Papers, Please

Papers, Please

113 ratings
Papers, Please - Odblokowanie wszystkich osiągnięć
By SplaciK
Ten poradnik pozwoli Ci zdobyć wszystkie osiągnięcia (Te ukryte też) STEAM w grze Papers, Please.
 
Rate  
Favorite
Favorited
Unfavorite
Wstęp
Zacznijmy od głównych wiadomości. W grze występują Widoczne i Ukryte osiągnięcia. Widoczne to te które odblokowujemy zdobywając Żetony (to małe srebrne monety), które otrzymujemy za pomoc innym przez co często zostajemy ukarani. Ukryte jak nazwa wskazuje są niewidoczne do momentu ich odblokowania. Poniższa tabela pokazuje licznę osiągnięć w poszczególnej kategorii:
Rodzaj
Ilość
Widoczne
7
Ukryte
6
Widoczne (Żetony)

1. Żeton Imporu

Dzień 4 - Piątym petentem jest kobieta z imporu, która cieszy się na spotkanie z synem. Wskaż niezgodność w jej dokumentach jednak mimo to wpuść ją.


2. Żeton Antegrii

Dzień 5 - Antegrański mężczyzna z dobrymi dokumentami prosi o wpuszczenie żony, która jest następna. Wskaż niezgodność w jej dokumentach jednak mimo to wpuść ją.


3. Żeton Orbistanu

Dzień 11 - Pozwól wejść Jorji Costava. Petent pokaże się wcześniej trzy razy z niewłaściwymi dokumentami.


4. Żeton Arstotzki

Dzień 12 - Arstotzkanin o imieniu Messof Anegovych da ci cztery wizytówki i poleci rozdać je wszystkie inżynierom. Zrób to zanim wróci 16 dnia.


5. Żeton Republii

Dzień 21 - Danic Lorun prosi cię abyś pozwolił mu wejść mimo niezgodnych dokumentów i oferuje zegarek jako zastaw. Zatrzymaj zegarek i nie sprzedawaj go ! Jesli odmówisz mu wstępu gra automatycznie go sprzeda. Co jasne zezwól mu na wstęp.

Dzień 23 - Petent powraca. Oddaj mu zegarek a on w zamian da ci pieniądze. Chwilę później będzie żalił się, że zegarek jest porysowany i że chce spowrotem pieniądze. Oddaj mu je aby zdobyć żeton. Później i tak dostaniesz pieniądze.


6. Żeton Kolechii

Dzień 25 - Piąty petent da ci liścik miłosny. Daj go siódmemu petentowi (zdesperowana kobieta).


7. Żeton Zjednoczonej Federacji

Dzień 29 - Mężczyzna wręczy ci zdjęcie swojej córki i poprosi abyś skonfiskował paszport Simon Wens i pozwólił mu wejść.

Dzień 30 - Simon Wens próbuje wejść. Zabierz mu paszport i pozwól wejść. Później tego samego dnia pojawi się Mężczyzna, który wręczył ci zdjęcie córki. Daj mu skonfiskowany paszport.
Ukryte

8. Glory to Arstotzka

Jak ? - Inpektor nie może wykonać żadnego zadania zleconego przez EZIC w ciągu gry. Musi także spalić wszystkie pieniądze.

Dzień 31 - Inspektor musi zneutralizować obu atakujących EZIC i nie może uciec do Orbistanu. Następnego dnia biuletyn pokazuje tylko mało ważne informacje i nakazuje powrót do pracy. Umowa z Kolechią zostaje podpisana i punkt pozostanie otwarty. To zakończenie odblokowuje osiągnięcie a także jest jedenym, które odblokowuje Endless Mode. Kod do trybu jest zapisany w transkrypcie.


9. Hired Rifle

Dzień 23 - Inspektor strzela do człowieka w czerwieni gdy EZIC organizuje dywersję. To zakończenie odblokowuje osiągnięcie.


10. Member of the Order

Jak ? - Pomóż EZIC obalić rząd.

Dzień 31 - Inspektor musi ukończyć przynajmniej cztery zadania zlecone przez EZIC w ciągu gry. W takim przypadku posłaniec EZIC zjawi się tego dnia i nakaże inspektorowi wstrzymać ogień. EZIC wysadzi mur i organizacja urośnie w siłę. Sprawią, że inspektor zostanie ich agentem oraz przeprowadzą jego rodzinę do lepszego apartamentu. To zakończenie odblokowuje osiągnięcie.


11. Snowier Pastures

Jak ? - Ucieknij w raz ze wszystkimi żyjącymi członkami twojej rodziny do Orbistanu.

Co potrzebne ? - Inspektor musi nielegalnie skonfiskować wystarczajacą liczbę paszportów obywateli Orbistanu (Jeden na każdego członka rodziny.) oraz posiadać 25 kredytów na osobę.

Kiedy ? - Mozliwe na koniec dni: 29,30 i 31. Jeśli inspektor posiada wymaganą liczbę paszportów i kredytów. To zakończenie odblokowuje osiągnięcie.

Ostrzeżenie: Uciekając sam nie otrzymasz osiągnięcia.

Porada: Spraw by przy życiu został tylko jeden członek rodziny (Np. nie kupuj leków dla pozostałych) wtedy koszty będą znacznie mniejsze.


12. Too Honest

Jak ? - Zwróć dokumenty EZIC do śledczego M.O.I.

Dzień 12 - Tego dnia pojawia się śledczy M. Vonel pytając o EZIC. Jeśli inspektor wręczy mu dokumenty otrzymane wcześniejszych dni zostanie natychmiastowo aresztowany. To zakończenie odblokowuje osiągnięcie.


13. Worker's Best

Jak ? - Zdobądź mieszkanie klasy 5

Dzień 22 (Najwcześniej) - Mieszkanie klasy 5 może zostać odblokowane dnia 22 jeśli inspektor przeprowadził się już do mieszkania klasy 6.
Zakończenie
Dziękuję za skorzystanie z tego poradnika. Jest to przetłumaczona wersja tego autora.

Miłego polowania na osiągnięcia !
< >
18 Comments
ThatDude May 17 @ 7:31am 
ukryte są trudne ;-;
dittod72 Apr 29 @ 11:16am 
DZIENA TO JEST ŚWIETNE DZIĘKI TEMU MAM JUŻ WSZYSTKIE OŚIĄGNIĘCIA
Shatynka-chan Apr 17 @ 9:23am 
Odnośnie żetonu Kolechii - w moim przypadku to był zdesperowany mężczyzna...
Shatynka-chan Apr 11 @ 3:17pm 
Dzięki za pomoc :8bitheart:
DJ Raptor Jan 22 @ 10:00am 
Bardzo pomocne, dzieki! :microraptor:
Kassija Aug 14, 2017 @ 8:12am 
dzięki :cobrastan:
Ang3lleq™ Apr 21, 2017 @ 3:51am 
Thx
karaczanowy Nov 26, 2016 @ 4:52am 
dzięki
Just Focus Jul 5, 2016 @ 11:40am 
:glory:
Just Focus Jul 3, 2016 @ 1:54pm 
Dzieki