2 akkor ez is fog szerintem. A pörgősségből nem vettek vissza, egyenlőre nem tudok tőle elszakadni,de nem is tervezem,(azért szokni kell egy kicsit az első kettő után) ha valaki csatlakozna akkor bármikor jöhet, a klánba is van felvétel :)
Posted November 3, 2014.
No one has rated this review as helpful yet
3.3 hrs on record (0.2 hrs at review time)
Aki akar az jöhetne co-opozni,mert jópofa játék :)
Posted February 23, 2014.
No one has rated this review as helpful yet
92.9 hrs on record (43.4 hrs at review time)
Jó játék, igazán élvezetes haverokkal 4en tolni vagy online ,de egyszemélyként is jó :)
Posted January 2, 2014.
Showing 1-10 of 10 entries