14 people found this review helpful
1 person found this review funny
Recommended
0.0 hrs last two weeks / 18.6 hrs on record (17.6 hrs at review time)
Posted: Feb 20, 2015 @ 10:53am
Updated: Jul 12, 2015 @ 5:50am

"Titan Quest"

Сабж вийшов в 2006 році, але руки дійшли пограти тільки нещодавно. Пограв... Ні краплі не жалкую!
Не дивлячись на свою "бородатість", гра має дуже приємний візуальний вигляд (як технологічний так і художній) і навіть зараз, в час некстгену, "тримає марку". Фізика так і норовить розкидати трупи ворогів в чудирнацькі (або сексуальні ^_^) пози. Гра має безшовний ігровий світ, що є круто! І ще крутіше, що грає має повноцінний КООП!
Ролева система глибока, кількість класів достатня навіть для хардкорних рольовиків (це як мінімум мотив пройти гру кілька разів).
Сеттінг мені нагадав "Age of Mythology". Як і там ми зустрічаємо краєвиди та істот з міфології Риму, Греції та країн Азії. Все аутентично і відповідно настільки, наскільки це можливо.
По-фатку "повне" проходження гри займе десь 30 годин і це сумнівний момент. Бо по-суті гра штучно розтягнена. На величезну карту, нажаль припадає замало дійсно епічних, та просто цікавих подій (і мало унікального дропу). В принципі в кооперативному режимі ця проблема частково відпадає, але середньостатистичний гравець, в середині гри "заб'є" на сайдквести і просто побіжить по головному.
До мінусів гри можна віднести сюжет і все що з ним пов'язано. Сюжет як і має бути формату: Є зло - Є ми (добро) - Ми перемагаємо зло - Хеппі енд! (Чи ні?). Є навіть кілька неочікуваних поворотів сюжету. Але все губить його подача. Вся подача це хмарка над головою NPC, і аудіопідкаст на фоні. Не має навіть банальних лінійних діалогів. Ти просто підбіг, послухав, побіг (такий собі римський Гордон Фрімен). Тому про відігрування ролі можна забути.

Плюси:
  • Візуальне оформлення
  • Сеттінг
  • Наявність кооперативу
  • Довжина гри

Мінуси:
  • Довжина гри
  • Подача сюжету

Висновок: Якщо ви не ненавидите РПГ, то вам вам обов'язково треба зіграти в неї! Гра звичайно має свої "косяки", але це все ще одна з кращих РПГ і тому ви просто не маєте права проходити мимо.

"7.5/10"
Was this review helpful? Yes No Funny Award