Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive

Contribute to CS:GO!
Interested in making content for CS:GO? Have a great idea for a new weapon skin or sticker? Show us what you can do. Explore our guides for creating CS:GO weapons, stickers, maps and start submitting.
Dowiedz się więcej

Warsztat Steam dla Counter-Strike: Global Offensive

Warsztat Steam zapewni ci najprostszy sposób umieszczania ukończonych modeli 3D przedmiotów, które mają szansę być zaakceptowane i wprowadzone do gry. Aby opublikować przedmiot w warsztacie, przeczytaj poniższe FAQ, po czym kliknij na przycisk Warsztat Steam znajdujący się w głównym menu gry.

Warsztat Steam ułatwia odkrywanie i dzielenie się nową zawartością dla twojej gry lub programu. Każdy produkt może wspierać w swoim warsztacie różne rodzaje zawartości, dlatego zalecamy zajrzeć do oficjalnej dokumentacji na temat zawartości, którą można tutaj tworzyć i udostępniać.

Jeśli znajdziesz zawartość w zakładce Mapy, którą chcesz dodać do swojej gry, naciśnij przycisk „Zasubskrybuj”. W większości przypadków zawartość będzie automatycznie dostępna do wyboru po następnym uruchomieniu gry. Niektóre produkty wymagają jednak przejścia do przeznaczonej do tego celu części gry lub programu w celu aktywacji lub uzyskania dostępu do nowej zawartości.

Włączone funkcje
Oto własności Warsztatu Steam wykorzystane przez Counter-Strike: Global Offensive:
Przedmioty gotowe do użycia
Przedmioty z tego warsztatu w zakładce Mapy są gotowe do natychmiastowego użytku. Kliknij przycisk „Zasubskrybuj” na stronie dla określonego przedmiotu. Będzie on dostępny, kiedy tylko uruchomisz Counter-Strike: Global Offensive.
Pozycje oczekujące na zatwierdzenie
Przedmioty zamieszczone w tym warsztacie w zakładce Przedmioty nie są natychmiast dostępne do użycia w Counter-Strike: Global Offensive. Zamiast tego twórcy gry oczekują, że społeczność oceni te przedmioty, które chciałaby w przyszłości kupić lub odblokować w Counter-Strike: Global Offensive i ostatecznie to oni wybierają przedmioty, które dodadzą do Counter-Strike: Global Offensive.
Wyprzedaże przedmiotów
Zaakceptowane przedmioty z Warsztatu Steam można kupić lub mogą być odblokowane z Counter-Strike: Global Offensive.
Twórcy przedmiotów mogą otrzymywać należności
Jeżeli przedmioty z tego Warsztatu Steam zostaną przyjęte do sprzedaży, ich autorzy otrzymają część przychodu.