Recent reviews by KuBoN

Review Written on Monday, May 9th, 2016

Recenzja

Astral Terra jest na ten moment niezbyt grywalna przez bardzo dużą ilość bugów ale ma duży potencjał.

Dobrym pomysłem było połączenie gry rpg z sandboxem typu minecraft i survivalem a la ARK, możemy w niej budować na wiele różnych sposobów a także kopać tunele gdzie nam się żywnie podoba, jest też możliwość rozmaitego kształtowania terenu, co jest jej największym atutem. Gra ma nawet dobrą optymalizację ale mogłaby być lepsza.

Jeśli szukasz czegoś odmiennego od znanych sandboxowych survivali, Astral Terra będzie dobrym wyborem ( gdy już upora się z bugami które bardzo utrudniają swobodną grę ).

Ocena:

6.5/10

Plusy:

1. Rozbudowane kształtowanie terenu
  2. Tryb Budowania
  3. Ładna grafika

Minusy:
  1. Wiele bugów
  2. Mało graczy na serwerach

Disclaimer:

Source of consideration: Tethys Interactive
Posted May 9, 2016.
Review Written on Sunday, April 17th, 2016

Recenzja

Alchemist's Awakening to gra podobna do znanego minecrafta, budowanie jak i bloki są niemal identyczne, główną dużą różnicą jest alchemia w której można łączyć żywioły na wiele różnych sposobów ( alchemia działa jak crafting ).

Możemy także parać się magią, latać na chmurce jak w db jak i ożywiać wszystko co stworzymy ze zwykłych bloczków, tworzyć swe sługi które będą wykonywały nasze rozkazy i kilka innych smaczków.

Na chwilę obecną pozostaje nam głównie budowanie domków co szybko staje się nudne, łatwo o przetrwanie, nie trzeba jeść, pić itd. Gra bardzo szybko się rozwija i ma potencjał, w niedalekiej przyszłości może stać się hitem.

Ocena:

8.0/10

Plusy:

1. Dobra optymalizacja ( gra pójdzie nawet na słabym laptopie )
  2. Częste aktualizacje
  3. Rozbudowana alchemia
  4. Oprawa muzyczna

Minusy:
  1. Mało graczy na oficjalnym serwerze
  2. Mało smaczków

Disclaimer: