This is a concept or project early in development

This item is here to gather feedback from the potential customers and begin building a community. If you like this project, feel free to rate it or favorite it. The voting here serves only to give the developer data and reactions and doesn't work toward getting the game distributed on Steam.

Greenlight is being retired. For more information on how to submit games to steam, refer to this blog post.
Tajemnica Wyspy
Award
Favorite
Favorited
Unfavorite
 
Platforms: PC, Mac
Languages: Polish
Players: Single-player
Posted
Updated
Jul 8, 2016 @ 6:40am
Feb 26, 2017 @ 9:42am
Description
"Tajemnica Wyspy" - fabularna przygoda na Karaibach w czasach konkwisty.

[DEMO] questchestgames[dot]com/pobierz/

"Tajemnica Wyspy" ma być grą przygodową top-down 2D, w której najważniejsza jest historia głównego bohatera - emerytowanego pirata Gregoria Quiela. Mechaniką będzie zbliżona do takich gier jak 'Gauntlet' czy 'Don't Starve', fabularnie zaś, będzie czerpać z historycznych wydarzeń konkwisty przełomu XV i XVI wieku, a więc klimatu ekspansji Europy na tereny Ameryki Środkowej i Południowej, morskich przygód i oczywiście tajemniczych plemion i wysp.

To co ma ją wyróżniać, to nietypowe podejście do widoku zadań (w formie dziennika z interaktywnymi zapiskami) oraz pełny 'voice-acting'. Planowo wydarzenia mają rozgrywać się na przestrzeni kilku miesięcy, na kilku wyspach (również w mieście - porcie). W scenariuszu (który jest już prawie gotowy) pojawiają się wielowymiarowe postaci, które z czasem gracz będzie poznawał bliżej.

Historia opowiada o przygodzie pirata Gregoria, który przypadkiem trafia na jedną z wysp morza karaibskiego. Natrafia tam na potomków bardzo starej cywilizacji, którzy opowiadają mu niesamowite legendy i historie. Gregorio wpada w wir wydarzeń, które doprowadzają go do odkrycia jednej z największych tajemnic, pogrzebanego wieki temu pod ziemią w skutek apokaliptycznej powodzi, mistycznego miasta Ururu.
< >
176 Comments
kodzo May 27, 2017 @ 2:19pm 
Very Nice :oscar::oscar::oscar:
allah hellcase hellcase.com May 13, 2017 @ 10:05am 
That wery imposible
él tiene una bomba calva May 13, 2017 @ 1:21am 
Dobry pomysł, ale radziłbym zmienić język opisu (lub dodać) (na) angielski, wtedy więcej osób będzie ogarniało o co chodzi.
Crunnie May 4, 2017 @ 12:49pm 
Wspaniała gra, grałem przeszłem czekam na Update.
Kastrator 15x10 May 2, 2017 @ 10:36am 
Kruci to ja dopierdo teraz sie dowiaduje że jest demo
Bane May 2, 2017 @ 9:36am 
dzięki już pobrałem i przeszedłem bardzo fajne oby tak dalej
questchestgames  [author] May 2, 2017 @ 9:17am 
Dziękujemy wszystkim za konstruktywne komentarze, cieszymy się że gra wciąż wzbudza pozytywny odzew :) @lord of shadows w opisie, druga linijka [DEMO] lub przez link do FB.
Bane Apr 28, 2017 @ 9:59am 
jak to się pobiera?
Kastrator 15x10 Apr 28, 2017 @ 8:58am 
Potrzrebuje miejsca do srania xD Widzę fan klocucha XD same here. Myślę że gra mogła by wejść bo jest w naszym ojczystym języku i jest grywalna, bo takich chujowych rpg makerów mam powyżej (i tutaj chciałem coś śmiesznego xd) :Colourme:
smurf global Apr 28, 2017 @ 7:36am 
gra zapowiada się obiec:steamhappy:ująco