Отримування платні у Steam  >>  ЧаПи щодо платіжних даних
Контактна інформація
З. Чи можу я використовувати унікальні символи своєї мови під час заповнення документації?
В. Ні, використовуйте символи лише англійської мови.
З. Чи можу я опублікувати предмети у Майстерні Steam до того, як надам вірну контактну інформацію?
В. Ні. Ви не зможете затвердити розподіл доходів від продажів предметів у Майстерні Steam без надання дійсної контактної, банківської та податкової інформації.
З. Чи можу я вказати свій псевдонім чи нікнейм?
В. Ні. Вам необхідно вказувати своє офіційне ім’я та прізвище. Не вказуйте у документах свого псевдоніму чи нікнейму.
З. Що вказувати у полі юридичної назви моєї компанії?
В. Вказане вами ім’я має бути назвою юридичної особи, яка володіє правами на предмет чи його публікацію і буде підписувати угоди підписника Steam та умови користування Майстернею. Вказана назва компанії повинна збігатися з назвою в офіційних банківських документах та документах податкової служби США чи інших країн, якщо доречно.
З. Що вказувати у полі юридичної назви моєї компанії, якщо я індивідуальний підприємець?
В. Не вказуйте псевдонім, «зрозуміле ім’я» тощо. Вкажіть свою повну юридичну назву. Введена вами назва повинна збігатися з назвою в офіційних банківських документах та документах федеральної податкової служби США чи інших країн, якщо доречно.
З. Я вказав своє ім’я неправильно. Що мені робити?
В. Доки ваш предмет не прийнятий для продажу у Майстерні Steam, ви можете змінити своє ім’я та прізвище у контактній інформації.
З. Я змінив своє юридичне ім’я (а також банкову та податкову інформацію). Як мені врахувати цю зміну в акаунті Майстерні?
В. Наразі немає можливості змінювати ім’я у Майстерні Steam.
З. Де я можу змінити свою адресу?
В. Ви можете змінити вашу адресу у своєму акаунті Майстерні Steam. Зверніть увагу: якщо ви переїздите на постійне місце проживання в іншу країну, вам знову доведеться пройти податкове опитування, аби визначити нові розміри податкових утримань.
З. Чи можу я доручити роботу з докуметами своєму партнеру?
В. Якщо ваше партнерство зареєстроване у США, або якщо воно існує за межами США і при цьому оподатковується на рівні партнерства, тоді так. Однак, якщо партнерство існує за межами США і при цьому оподатковується на рівні його членів, а не партнертства, тоді ні. У зв’язку зі складністю отримання правильної податкової документації ми не можемо підтримувати таких неамериканських партнерів як юридичну особу у Майстерні.
З. Чому вказана мною контактна інформація є неповною? Я ввів усі необхідні дані.
В. Будь ласка, підтвердьте, що ви вказали своє ім’я, прізвище та адресу в цьому розділі.
З. Чи існують якісь країни, регіони, організації чи особи із якими Valve не може вести бізнес?
В. Служба контролю за іноземними активами (OFAC) міністерства фінансів США визначає і застосовує економічні і торгові санкції, що ґрунтуються на закордонній політиці США та відповідають цілям національної безпеки. Ці санкції застосовуються до певних країн та режимів, терористів, міжнародних наркоторговців, організацій і людей, що займаються незаконним поширенням зброї масового знищення, або становлять іншу загрозу національній безпеці, міжнародній політиці чи економіці США. OFAC публікує такий список — Specially Designated Nationals List (SDN), із яким Valve, як американська компанія, не може мати жодного бізнесу. Також OFAC вводить торгові санкції та ембарго проти окремих країн, із якими, відповідно, неможливо здійснювати жодні трансакції без спеціального дозволу. Більшість санкцій (але не всі), які накладає США, накладають й інші країни.

