Gösterilen ModShezrie's Bleakden Town
Tarafından Shezrie
Atölye İçerik Yaratıcılarını Desteklemek İçin Yeni Yollar Sunuyoruz
Steam Atölyesi yarattığınız modların, haritaların ve diğer her çeşit içeriğin paylaşımını yapmak için daima harika bir yer olmuştur.Şimdi ise aynı zamanda bu yaratımların satışı için de harika bir yer.

Yaratımlarınızı listelemek ve satmak için, yeni ve elverişli bir işleme sahip olan Steam Atölyesi, şimdi oyun içinde anında kullanılabilecek olan modların pazardan direkt olarak satın alınmasını destekliyor.

Oyununuz için en iyi ve en yeni modları keşfedin ve içerik yaratıcılarının yeni içerikler ve deneyimler yaratmasına olanak tanıyın.
İlk olarak
The Elder Scrolls V: Skyrim
Bethesda Oyun Stüdyoları tarihi boyunca oyunlarındaki kullanıcı değiştirmelerine büyük destek sağlamıştır. The Elder Scrolls V: Skyrim bu geleneği 2012'de Steam Atölyesi'yle bütünleşmiş kapsamlı bir editör ekleyerek sürdürmüştü. Şimdi ise Steam Atölyesi'nde Skyrim için yeni mekan seslendirmelerinden görkemli çok saatli görevlere ve su üzerindeki yansımaları kusursuzlaştıran ince ayarlara kadar 24,000'den fazla bedava mod bulunmaktadır.

Skyrim'de paralı mod döneminin başlamasıyla birlikte artık oyununuz için üstün kalitede içerikler ve muhteşem yeni deneyimler sunan mod yaratıcılarını destekleyebilirsiniz.
Gösterilen ModButterfly Sword
Tarafından T_Vidotto
Bir mod deneyin, Risksiz
Almak üzere olduğunuz herhangi bir ürün ile ilgili araştırma yapmak için biraz zaman harcamak hala önemlidir. Ancak eğer aldığınız modun bozuk olduğu veya söz verildiği gibi çalışmadığı ortaya çıkarsa, bu alımınızı 24 saat içerisinde gayet kolay bir şekilde iade edebilirsiniz. İade politikamızın tamamnı buradan okuyabilirsiniz.
Ücretsiz, Ücretli veya İstediğin Kadar Öde
Steam Atölyesi'nde Skyrim için 24,000'in üzerinde ücretsiz mod sayesinde her zaman ücretsizce yapacak ve keşfedecek birçok şey vardır. Ayrıca artık belirlenmiş fiyatlarda modlar veya mod yapımcısını desteklemek için ne kadar ödemek istediğinizi seçebildiğiniz modlar bulabilirsiniz. Fiyatlar mod yapımcılarına bağlıdır.
Ücretli İçerikleri Keşfedin
Skyrim'de Yeni Misiniz?
26 Nisan'a kadar ücretsiz oynayın
Şimdi Skyrim Oyna Detaylar için mağaza sayfasını ziyaret edin
İçerik Oluşturucularını Çağırıyoruz
Daha yeni başlıyor olsanız ya da zaten profesyonel bir sanatçı veya geliştiriciyseniz artık Steam Atölyesindeki eserlerinizden para kazanabilirsiniz.

The Elder Scrolls V: Skyrim ile başlayarak, yeni kozmetik eşyalar, çeşitli modeller, süslü evler, destansı görevler, tamamen yeni şehirler, veya Lydia için sadece yeni bir şapka yapabilirsiniz. Eserinizi yarattığınız zaman ona kolay bir şekilde fiyat koyabilir ve Steam Workshop üzerinden yapılan her satışın bir miktarını kazanabilirsiniz..

Artı olarak, daha nice favori Atölye oyunlarınıza paralı içerik desteği önümüzdeki haftalarda geliyor.
 
