Legend of Grimrock

Legend of Grimrock

Vytvářejte a stahujte nové kobky, předměty, zrůdy a prostředí.
Použijte Editor kobek pro vytvoření zcela nových dobrodružství a výzev pro ostatní hráče. Zaplňte vaše kobky hádankami, pastmi, nebo uplně novými předměty, monstry a prostředím s vlastní grafikou a zvuky! Pro více informací klikněte zde.

Steam Workshop pro hru Legend of Grimrock

Steam Worskhop usnadňuje vyhledávání a sdílení nového obsahu pro Vaši hru či software. Každá hra nebo software může podporovat různé druhy obsahu svého Workshopu, takže je nejlepší se podívat na oficiální dokumentaci, kde zjistíte více informací o tom, co lze v této oblasti vytvářet a sdílet.

Jakmile najdete obsah, který si přejete přidat do své hry, klikněte na tlačítko „Odběr“. Ve většině případů bude obsah automaticky dostupný při dalším spuštění hry. Některé produkty ale vyžadují, abyste přešli do vyhrazené oblasti ve hře či softwaru, kde nový obsah aktivujete nebo zpřístupníte.

Využívané funkce
Toto jsou funkce Workshopu využívané hrou Legend of Grimrock:
Položky připravené k použití
Položky zveřejněné v tomto Workshopu jsou připraveny k okamžitému použití. Klikněte na tlačítko „Odběr“ na stránce podrobností položky a položka bude po spuštění hry Legend of Grimrock ihned k dispozici.