Valve не веде бізнесу чи інших справ або трансакцій, які включають осіб і організації, що підлягають санкціям або іншим торговим обмеженням. Це включає, зокрема, вказаних у списках SDN і FSE (Foreign Sanctions Evaders) міністерства фінансів США. Також ми не ведемо жодних справ із організаціями та особами із країн та територій під санкціями: Кримом, Кубою, Іраном, Північною Кореєю, Суданом і Сирією.
Відомості про банківський рахунок
З. Чи є символи, які не можна чи не варто вводити у моїй банківській інформації?
В. Вам слід використовувати лише англійські літери, числа та пробіли під час введення банківських відомостей. Не використовуйте пробіли чи дефіси у номері рахунка, у полях SWIFT та IBAN. Інші символи можуть бути прийняті, але напевне викличуть ускладнення протягом опрацювання ваших платежів.
З. Чи можу я опублікувати предмети у Майстерні Steam до того, як надам вірну банківську інформацію?
В. Ні. Ви не зможете затвердити розподіл доходів від продажів предметів у Майстерні Steam без надання дійсної контактної, банківської та податкової інформації.
З. Чи потрібно мені надавати банківську інформацію, навіть якщо я не хочу отримувати частку доходів від предмета(-ів)?
В. Так, ви маєте надати необхідну інформацію про банк, незалежно від того платний чи безкоштовний ваш предмет.
З. Я постійно отримую повідомлення про помилку «Ім’я власника банківської карти має збігатись з іменем, що ви ввели в Steam». Що мені робити?
В. Ім’я власника банківського рахунку, яке вказане у банківських реквізитах, не співпадає з іменем, що вказане у розділі «Контактна інформація». Ми вимагаємо, аби імена, вказані вами у контактній інформації, банківському рахунку та податковому опитуванні співпадали. Будь-які варіації (Mr J Smith замість Joseph Smith) неприйнятні. Імена повинні абсолютно співпадати. Іноді корисно скопіювати і вставити ім’я на сторінку введення банківських реквізитів. Будь ласка, зверніть увагу, що ви також не можете використовувати чужий банківський рахунок для отримання платежів.
З. Як я можу змінити інформацію про мій банк?!
В. Ви можете змінити вашу адресу натисканням, перейшовши за цим посиланням: https://steamcommunity.com/login/home/?goto=%2Fmy%2Fworkshoppaymentinfo
З. Чому я бачу URL-адресу за межами сайтів Valve, коли вказую банківську інформацію?
В. Ми використовуємо WorldPay, сторонню компанію, яка опікується щомісячними платежами вам. Сторінка з банківською інформацією — це шаблон, який надав WorldPay.
З. Чи можу я отримувати платежі на мій рахунок PayPal чи інші подібні небанківські рахунки?
В. Ні. Платежі можна отримувати лише через міжбанківський переказ.
З. Чи ви сплачуєте іншими валютами, окрім американського долара?
В. Ми сплачуємо виключно американськими доларами. Якщо ваш банківський рахунок в іншій валюті, то ваш банк здійснить обмін на неї, коли отримає платіж. Будь ласка, перевірте, чи ваш банк може отримувати американські долари, оскільки деякі банки їх не приймають. Якщо ваш банк не приймає американські долари, то вам доведеться надати банківську інформацію про банк, який зможе їх приймати, щоб ви могли отримувати платежі.
З. Що таке код SWIFT?
В. SWIFT код є унікальним ідентифікаційним кодом для конкретного банку відповідно до затверджених стандартів Міжнародної організації зі стандартизації (ISO). Ці коди використовуються при переказі грошей між банками, особливо для міжнародних грошових переказів, а також для обміну іншими повідомленнями між банками.

Ви можете шукати ваш SWIFT-код за допомогою банківського імені, міста чи поштового індекса. Якщо ви не знаєте чи не можете знайти SWIFT-код вашого банку, зверніться у свій банк для його отримання.

Коли вказуєте ваш код SWIFT, будь ласка, не вводьте пробілів.
З. Що таке «routing number»?
В. Це дев’ятизначний код банку, який ідентифікує американські фінансові установи. Ви можете запитати цей номер у вашому банку або знайти його в нижній частині чека.

Будь ласка, не вводьте пробіли у полі коду банка.
З. Що таке номер IBAN?
В. Міжнародний номер банківського рахунку (IBAN) є міжнародним стандартом для ідентифікації банківських рахунків. Зазвичай використовується в Європі. Див посилання нижче для інструменту перевірки IBAN, щоб впевнитись у наданні дійсного IBAN.