Sevdiğiniz şeyi yaparak para kazanın
Çalışmanıza bir fiyat etiketi ekleyebilir, Steam Atölyesinde satışa sunabilir ve satıştan gelen paranın bir miktarını kazanabilirsiniz. Ayrıca, Atölye Kazanç Sitesi satışlarınızı ve kazançlarınızı takip etmenize ve bir sonraki çalışmanızı planlamanıza yardımcı olabilir.
Kolay
Yapımınızı Skyrim Yaratım Kiti ile yayımlayın, en son Atölye Kullanım Şartlarını kabul edin, ödeme bilgilerinizi girin ve ögenizi satışa çıkarın. Modunuz anında Atölyede görünecektir ve bir hafta içinde satın alınabilir olacaktır.
Kendi fiyatını belirle
Atölye öğenizin yaratıcısı olarak fiyatı siz belirleyebilirsiniz. Belirli birir fiyat belirleyebilir veya istediğin kadar öde şeklinde satmayı seçebilir ve ne kadar ödemek istediklerinin kararını müşterilere bırakabilirsiniz.
Katılımcı ekle
Bir takım olarak çalışıyorsanız, takım arkadaşlarınızın otomatik olarak gelir paylarını alması için takım arkadaşlarınızı kolayca katılımcı olarak ekleyebilirsiniz. Steam, gerekli muhasabe işlerini, stopaj vergisini ve ödemeleri halletmektedir.
Gerekli DLC'leri Belirtin
Yaratımınız bedava da olsa paralı da olsa, Skyrim için bulunan İndirilebilir İçerik paketlerinden birine bağlı olabilir. Şu andan itibaren gereken İndirilebilir İçeriği belirtebilirsiniz ve böylece müşteriler eğer gereken İndirilebilir İçeriğe sahip değillerse, içeriğinizi satın almadan veya içeriğinize abone olmadan önce bilgilendirilebilirler.
Gereken modları belirtin
Yapımınız başka bir mod üzerine kuruluysa veya başka bir modun içeriğini kullanıyorsa ilk önce modun sahibinden izin istemelisiniz. Sonrasında ise Atölye sayfanızda gereksinimleri belirtirseniz insanlar satın almadan önce gereken modun kendilerinde olup olmadığının farkına varabilirler.
Şimdi Başlat
Skyrim'de mod yapmaya başlamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Steam üzerinden satılan Skyrim'in bir kopyasına ve onunla gelen Yaratım Kitine ihtiyacınız olacak. Bethesda Game Studios, buradan ulaşılabilecek oldukça kapsamlı bir vikiye sahiptir. Öğenizi Steam Atölyesine göndermeye hazır olduğunuzda sadece gerekli bilgileri girin ve öğenizi satışa çıkarın.
Sıkça Sorulan Sorular
Yaratıcılar İçin
S. Öğemin fiyatını nasıl belirlerim?
C. Skyrim Atölyesine, yeni bir mod veya öğe gönderirken öğenizin satış için listelenebilmesi için bazı kontroller ve bir kontrol listesi sunulacaktır.
S. Öğem için ne kadar ücret talep etmeliyim?
C. Modunuz, haritanız veya öğeniz için uygun fiyat birçok faktöre dayanmaktadır. Üzerinde düşünülecek bazıları şunlar:
1. Buna benze kaç tane öğe halihazırda satışta veya ücretsiz?
2. Ne kadar özgün içerik oluşturdunuz? Bunlar başkalarının yapmasının zor olduğu şeyler mi?
3. Oluşturduğunuz öğe kaç saatlik bir oyun süresi sunuyor?
S. Öğemi bir defa gönderdikten sonra fiyatını değiştirebilir miyim?
C. Evet, ancak fiyatınızı ne kadar sıklıkla değiştirebileceğiniz hususunda bazı kısıtlamalar olabilir.
S. Benim oluşturmuş olduğum bir içeriği gönderen birini görürsem ne olacak?
C. Eğer birisi çalışmanızı çaldıysa, lütfen DMCA kaldırma bildirimini kullanın.
S. Modum içerisinde başkasının moduna yer verebilir miyim?
C. Steam Atölyesi, öğenizden gelen gelirin kısımlarını diğer katılımcılar ve ortak üreticiler arasında dağıtılıp onaylanmasını kolaylaştırır.
S. Atölye öğemi silebilir miyim?
