1991

Recent reviews by Kamil950PL

Jak ktoś lubi gry tego typu, co się głównie rozmawia i trochę chodzi oraz zbiera, używa przedmioty czy rozwiązuje proste zagadki (w porównaniu do bardziej typowych gier point & cliick, to interakcji z rzeczami czy myślenia co zrobić jest tu dużo mniej), to może mu się spodobać. Dialogi, fabuła jest ciekawa, wciągająca.

Ech, piszę to, żeby mi zadanie na Steam zaliczyło na jakieś punkty podczas wyprzedaży.
Posted July 4, 2019.
Okazuje się, że ta w miarę rozbudowana gra (jak na ten przedział cenowy) dostępna też na urządzenia mobilne może być nawet wciągająca chociaż na kilka godzin na PC dla kogoś, kto lubi zręcznościowe gry samochodowe (tylko proszę nie spodziewać się produkcji AAA po grze za tą cenę etc.).

Chociaż oczywiście dużo lepiej kupić w promocji za mniej więcej 1,24€ (lub taniej) czy w jakimś bundle'u zwłaszcza, że jest też dostępna za darmo (w wersji z gorszą obsługą kontrolera lub bez niej, słabszą grafiką, bez dodatkowej kasy na początku, z reklamami etc.) w przeglądarce, urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS (dzięki temu jest też więcej osób, z którymi można grać, gdyż gra obsługuje międzyplatformowy multiplayer).
Posted November 7, 2015. Last edited November 7, 2015.
They Breathe całkiem mi się podobało. Jest wprawdzie dość dziwne i trochę straszne, ale na szczęście nie za bardzo, bo nie przepadam za horrorami. Chyba tylko raz zrobiłem sobie przerwę i odszedłem od ciężkiego klimatu gry.

They Breathe w pewnym momencie jest naprawdę zaskakujące. Zrolowane skarpetki gwarantowane. ;) Charakterystyczną cechą historii w grze jest opowiedzenie jej w całości bez użycia słów. Większość sytuacji czy stworzeń jakie widzimy posiada pewne wytłumaczenie. Ostatecznie fabuła nie jest zbytnio ambitna. Jest jednak przedstawiona w ciekawy i "growy" sposób. Nawet, jeśli można ją przejść w mniej więcej pół godziny. Mi to zajęło ok. półtorej, bo ratowałem wszystkie żaby, a myślę, że nawet warto to zrobić. :)
Posted October 18, 2014. Last edited November 28, 2014.
SpeedRunners to takie wyścigi multiplayer (przy jednym PC lub przez Internet) tylko, że w formie platformówki 2D z mechaniką przypominającą Super Meat Boy (można np. odbijać się od ścian etc.) z różnymi bonusami trochę jak z np. Mario Kart czy Sonic & All-Stars Racing Transformed itd. Grając samemu raczej szybko znajdowało mi inne osoby do gry przez Internet (w Ranked Mode i Quick Match, w których chyba działa też opcja dołączania w trakcie gry).

Natomiast grając z innymi przy jednym PC trzeba wybrać Custom Match i jeśli jest nas np. 3 przy 1 PC, a chciałoby się znaleźć 1 dodatkową losową osobę z Internetu, to już nam nie znajdywało - przynajmniej dawniej w jakiejś starszej wersji (w tym trybie nie działa też dołączanie w trakcie gry; jednak ma to być dodane i może wtedy będzie pod tym względem lepiej). Chyba, że ma się znajomego na Steam, to wtedy raczej bez problemu można go po prostu zaprosić przez grę.

Sama gra jest świetna, szybka, dynamiczna. Są emocje. :) Czasem zdarzają się jakieś błędy, lagi etc. Można także się spierać czy niektóre power-upy nie są zbyt mocne. Wiadomo też, że po jakimś czasie może się znudzić (zależnie od gustów). Ja grałem chyba ok. 13 godzin i odstawiłem na dłuższy okres. Jeszcze wczoraj wróciłem na jakąś ok. godzinę. Może jeszcze będę grał w to co jakiś czas. Jednak są i tacy, co spędzili przy tej produkcji dużo więcej czasu. W każdym razie - raczej polecam (jeśli lubi się platformówki). :)
Posted October 18, 2014. Last edited October 18, 2014.
Ech, kupiłem zachęcony tym zwiastunem Blockland Trailer 2013 i niestety jak się już w to gra, to nie jest takie fajne (albo ja po prostu nie umiem). Pomysły na niektóre tryby rozrywki są ciekawe, ale wykonanie już nie za bardzo. Mam nadzieję, że chociaż inne gry z pakietu Blink Bundle za 4,99$, z którym nabyłem tę grę (albo te niewiadome, co mają niedługo dodać) bardziej mi się spodobają.
Posted February 2, 2014.