Перевірка IBAN

Будь ласка, не вводьте дефіси і пробіли у полі номеру IBAN.
З. Що означає Банк країни?
В. Країна банку — місце розташування філії вашого банку, а не його головного офісу.
З. Де я маю вказати інформацію про свій банк-кореспондент?
В. Будь ласка, вказуйте реквізити банка-отримувача, оскільки нам не потрібна інформація про банк-посередник.
З. Чи можу я вводити підрахунки чи рахунки для подальшого зарахуваня?
В. Ні. Ваш банківський рахунок повинен бути оформлений безпосередньо на ваше ім’я. Ми не можемо обробляти платежі, які потребують для виконання додаткових інструкцій.
З. Чи можна використовувати спільний рахунок?
В. Ім’я отримувача платежів у банківському рахунку повинно співпадати з іменем, що вказане у розділі «Контактна інформація» в акаунті Майстерні. Як правило, у спільному рахунку вказуються додаткові імена, і тому він не підходить.
З. Чи можу я розділити платежі за мої продажі?
В. Ні. Ми можемо платити лише одному отримувачу в акаунті Майстерні.
З. Чи існують якісь обмеження на зміну банківського рахунку протягом місяця?
В. Зверніть увагу, що ми здійснюємо виплати 30 числа кожного місяця, і до цього часу є невеликий період для підготовки платежів. Щоб система врахувала зміни, внесені вами у банківську інформацію, будь ласка, встигніть їх зробити до 20 числа місяця.
З. Чому моя банківська інформація показується не повною? Я ввів всі необхідні дані.
В. Адміністратор Valve має затвердити вашу банківську інформацію, перш ніж вона буде відображатись як завершена. Це може зайняти тиждень.
Податкова інформація – податкове опитування
З. Чи можу я опублікувати предмети у Майстерні Steam до того, як надам вірну податкову інформацію?
В. Ні. Ви не зможете затвердити розподіл прибутку від продажів предметів у Майстерні Steam без надання дійсної контактної, банківської та податкової інформації.
З. Чи можу я відмовитися від заповненого податкового опитування і прийняти утримані податки?
В. Ні. Усі автори повинні пройти податкове опитування, навіть якщо ви хочете прийняти утримані податки.
З. Як мені надати податкову інформацію, котра необхідна Valve?
В. Як частину реєстрації у Майстерні Steam вам необхідно заповнити опитування про податки. Його заповнення займе від 5 до 10 хвилин. Там вам доведеться відповісти на низку питань, відповіді на які допоможуть заповнити податкові форми (W-9 або W-8BEN). Ви також зможете отримати доступ до опитування про податки, перейшовши за цим посиланням: https://steamcommunity.com/login/home/?goto=%2Fmy%2Fworkshoppaymentinfo
З. Що мені слід мати, перш ніж проходити податкове опитування?
В. Для дотримання постанов США про податкову звітність ми вимагаємо від усіх авторів надати чинні дані для ідентифікації платника податків. Партнери із США повинні використовувати індивідуальний номер платника податків (TIN), ідентифікаційний номер роботодавця (EIN) або номер соціального страхування (SSN). Партнери не з США для отримання податкових пільг повинні використовувати TIN США або іноземний податковий ідентифікаційний код.
З. Чому я бачу URL-адресу за межами сайтів Valve, коли переходжу до податкового опитування?
В. Для заповнення податкового опитування ми використовуємо сервіс TaxIdentity від сторонньої компанії Lilaham.
З. Чи можу я припинити заповнення податкового опитування і продовжити пізніше?
В. Ні. Ви не зможете перерватися, оскільки опитування слід заповнити за один раз. Це займе від 5 до 10 хвилин.
З. Чи можу я використовувати назву компанії чи ім’я у податковому опитуванні, які відрізняються від того, що я вказав в контактній інформації?
В. Ні. Ви повинні використовувати ту ж назву чи ім’я, що і в контактній інформації. Якщо ваше ім’я не співпадатиме з тим, що вказане у контактній інформації, ваше податкове опитування буде автоматично відхилено і ви не зможете публікувати предмети у Майстерні.
З. Чому я не отримую миттєвого підтвердження свого TIN?
В. Ідентифікаційний номер платника податків (TIN) підтверджується Службою внутрішніх доходів (IRS) США. Цей процес може затягнутися під час відключення баз даних IRS. Крім того, занесення нових номерів у базу даних IRS може зайняти до 30 днів, а ми отримуємо інформацію звідти.
З. Що трапиться, якщо я заповню податкове опитування заново?
В. Навіть якщо внесені раніше дані вже підтверджені і чинні, вони будуть видалені. Ви повинні заповнювати опитування заново лише у тому випадку, якщо цього вимагають обставини (наприклад, якщо ви змінили країну проживання) або якщо необхідно внести не вказані раніше дані, такі як TIN.
З. Я щойно переїхав. Чи потрібно повторно заповнити податкове опитування?
В. Якщо ви переїхали в інше місце у тій же країні, то податкове опитування не потрібно заповнювати знову. Однак якщо ви переїхали в іншу країну, то потрібно заповнити його заново.
Податкова інформація – Відмова сплачувати податки
З. Який податок на прибуток вираховується із виплат мені?
В. Ваша відсоткова ставка відрахувань визначається за результатами заповнення податкового опитування. Вона може складати від 0% до 30% у США і залежить від наданої вами інформації. Якщо вона складатиме 30%, а у вашій країні проживання укладена особлива податкова угода з США, то ви можете зменшити цей відсоток, заповнивши опитування заново і вказавши номер платника податків (іноземний або США). Список країн, у яких є податкові угоди з США, можна знайти тут:

