Модифікацій показаноShezrie's Bleakden Town
Від Shezrie
Представляємо нові способи підтримки розробників Майстерні
Майстерня Steam завжди була чудовим місцем, де ви могли поділитися зі спільнотою створеними вами модифікаціями, мапами та різними предметами. Також, відтепер — це чудове місце для продажу цих творінь.

З новим, прискореним процесом публікації і виставленням модифікацій на продаж, ви зможете придбати їх прямо у Майстерні Steam і вони миттєво стануть доступними в грі.

Відкрийте для себе найкращі модифікації для своєї гри — це дасть авторам більше досвіду та наснаги працювати над новим вмістом.
Починаємо з
The Elder Scrolls V: Skyrim
Bethesda Game Studios має історію сильної підтримки користувацьких модифікацій у своїх іграх. У The Elder Scrolls V: Skyrim студія продовжила свої традиції, додавши комплексний редактор та інтеграцію Майстерні Steam у 2012 році. Сьогодні в Майстерні доступно понад 24 000 безкоштовних модифікацій для Skyrim, котрі додають все від нових звуків та епічних багатогодинних пригод до налаштувань для ідеальних віддзеркалень на воді.

Тепер, із запуском платних модифікацій для Skyrim, ви зможете підтримати кращих авторів, котрі додають якісні продукти та дивовижні нові переживання від гри.
Модифікацій показаноShadow Scale
Від Nikkita, Sebastian, Veer
Спробуйте будь-яку модифікацію, Без Ризику
Все ще важливо витратити небагато часу на вивчення інформації про кожен продукт, який ви збираєтесь придбати. Та якщо ви виявите, що модифікація неналежної якості або працює не як обіцяно, ви зможете легко подати запит на повернення коштів протягом наступних 24 годин після покупки. Повну інформацію про повернення коштів ви можете знайти тут.
Безкоштовно, Платно, або Заплати Скільки Захочеш
З понад 24 000 безкоштовних модифікацій для Skyrim у Майстерні Steam, у грі завжди буде чим зайнятись і досліджувати безкоштовно. Тепер ви також можете знайти модифікації з вказаною ціною, або такі, де ви зможете обрати на яку суму хочете підтримати розробника. Ціни вказують розробники модифікацій.
Дослідити платний вміст
Не знайомі зі Skyrim?
Грайте безкоштовно до 26 квітня
Грати у Skyrim зараз Відвідайте сторінку в крамниці
для докладної інформації
Закликаємо всіх авторів
Неважливо, чи ви початківець, чи вже професіональний художник або розробник. У будь-якому разі тепер ви можете заробляти гроші вашими творіннями в Майстерні Steam.

Для початку в The Elder Scrolls V: Skyrim ви можете створити косметичні предмети, пакети озвучки, користувацькі скіни, екстравагантні будинки, епічні квести, цілі нові міста, або ж просто капелюх для Лідії. Після того, як ви зробили ваше творіння, ви можете легко вказати ціну і отримувати долю кожного разу, коли предмет продається через Майстерню Steam.

Також у найближчі тижні ще дуже багато ваших найулюбленіших ігор з Майстерні отримають підтримку платного вмісту.
 
