Primal Fears

Primal Fears

Not enough ratings
Українізатор для Primal Fears
By sergiy.bogdancev
Описує як виконати користувацьку локалізацію гри Primal Fears автоматично та вручну.
   
Award
Favorite
Favorited
Unfavorite
Опис
Цей посібник пояснює як зробити українізацію гри Primal Fears автоматично та вручну.

Гра Primal Fears не має голосової компоненти, історії подається за допомогою новин в газетах та нотаток. Тому локалізація полягає лише у тектовому перекладі, файл з яким треба помістити в теку \media\HUD. Іншою проблемою є відсутність підтримки літер їЇ єЄ ґҐ та іІ. Усунути її нескладно, для цього необхідно трохи відредагувати файл \media\MyGUI_Media\core_font.xml, де наведено, які літери шрифтів використовуються.

Вказані вище дії можна зробити автоматично за допомогою українізатора або вручну.
Автоматичний спосіб
 • Завантажте українізатор[github.com]
 • Клацніть по ньому правою кнопкою миші, у контекстному меню оберіть "Властивості" та відмітьте опцію "Розблокувати" (це захист Windows від запуску файлів з інтернету, оскільки вони можуть містити шкідливий код).

 • Запустіть його. Натисніть зелену кнопку "Локалізувати" і програма автоматично додасть/замінить необхідні файли (натискання червоної кнопки "Вилучити" поверне файли до попереднього стану, тобто, вилучить локалізацію).

 • Запустіть гру, вона буде англійською (чи іншою мовою, яку ви обирали раніше). Перейдіть в опції (Options), зверху буде випадний список з мовами. Оберіть ukrainian, потім вийдіть з опцій нитисканням кнопки Close.

 • Вийдіть з гри (Exit) та запустіть її знову.
Примітка: застосунок для своєї роботи потребує .Net Framework 4 та ОС Windows (він є типово встановленим на новітніх ОС Windows)
Ручний спосіб
 • Завантажте файли ukranian.txt звідси[raw.githubusercontent.com] та core_font.xml звідси[raw.githubusercontent.com]
 • Скопіюйте файл ukrainian.txt до теки \media\HUD

 • Перейдіть до теки \media\MyGUI_Media та знайдіть там файл core_font.xml, перейменуйте його у core_font_ORIGINAL.xml
 • Скопіюйте завантажений файл core_font.xml до теки \media\MyGUI_Media. Таким чином у вас залишиться оригінальний (перейменований) файл і новий з визначеннями для українських літер.
 • Запустіть гру, вона буде англійською (чи іншою мовою, яку ви обрали). Перейдіть в опції (Options), зверху буде випадний список з мовами. Оберіть ukrainian, потім вийдіть з опцій нитисканням кнопки Close.
 • Вийдіть з гри (Exit) та запустіть її знову.
Скріншоти
Вилучення локалізації
Локалізація вилучається простим натисканням кнопки "Вилучити". Ця діє поверне файли гри до їх оригінального стану: вилучить файли ukrainian.txt та core_font.xml, а потім перейменує файл core_font_ORIGINAL.xml назад у core_font.xml.

Вказані вище дії також можна виконати вручну.