Recent reviews by Flack007

< 1  2  3 >
1 person found this review funny
2.4 hrs on record
Ve své podstatě není o co stát. Pokud máte zbytečných 10€, nemáte co na práci nebo skutečně věříte, že dinasouři v FPS střílečce je fajn nápad - tak hra je pro vás.
Pro ten zbytek je tu Counter-Strike, Day of Defeat nebo jiné multiplayer hry. Mě osobně se ten zvrácený svět plný nacistů a dinasourů vůbec nezamlouval. Nebylo to ani vtipné, ani graficky super. Ty dvě hodiny, co jsem tomu dala byly skutečně o moje nervy.
+šílený nápad
+grafika jako v Day of Defeat
-relativně nuda
-grafika jako v Day of Defeat
4/10
Posted July 17, 2014.
0.9 hrs on record
Loadout jsem si moc užila. Mírně mi to připomínalo Team Fortress 2, kterýmu jako by ze zadku Loadout vypadl. Hra je podobně zabávná, má podobně vtipnou grafiku a dokonce i svoje skvělé animace. Moc se mi líbíly animace zranění, které ze hry dělají trochu něco jiného. Skvělou vymožeností je, že si lze upravit (a pojmenovat) zbraň podle sebe, přidat si na ní vše, co každý hráč uzná za vhodný a pak jí následně využívat v boji. Bez nějakých okolků lze soupeře spálit na uhel, stejně jako jej roztřílet. Navíc, díky animacím uvidíte pěkně, jak váš protivník trpí. Vše navíc zdarma.
Samozřejmě máte možnost dát do hry peníze a tak získat různé druhy oblečení, ikon nebo zbraní. Všechno se dá, ale získat během hraní a platící hráči zase nemají takovou extra výhodu, abyste na Loadout museli být navštavní a nebo jí vypínali hned po pěti minutách. Navíc si můžete vylepšit svou postavu, jak chcete. Systém levelování vám umožní odemknout různé skilly, další oblečky a nebo vymoženosti na zbraně. Všechno lze získat během hraní. Jako velké plus hodnotím coop mód, kde lze své skilly vyzkoušet s dalšími kolegy proti několika botům. Přeju si, aby ve hře bylo více takových pohodových hráčů, jako když jsem hru včera (6.7.2014) zapnula poprvé!
Posted July 7, 2014.
Máte NBA 2K13 a ptáte se zda další díl koupit? Na férovku vám řeknu, že ne. Graficky se hra vůbec neposunula od minulého dílu a jediné, co rok 2014 posunuje trochu dál jsou bonusy s Lebronem Jamesem. Ten vybíral hudbu do tohoto dílu a celý díl je vlastně o něm. Vidíte ho všude a dokonce byly přejmenovány eventy po něm.
Trochu mě trápí, že za ten rok vývojáři neudělali vůbec nic, co by hráč chtěl. Pořád hra obsahuje několik desítek bugů a opravdu mi nezalepí hubu tím, že uslyším svoje oblíbené písničky v nabídce nebo bude o malinko lépe upravená grafika, která zobrazuje výsledky, statistiky nebo jiné podobné blbinky.
Pokud ovšem hru přestanete srovnávat s minulým dílem, dostanete skvělý basketbal. Je pravdou, že 2K těží, také z toho, že není jiná konkurence.Taky je pravdou, ale že hra nenudí. Líbí se mi udělaná kariéra hráče, která vás od naprostého nováčka na draftu povede až do sportovního důchodu. Je to asi taky jediná možnost, kdy hru hraju, protože hra za celý tým mne moc nebere.
Doporučuji ke hře koupit ovladač, protože některé klávesové kombinace nejde při hře vůbec najít nebo stihnout vůbec stisknout. Doufám, že si hru užijete stejně jako já, protože NBA 2k14 řadím k tomu top, co kdy ve sportovní kategorii vyšlo.
Posted June 25, 2014.
5.1 hrs on record
Just Cause bylo pro mne překvapením. Nečekala jsem tak nadupanou pařbu.
Již od první mise jsem byla překvapená krásnou grafikou, originálním nápadem a hlavně rozlehlostí prostředí. Žádné nudné naskriptované mise, ale vše pěkně podle vás. Jen na vašem uvážení, jak hru pojmete. Navíc prostředí v kterém se ocitáte je tak nádherné, že až člověka zamrzí, že to je jen ve hře, protože tak krásné západy slunce, horská prostředí a nebo pláže u moře, se nevidí ani v mnoha špičkových hrách.
Hru sráží na kolena jen jistá opakovatelnost misí a taky ovládání vozidel, která je ze začátku těžké ovládat. Rozhodně neváhejte a kupujte, za původní cenu se v pohodě vyplatí.