Cevap: Atölye ürününüzü satmayı durdurup listeden çıkarabilirsiniz, ancak silemezsiniz. Eğer ürününüzü alan müşteriler varsa, yarattığınız moda devam eden bir giriş izni olmaları gerekir, ayırca sizin atölye sayfanıza, böylece aldıkları ürünleri referanslayabilirler.
S. Öğemin satışları için bana nasıl ödeme yapılacak?
C. Lütfen Atölye Geliri S.S.S.'sine göz atın
S. Diğer oyunlar için yaptığım modları Steam Atölyesinde satabilir miyim?
C. Ücretli Atölye modlarının kendi oyunları için uygun olup olmayacağına geliştiriciler veya yayımcılar karar veriyor. Herhangi bir oyunun Steam Atölyesi'nde mod satabilmeniz için, önce o oyunun geliştiricisinin bu özelliği etkinleştirmesi gerekiyor.
S. Diğer oyun veya filmlere ait sanat eseri veya içeriğe sahip bir modu satabilir miyim?
C. Satışa çıksa da çıkmasa da, Steam Atölyesi'ne göndereceğiniz her içerik için o içeriğin gerekli haklara sahip olmanız gerekmektedir. Eğer, ya siz ya da katılımcılarınız, dağıtımı için hak sahibi olmadığınız telifli bir içeriği yüklerseniz, bu öğeden kazanadığınız tüm geliri kaybedebilir, bütün zarar ve tazminatlardan sorumlu olabilir ve bu Atölye veya genel olarak Steam Topluluğu'na katılım yapmaktan yasaklanabilirsiniz.
Oyuncular İçin
S. İade edebilir miyim?
C. Eğer bir modun sizi memnun etmediğinizi düşünmüyor veya modun açıklaması doğrultusundaki beklentilerinizi karşılamadığını düşünüyorsanız, alımınızın ardından 24 saat içerisinde iade işlemi yapabilirsiniz. Tam iade politikamız için buraya göz atabilirsiniz.
S. Ücretli modların fiyatı ne kadar?
C. Modların ücretleri, yaratıcıları tarafından, içeriklerinin boyutu, detay seviyesi ve tipine göre belirleniyor. Onlarca saat oynanış süresi içeren eşsiz görevler, karakterinizin takabileceği bir şapkadan muhtemelen daha pahalı olacak.
S. Satın aldığım modları nereden görebilirim?
S. Steam Atölyesinde gördüğüm bütün modları neden oylayamıyorum?
C. Ücretli Atölye öğelerini değerlendirebilmeniz için öncellikle satın almanız gerekmektedir.
S. Satın aldığım bir mod bozulursa ne olacak?
C. Bazen bir mod, diğer bir modun değiştirdiği aynı dosyaları değiştirelebilir veya belirli mod kombinasyonları beklenmeyen sonuçlara meydan verebilir. Eğer bir modun bozuk veya beklenmeyen bir biçimde davrandığını fark edersiniz yapılacak en iyi şey, öğenin Atölye sayfasında bunu kibarca belirtmeniz ve modu yapan kişiye gördüğünüz şeylerin detaylarını bildirmenizdir.
S. Atölyede yapılan öğeleri zaten satın alamıyor muydum?
C. Bazı oyunlarda ögelerin oylamayla oyun geliştiricileri tarafından oyun içine eklenebilmesi ve oyunda öge veya DLC olarak satılabilmesine rağmen ögeler Atölyeden direkt olarak satın alınamamaktaydı. Atölyede ücretli mod ve ögelerin satılmaya başlanmasıyla artık en sevdiğiniz oyunlarınız için daha kaliteli ögeler, modlar ve deneyimler oluşturulabilmektedir.
S. Satın aldığım veya abone olduğum bir Skyrim modunu nasıl oynayacağım?
Yeni bir moda sahip olduğunuzda, Steam kütüphanenizden Skyrim'i çalıştırın. Launcher açıldığında, sol altta oyunun modu indirdiğine ve yüklediğine dair bir bilgilendirme göreceksiniz. Artık hazırsınız!

Bir modu aktifleştirmek veya deaktifleştirmek için launcher'ın "Data Files" ayarlarını kullanabilirsiniz. Yeni oyun içi içeriğinize nasıl ulaşacağınızdan emin değilseniz (Lydia'nın yeni şapkasını hangi tüccarın taşıdığını bilmek gibi) kullandığınız modun atölye sayfasında yazan talimatlara veya ipuçlarına bakabilirsiniz.