Представляємо
Колекційні картки Steam — це віртуальні картки, які можна отримати під час ігор у Steam. Повні набори карт можна перетворити в ігрові значки та колекційні предмети Steam.
Колекційні картки
Грайте в ігри, що беруть участь у беті колекційних карток, та здобувайте картки. Близько половини набору випаде під час гри, а решту вам доведеться зібрати самотужки обміном чи торгівлею.
Ваші ігри, залучені до програми
Створюйте ігрові значки
Зібравши повний набір карток, ви можете створити з них ігровий значок. Як і інші значки, їх закріплено за вашим акаунтом та показано у профілі. Але на відміну від поточних значків, створення ігрових значків приносить вам колекційні предмети, такі як смайли, заставки для профілю та купони. Підвищуйте рівень своїх значків, повторно збираючи набір карток, та отримуйте ще більше предметів.
Підвищуйте рівень
Відтепер усі значки мають очки досвіду (ХР), які впливають на ваш рівень Steam — сукупність усіх значків вашої колекції. Ви можете дізнатися рівень Steam гравця, просто підвівши курсор до його аватару. З підвищенням рівня ви також отримаєте особливі предмети профілю — вітрини, додаткові слоти списку друзів тощо.
Отримуйте нагороди за створення значків
Створюючи ігрові значки, ви отримуєте також довільні винагороди з ігрового набору. Вони придатні для обміну та використання лише коли ви ними володієте.
Заставка профілю
Урізноманітніть свій профіль фоновим зображенням.
Купони
Ви можете отримати купони на ігри та DLC.
Смайлики
Смайли Steam можна використовувати в будь-яких місцях у Steam, де ви спілкуєтесь, — у чаті, обговореннях, профілі тощо.
Вітрина
Оберіть, чим ви бажаєте похизуватися. Що у вас такого особливого? На основі вашого рівня Steam ви можете створити вітрину свого профілю. Похизуйтеся улюбленими іграми, предметами на обмін, власними модами або улюбленими скріншотами…
та iнше.
Неповторність - наше все!
Хизуйтеся своїми значками, рівнем Steam та ігровими здобутками в оновленому профілі.
Відібрати значок
Оберіть значок для відображення у верхній частині свого профілю та у міні-профілі, який ви бачите при наведенні курсора на свій аватар.
Профіль оновлено
Профіль зазнав візуального оновлення і зосереджений на показі ваших ігор та здобутків у Steam. А з допомогою вітрин ви самі вирішуєте, що демонструвати.
Нещодавня ігрова активність
Ігрові дані, досягнення та створений контент буде вказаний у відповідних блоках Нещодавньої Ігрової Активності.

Ваші друзі миттєво зможуть дізнатись, що ви зараз граєте і які ваші успіхи.