https://www.irs.gov/businesses/international-businesses/united-states-income-tax-treaties-a-to-z
З. Що станеться, якщо немає договору прибуткового податку між моєю країною проживання та США?
В. Відповідно до вимог IRS на користь служби вираховується 30% від загальної суми ваших доходів. Рекомендуємо звернутися до податкових консультантів і визначити, чи можете ви як іноземний платник податків повернути цю суму.
З. Якщо я оновлю своє податкове опитування, щоби воно містило податковий ідентифікаційний номер США чи іншої країни та зменшу ставку відрахувань, чи відшкодує Valve попередньо стягнуті суми із моєї оплати?
В. Ні, Valve не відшкодовує податкові відрахування, якщо вказування податкового ідентифікаційного номера спричиняє зміну ставки, оскільки Valve вже відправила ці відрахування до податкової служби. Вам треба порадитися із податковим спеціалістом, щоби зрозуміти чи / як можливо повернути ці кошти.
Податкова інформація – Ідентифікаційні номери платників податків США (TIN)
З. Чому я повинен отримати Індивідуальний ідентифікаційний номер платника податків (ITIN)?
В. Як правило, іноземна особа, що має джерело доходів у США, підлягає оподаткуванню США. Більшість типів таких доходів, отриманих іноземною особою, мають податок у розмірі 30%. Пільговий тариф, у тому числі звільнення від податків, може застосовуватись, якщо є податкова угода між країною проживання іноземця та Сполученими Штатами. З метою використання пільг згідно з податковою угодою, вам необхідно заповнити форму W-8BEN, що вимагає наявності або іноземного TIN, або TIN США. Країни, що мають податкові угоди з США, перелічені тут:

https://www.irs.gov/businesses/international-businesses/united-states-income-tax-treaties-a-to-z

Якщо ви проживаєте у Словаччині, то вам слід надати індивідуальний номер платника податків США (TIN) для заповнення форми W-8BEN. За допомогою неї ви зможете вимагати податкові пільги та скористатися особливими умовами оподаткування. Іноземний індивідуальний номер платника податків не підійде.
З. Чи подання заявки на отримання TIN вимагає складання мною податкової декларації США?
В. Подання заяви на отримання ITIN з метою застосування пільг згідно з податковою угодою не вимагає складання вами податкової декларації США.
З. Які є типи ідентифікаційного номеру платника податків США (TIN)?
В. Для іноземних осіб TIN може бути ідентифікаційним номером роботодавця (EIN) для фізичних та юридичних осіб або індивідуальним ідентифікаційним номером платника податків (ITIN) тільки для фізичних осіб.
З. Чи можу я, як фізична особа, подати заявку на отримання EIN або ITIN?
В. Так, фізичні особи можуть подавати запит на будь-яку форму, EIN або ITIN.
З. Як мені отримати TIN США?
В. Ідентифікаційний номер роботодавця (EIN) для окремих осіб (вам треба вказати, що ви приватний підприємець) та організацій можна отримати по телефону (267) 941-1099. Даний номер не є безкоштовним і з вас може бути стягнуто платню за міжміське/міждержавне з'єднання. EIN також можна отримати, заповнивши форму SS-4 «Заява на отримання ідентифікаційного номера роботодавця» та відправленням її по факсу, що займає приблизно 4 робочих дні, або відправленням по електронній пошті, що займе приблизно 4 тижні. Докладна інформація про форму SS-4 доступна на веб-сайті IRS.

http://www.irs.gov/pub/irs-pdf/fss4.pdf
З. Скільки часу для IRS займе видання Індивідуального ідентифікаційного номера платника податків (ITIN)?
В. Отримання ITIN може зайняти кілька місяців і більше.
Податкова інформація – Звітність
З. Яку звітність ви надаєте для цілей оподаткування?
В. Роялті авторів із США за минулий податковий рік будуть наведені у формі 1099-MISC. Ми готуємо ці форми включно до 31 січня кожного року.

