Joe Danger
Çılgın yeni seviyeler yaratın ve oynayın!
Topluluk tarafından dizayn edilmiş saçma, hilekar ve delicesine eğlenceli oyunları yükleyin ve oynayın! En iyilerini oylayın ya da Movie Maker modunda kendi yaptıklarınızı paylaşın! Buraya tıklayarak nasıl yapabileceğinizi ve paylaşabileceğinizi öğrenin.

Joe Danger için Steam Atölyesi

Steam Atölyesi oyununuz veya yazılımınız için yeni bir içerik keşfetmeyi ya da paylaşmayı kolaylaştırıyor. Her oyun veya yazılım kendi Atölyesinde farklı türlerde içerikler destekleyebilir. Dolayısıyla o alanda neyin yaratılabileceğini ve paylaşılabileceğini öğrenmek için resmî belgelere bakmak isabetli olacaktır.

Oyununuza eklemek istediğiniz bir içerik bulduğunuzda, 'abone ol' düğmesine tıklayın. Çoğu durumda içerik, oyunu bir dahaki sefere başlattığınızda otomatik olarak hazır durumda olacaktır. Fakat bazı ürünleri aktif etmek veya yeni içeriğe erişmek için oyuna ya da yazılıma ait özel bir kısma girmeniz gerekmektedir.

ETKİN ÖZELLİKLER
Joe Danger tarafından kullanılan Steam Atölyesi özellikleri:
Kullanıma Hazır Öğeler
Bu Atölyeye gönderilmiş ürünler hemen kullanım için hazırdır. Ürün için detay sayfasındaki Abone Ol düğmesine tıklayın ve ürününüz Joe Danger başlatıldığında kullanıma hazır olacaktır.