Заробіть грошенят, роблячи те, що ви любите
Установіть ціну для вашого твору, виставте його на продаж у Майстерні Steam, та отримуйте долю з продажів. Також сайт з інформацію про прибуток у Майстерні допоможе вам відслідковувати продажі та ваш прибуток, тож ви зможете приймати більш обґрунтовані рішення над чим працювати далі.
Це легко
Просто опублікуйте своє творіння через Skyrim Creation Kit, прийміть останні Правила користування Майстернею, вкажіть платіжну інформацію і налаштуйте ваш предмет для продажу. Ваша модифікація негайно з’явиться в Майстерні, а потім протягом тижня стане доступна для продажу.
Встановіть свою ціну
Як творець вашого вкладу в Майстерню ви маєте встановити ціну. Ви можете вказати певну ціну, або обрати вільну ціну і дати покупцю можливість вирішити, скільки він хоче заплатити.
Додати співавторів
Якщо ви працюєте в команді, то можете просто додати ваших товаришів по команді до авторів, щоб автоматично ділитись прибутком. Steam потурбується про ведення бухгалтерського обліку, податки і виплати.
Вкажіть необхідні DLC
Незалежно від того, просите ви за своє творіння гроші, чи ділитесь ним безкоштовно, вам може знадобитися вміст із доповнень для Skyrim. Тепер ви можете вказати вимоги та дати користувачам зрозуміти, що їм не вистачає якогось доповнення, перш ніж вони придбають ваш продукт.
Вкажіть необхідні модифікації
Якщо ваше творіння ґрунтується на іншій модифікації чи використовує її вміст, ви повинні спочатку спитати дозволу на це у творців. Потім на сторінці вашого продукту у вимогах відзначте, що для його роботи потрібні інші модифікації. Так потенційні покупці перед покупкою будуть поінформовані, якщо вони не мають потрібного вмісту.
Розпочати зараз
Перед початком створення предметів для Skyrim, перевірте посилання нижче. Ви повинні володіти копією Skyrim у Steam та Creation Kit, що поставляється разом із грою. Bethesda Game Studios має корисну докладну wiki для авторів модифікацій тут. Коли ви будете готові представити ваш предмет у Майстерні Steam, просто введіть необхідну інформацію і встановіть предмет доступним для продажу.
Відповіді на часті питання
Творцям
П. Як мені вказати ціну на мій предмет?
В. Під час публікації нового предмета чи модифікації у Майстерні Skyrim ви зможете ознайомитися з особливостями продажу та ознайомитися з вимогами, які потрібно виконати, перш ніж товар можна буде продавати.
П. Яку ціну за цей предмет мені краще вказати?
В. Вартість модифікації, мапи чи предмету залежить від багатьох факторів. Ось одні з найважливіших, які варто обдумати:
1. Скільки подібних творінь уже є в продажу або вони доступні безкоштовно?
2. Скільки унікального вмісту ви створили? Чи можуть інші користувачі створити щось подібне?
3. Скільки ігрового часу зможе додати ваш товар?
П. Чи можу я змінити ціну мого предмета після публікації?
В. Так, але можуть бути деякі обмеження щодо того, як часто вам дозволено корегувати свою ціну.
П. Що буде, якщо хтось опублікує контент, який я створив?
В. Якщо хтось скопіював вашу роботу, будь ласка, використайте повідомлення про порушення авторських прав.
П. Я можу включити чужу модифікацію у свою власну?
В. Майстерня Steam з легкістю допомагає розділити дохід від продажів вашого предмету між всіма учасниками та співавторами.
П. Чи можу я видалити мій предмет із майстерні?
В. Ви можете зупинити продажі та усунути товар із майстерні, але його не можна буде видалити. Якщо є користувачі, які придбали ваш товар, то їм знадобиться постійний доступ до нього та до його сторінки у майстерні, щоби посилатися на придбаний ними товар.
П. Як я отримаю платню за продаж моїх предметів?
В. Будь ласка, перегляньте ЧаПи стосовно доходу у Майстерні
П. Чи можу я продати модифікації, які зробив для інших ігор, у майстерні Steam?
В. Питання про створення платних модифікацій у Майстерні вирішують розробники або видавці гри. Ви можете продавати свої модифікації лише там, де розробники додали відповідну функціональність у Майстерню своєї гри.
П. Чи можу я продати модифікацію, яка містить творчу роботу або вміст з іншої гри чи фільму?
В. Ви повинні володіти всіма необхідними правами на вміст, який ви публікуєте у Майстерні Steam, незалежно від того, чи платний він чи ні. Якщо ви опублікуєте захищений авторським правом вміст, на який ви і ваші співавтори не маєте жодних прав, то вас позбавлять всього заробітку від цього товару, можете понести відповідальність за всі збитки та компенсації, а також можете втратити доступ до майбутньої участі в роботі цієї Майстерні чи cпільноти Steam загалом.
Гравцям
П. Чи можу я повернути гроші?
В. Якщо ви виявили модифікацію, яка не працює, або не відповідає вашим очікуванням, відповідно до опису самого мода, ви можете отримати повернення коштів протягом 24 годин з моменту покупки. Ви можете переглянути повну політику повернення коштів тут.
П. Скільки коштують платні модифікації?
В. Ціни на модифікації встановлюють автори і вони можуть залежати від їх розміру, складності та типу. До прикладу, модифікація сюжетної лінії, що додає десятки годин ігрового часу, буде коштуватиме дорожче, ніж капелюх для персонажа.
П. Де мені шукати модифікації, які я придбав?
A. У вашому інвентарі Steam
П. Чому я не можу проголосувати за всі моди, що знаходяться у майстерні Steam?
В. Для платних предметів у майстерні, Вам спочатку необхідно їх купити перед голосуванням.
П. Що трапиться, якщо модифікація, яку я придбав, зламана?
В. Часом один мод може змінювати ті самі файли, що й інший мод, або робота одразу декількох модифікацій може призвести до неочікуваних наслідків. Якщо ви замітили, що мод працює некоректно, або ж взагалі не працює, краще за все написати про це у майстерні, пояснивши ввічливо автору модифікації суть проблеми.
П. Чи можу я придбати предмети, зроблені в майстерні?
В. Так. Раніше, розробники деяких ігор мали змогу додавати популярний користувацький вміст у гру, але способу придбати модифікацію прямо із Майстерні не було. З появою платного вмісту у Майстерні Steam, його якість суттєво поліпшиться.
П. Як мені пограти в модифікацію Skyrim, яку я придбав чи на яку я підписаний?
В. Щойно ви отримаєте нову модифікацію просто запустіть Skyrim з бібліотеки Steam. Під час запуску гри, ви помітите, що виконується завантаження чи оновлення нового вмісту. Одразу після завершення завантаження, все буде готово до гри!

Для увімкнення або вимкнення модифікацій, скористайтеся меню «Data Files» у лаунчері гри. Якщо ви не знаєте, як отримати доступ до нового вмісту (наприклад, у котрого торговця можна придбати нового капелюха для Лідії), просто відвідаєте сторінку вмісту у Майстерні, аби поглянути які інструкції чи рекомендації додав автор.