Legend of Grimrock

Legend of Grimrock

Yeni zindanlar, eşyalar, yaratıklar ve bölümler yaratın ya da indirin.
Dungeon Editor'u kullanarak diğer oyuncular için yeni maceralar ve yeni bulmacalar hazırlayın. Zindanlarınızı bulmacalarla, tuzaklarla, yepyeni eşyalarla ve yaratıklarla doldurun ya da yeni ses ve grafiklere sahip bölümler yaratın! Daha fazlasını öğrenmek için buraya tıklayın.

Legend of Grimrock için Steam Atölyesi

Steam Atölyesi oyununuz veya yazılımınız için yeni bir içerik keşfetmeyi ya da paylaşmayı kolaylaştırıyor. Her oyun veya yazılım kendi Atölyesinde farklı türlerde içerikler destekleyebilir. Dolayısıyla o alanda neyin yaratılabileceğini ve paylaşılabileceğini öğrenmek için resmî belgelere bakmak isabetli olacaktır.

Oyununuza eklemek istediğiniz bir içerik bulduğunuzda, 'abone ol' düğmesine tıklayın. Çoğu durumda içerik, oyunu bir dahaki sefere başlattığınızda otomatik olarak hazır durumda olacaktır. Fakat bazı ürünleri aktif etmek veya yeni içeriğe erişmek için oyuna ya da yazılıma ait özel bir kısma girmeniz gerekmektedir.

ETKİN ÖZELLİKLER
Legend of Grimrock tarafından kullanılan Steam Atölyesi özellikleri:
Kullanıma Hazır Öğeler
Bu Atölyeye gönderilmiş ürünler hemen kullanım için hazırdır. Ürün için detay sayfasındaki Abone Ol düğmesine tıklayın ve ürününüz Legend of Grimrock başlatıldığında kullanıma hazır olacaktır.