Recommended
0.0 hrs last two weeks / 22.1 hrs on record
Posted: Jul 3, 2016 @ 5:54pm
Updated: Jul 4, 2016 @ 5:41am

Trochlight II staví na klasické diablovce a mnozí jí považují za kopii právě zmiňovaného předchůdce. Upřímně se v tomto žánru her nedá vymýšlet nic moc nového a pokud bych měl jít opravdu tak daleko a považovat druhé pokračování této hry za kopii Diabla, tak v poklidu mohu říct, že se jedná o sakra dobrou kopii. Hra nabízí obrovskou škálu možností stylu hraní a možností, takže je jen na vás jaký styl si zvolíte. Mapa je vcelku pěkně nadesignovaná a prostřetí působí úchvatně. Hru jsem hrál na předposlední nejtěžší obtížnost a více méně jsem se nesetkal skoro s žádným problémem, netuším jestli na to měl vliv můj skill a item build, či ta hra patří jednoduše mezi méně obtížné. Průchod celým příběhem mi trval kolem 22 hodin a to jsem opravdu procházel každý kout mapy a nevynechával jediný dungeon, takže se jedná o vcelku slušnou herní dobu přičemž na konci máte možnost procházet zvláštní mapy, které jsou pro vás připraveny. Zde se obtížnost razantně zvyšuje, jelikož dungeony jsou např. určeny pro hrdiny kolem 70 levelu, přičemž vy jste zkončili s levelem 50. Takže zde se rozhodně nudit nebudete a v této chvíli se nabízí nejlepší možnost hraní s přáteli, což je u hry jako je tato skvělým přínosem pro další hodiny zábavy. Samozřejmě, že po čase nastane pocit stereotypu, ale tak to se u her tohoto typu dá obzvlášť očekávat. Torchlight II je rozhodně kvalitní RPG hra, která nabízí spoustu možností stylu hraní, obzvlášť kooperativní režim je velikým přínosem a nebojím se říct, že se s přáteli budete bavit.