Прибуток авторів, які перебувають за межами США, буде щорічно вказуватися у формі 1042-S Федеральної податкової служби США. Ця форма готується нами включно до 15 березня кожного року, і вона є інформаційним звітом про ваші роялті та утримані виплати за минулий податковий рік.
Платежі
З. Чому мною досі не отримано платіж?
В. Ви повинні надати нам повну банківську та податкову інформацію до того, як ми зможемо здійснювати виплати. Будь ласка, переконайтеся, що ви надали і перевірили усю інформацію.

Для обробки платежів ми використовуємо послуги, що надані сторонньою компанією WorldPay. Тому в описі може бути вказано як «WorldPay», так і «Valve Corporation». Будь ласка, перевіряйте платежі від обох компаній.

Якщо ви двічі перевірили, але все ще не бачите платіж від WorldPay чи Valve Corporation, то, будь ласка, напишіть нам і ми спробуємо відслідкувати його. Будь ласка, зверніть увагу, що це може зайняти кілька днів, і тільки потім ми зможемо надати вам інформацію. Якщо ваш платіж не пройшов і повернувся до нас, то ми повідомимо про причину невдалої оплати і ви зможете виправити ситуацію. Після усунення проблем, платіж буде включено до оплати за наступний місяць. Ми не можемо виконувати виплати за межами місячного циклу.
З. Чи існує мінімальний прибуток, який я маю заробити для отримання виплати?
В. Так. Витрати для здійснення кожної виплати, а також потенційна банківська комісія, яку вам доведеться сплатити при отриманні платежу, роблять неможливими невеликі виплати. Тож ми можемо затримати платіж, доки ваш прибуток не складе принаймні 100 доларів США.
З. Як часто я буду отримувати платню?
В. Ми робимо виплати до 30 числа наступного місяця. Наприклад, за продажі у лютому місяці ми будемо платити вам 30 березня. Кілька робочих днів може минути, перш ніж платіж надійде на ваш банківський рахунок. У такому випадку ви отримаєте платіж на ваш банківський рахунок протягом кількох перших днів квітня, якщо слідувати наведеному вище прикладу.
З. Який метод оплати ви використовуєте?
В. Ми здійснюватимемо ваші платежі за допомогою Системи електронних платежів, що являє собою трансфер із банку в банк. Наразі ми не пропонуємо інших методів оплати, тож, будь ласка, переконайтеся, що зможете отримувати оплату таким способом. Valve не в змозі надавати вам додаткову документацію, щоб допомогти вам отримати ваші кошти.
З. Мені потрібно забезпечити свій банк додатковою документацією про цілі платежів. Що мені потрібно робити?
В. Ви можете переглянути всі підписані вами угоди у своєму акаунті Майстерні. Увійдіть до Steam, перейдіть в майстерню, оберіть розділ «Ваші предмети майстерні» і потім «Ліцензійні угоди». Тут ви отримаєте змогу переглянути угоду підписника та угоду про розподіл прибутку.
З. Хто такі WorldPay і чому я отримую виплати від них?
В. Для щомісячних виплат ми використовуємо сторонню компанію. Тому ви можете побачити WorldPay в описі до вашого платежу від Steam.

Юридична адреса WorldPay:

The Walbrook Building,
25 Walbrook,
London,
EC4N 8AF
United Kingdom
З. Ви можете відсилати мої виплати на кілька банківських рахунків?
В. Ні, виплати прив’язані лише до одного автора і його рахунку. Будь-який поділ прибутку і подальші платежі, які слід здійснити, це ваша відповідальність, оскільки ми не можемо виконувати кілька платежів для одного автора.
З. Я не встиг змінити банківську інформацію до цього циклу оплати. Ви можете перенаправити платіж на мій новий рахунок у банку?
В. Ми робимо виплати раз на місяць. Якщо ваш платіж буде повернено нам з якоїсь причини, то він буде включений у наступний цикл оплати. Ми не можемо здійснювати виплати за межами щомісячного циклу оплати.
З. Я ще не готовий отримувати платежі від Steam. Ви збережете наші гроші на майбутнє?
В. Якщо ваші предмети опубліковані, ви надали нам чинну банківську та податкову інформацію, і у вас є продажі, то ми вам заплатимо. Однак ми не можемо тримати ваші гроші у нас.
Звітування про продажі
З. Де я можу довідатися відомості про мої продажі? А саме: кількість проданих копій, суми у доларах та інші відомості про кожен мій предмет?
В. Щойно створений вами вміст буде прийнято до оплачуваної та курованої Майстерні, ви побачите посилання «Переглянути ваш прибуток» зі сторінки «Ваші предмети майстерні». Якщо у вас ще немає прийнятого вмісту, то це саме час, аби створити його!