5 people found this review funny
Recommended
0.0 hrs last two weeks / 202.9 hrs on record (67.3 hrs at review time)
Posted: Dec 27, 2013 @ 9:03am
Updated: May 25, 2014 @ 9:02am

Early Access Review
Kdo nikdy nesnil o tom mít své vlastní vězení s trochou omačky okolo? Řídite si své vězení a zaroven si děláte vedlejší svoje s zneužití věznů jako pracovní síly což je sakra sranda celkově koncept a roztomila grafika hrají do karet a na ALFU je to sakra zábava sice chce ještě toho dost popřidavat a dost toho zbýva udělat ale pokud jste někdy toužily po správne ALA TYCOON hře Prison Architect vám NESMÍ!!! chybět v knihovně.

Překvapení.
+Krasné jednoduche ovladaní.
+Lehce pochopitelné a zabavné ( Obtižnost si upravte sami během hry víc nebezpeční vězni větši riziko )
+Vězníte "lidi" co vám dělaji ze života peklo.
+Hra má uplně stále měsiční updaty a vyvojaři se starají a toto dámy a panové je spravná hra typu "Early Acces" každý měsíc = něco nového + další důvod proč hru znovu zahrát :)

Zklamaní.
-Chybý par věcí.
-Sem tam meně FPS.

9/10 - Nejlepší ve svém oborou a pokud vám nevadí Alfa spíš máte radi Early dejte si bodík plus mistr ve své branži.

Verdikt - Vemte si pouta a uzamkněte steam s Prison Architect.

Koupit? - Máte-li rádi Tycoon hry určitě hra už má co nabídnout, ve slevě skoro povinost.

Můj Web - http://bohuslavj.wix.com/outplayed
4 Comments
matyas fiala Dec 29, 2020 @ 11:00am
tahle recenze mě donutila si tu hru koupit
takže díky: :steamthumbsup: :steamthumbsup:
FreedoMark Apr 30, 2014 @ 10:35am
V pohode, jsem rad, ze to neberes nijak osobne, jen je tam par chybek, ktere me uhodily do oci. :-) Obsahove je to dobra recenze, o tom zadna.
LegendCZ Apr 29, 2014 @ 1:50pm
Nejsi jediný kdo to říká prosím ber co je postupně recenze předělám s lepši diakritikou tohle je sešité horkoů jehlou děkuji :) snad se aspon trošku líbí.
FreedoMark Apr 29, 2014 @ 1:08pm
Nez zacnes psat recenze, mozna by neuskodilo doucit se pravopis.