+grafika
+prostředí
+rozsáhlost krajiny (hory, prales, silnice, pláž, moře)
+hlavní protagonista
+originální nápad
+jiná forma boje než v klasických současných hrách

-ovládání vozidel
-stereotyp po jisté době
-nějaké drobné chybky, kterých je opravdové minimum
Posted June 18, 2014.
3.2 hrs on record
Je plno sniperských her, kde si můžete vyzkoušet svou přesnost, ale žádná z nich se nevyrovná Sniper Elite. Ten kombinuje prvky sniperského umu, ale i plížení se v boji, včetně plnění úkolů.
Žádné naskriptované cesty, podle kterých dojdete od začátku do konce podle předem dané úlohy. Vše je jen na vás, zda vše uděláte v klidu, bez zbytečného zabíjení a nebo půjdete jak terminátor a pozabíjíte vše, co se hýbe.
Graficky je to velice povedená pařba a ještě o malinko zvyšuji hodnocení, díky kameře po zásahu protivníka, která rentgenovým pohledem ukáže, co se děje s orgány v těle. Kladem taky hodnotím, že jednou za čas nejste konečně odsouzeny k tomu stát jen na jedné straně barikády, ale stejně tak můžete zmasakrovat nacisty i komouše. Je taky super vše hrát na těžkou úroveň, protože se tím lze zvýšit ten požitek z hraní (zvuky kroků, zvuky střelby, vítr, silnější protivníci,...). Sniper Elite mě překvapil již první minutou hraní a pokud to srovnám s Ghost Warriorem, tak je to jak porovnávat Felicii s Ferrari.

+zbraně
+kamera po zásahu
+prostředí
+inteligence soupeřů
+multiplayer

-občasná jednoduchost
-některé naskriptované mise (ale to je spíš jen ze začátku)
Posted June 16, 2014.
0.3 hrs on record
Po pravdě nuda. Na jeden moment se stanete sniper v Hitmanovi a vaším úkolem bude zliktidovat váš cíl, včetně jeho ochranky. Za provedení sbíráte body, pokud se vám povede headshot, pokud se vám povede odklidit tělo nebo pokud na sebe neuporozníte. Jde o to, překonat své přátelé a udělat si nějaký ten rekord. Nebýt grafiky z Hitmana a celé té atmosféry, tak to je nuda největší. Takhle alespoň na pár minutek zabaví.
Posted May 27, 2014.
9.1 hrs on record
Řekla bych, že mám relativně velké zkušenosti se sportovními managery. Tento je však jeden z těch nejlepších jaký, kdy vznikly.
Je nesmysl hru porovnávat s dřívejšími kolegy od EA nebo jiných menších studií. Football manager již od prvního dílu je něco jiného, lepšího. Člověk si řekne: "tak mám zaktualizované soupisky a co?" Jenže není to jenom o tom. Je to o tom, jak se stát skvělým managerem, který své fotbalisty dovede k titulu, do Ligy mistrů, naláká diváky na stadion, řeší přestupy a kupuje hvězdy nebo úplné nováčky pro svou juniorku. Jenže pořád to není jenom o tomhle. Je to o tom, trénovat své hráče, plnit jejich přání, aby byli spokojení, plnit přání svých podřízených a najít prostě tu správnou chemii.
To včem je FM 2014 jiný, je to, že více zohledňuje lidský faktor. Více se zaměřuje na pocity a to, co ostatní chtějí. Není to jen bezhlavé nakupování hráčů s nejlepším hodnocením, kteří pak vyhrají vše, co se dá. Je to tom, aby si vaši hráči padli do noty, aby jim to šlo na tréninku a aby byli spokojeni ve vašem týmu.
Super výhodou je, že nyní je pohled na momentálně hraný zápas o trochu graficky lepší. Tvůrci FM 2014 se zaměřili na plno detailů, lze sledovat hráče jak se rozcvičují, diváky, mnohem více fotbalovější situace a plno jiných detailů (od rohových praporků počínaje až po špinavé a propocené dresy konče).
Jednoznačně doporučuji!
Posted May 26, 2014.
Menší překvapení. Původně jsem naivně myslela, že se jedná o prosté přežití v přírodě, ale hned po několika minutách hraní mi došlo, že se jedna o další zombie hru. Kvůli tomu jsem byla mírně zklamaná(protože není měsíc, aby nevyšla další zombie hra), ale nakonec hra svou hratelností i zábavností dokázala vtáhnout.
Překvapil mne taky pohled z vrchu, který ze hry dělá trochu něco jiného. Není to samozřejmě jenom o střílení zombíků, ale taky o lovení zvířat, sběru kytek, craftování předmětů a plnění mnoha zajímavých úkolů.
Není to nic světaborného, ale ani nic, co by urazilo. Graficky průměr, hratelně lehčí nadprůměr a zábavně rozhodně pecka!
0.3 hrs on record
Popravdě bych to přirovnala k Dead Space nebo k podobným hrám. Je ovšem pravdou, že tohle je opravdu levná náhražka a pro hráče, co nemají na "dražší" hry nebo prostě a jen chtějí zkoušet hry, které nejsou zas tak populární, tak je tohle pro vás. Mě osobně tyto hry nebaví, ale přesto je doporučuji. Velkou výhodou je české rozhrání, které je mnohdy lepší než u her, které se kasají, že češtinu mají.
Hratelně je to pro mě celkem nuda, protože hra neoplývá ani akcí, ani horovou atmosférou nebo něčím, co v herní průmyslu nebylo. Celkově to sráží na kolena i souboje, které působí moc jednoduše a ani pohled třetí osoby, není zas tak super.
Ovšem za pět Euro, co víc bychom chtěli.
Posted May 26, 2014.
Rozhodně dobrý dokument. Sice pojednává o Dotě, ale rozhodně to není o nic horší. Dozvěděla jsem se plno zajímavých a nových informací, celkem mě dostalo jak je hraní her vnímáno v Číně, Japonsku nebo asijských státech. Narozdíl od nás je to tam bráno úplně jinak a říct: "chci se stát profesionálním hráčem" není až tak divné, jako u nás. Je fajn vidět to všechno ohledně hraní i z jiných stránek. Tři sympatičtí protagonisti to ukázali moc dobře, co všechno znamená být profihráčem. Moc dobře ukázali to rozhodování, mezi žitím normálního života (studium, práce) a věnováním se esportingu. Moc silná ukázka, že to není jenom o úspěších, klikání 24 hodin denně do počítače, ale i o těžkém tréninku či odříkávání.
I přesto že dokument je "jen" o Dotě, vůbec neztrácí na kvalitě. Výborná kvalita kamery, skvělý výběr záběrů ať už z herního prostředí, tak i toho, které je mimo. Dobrá hudba, skvělý formát a navíc úplně zdarma. Jednoznačně velké překvapení od Valve!
Posted March 20, 2014.
< 1  2  3 >